Abelkonkurransen 2021/2022 nb

I årets Abelkonkurranse var det 2429 deltakere fra 354 skoler i runde 1. 839 fikk diplom og 243 kvalifiserte seg til runde 2.

Deltakelse ved skolene

Oversikten nedenfor viser henholdsvis antall deltakere, antall med 40 poeng eller mer (diplom) og antall med 54 poeng eller mer (kvalifisert til 2. runde).

Ole Vig videregående skole (Stjørdal) 23 4 2
Ole Vig videregående skole 31 8 0
Å barneskole (Lyngdal) 83 23 6
Trøndelag nettskole 7 3 1
Kongsbakken videregående skole (Tromsø) 9 6 3
Saltdal videregående skole 6 1 0
Saltdal videregående skole (Saltdal) 4 0 0
Setesdal vidaregåande skule (Evje og Hornnes, Agder) 1 1 1
Hadeland videregående skole (Gran) 11 3 1
Sauda vidaregåande skule (Sauda) 1 0 0
Hadeland videregående skole 3 1 0
Oppdal videregående skole 9 3 1
Oppdal videregående skole (Oppdal) 5 1 0
Halden videregående skole 2 0 0
Kongshaug Musikkgymnas (Bjørnafjorden) 1 0 0
Tangen videregående skole (Kristiansand) 19 3 1
Tangen videregående skole 6 0 0
Kyrksæterøra videregående skole 4 1 0
Kvadraturen videregående skole (Kristiansand) 10 2 0
Kyrksæterøra videregående skole (Heim) 4 0 0
Bjertnes videregående skole (Nittedal) 27 4 0
Haram vidaregåande skule (Ålesund) 3 1 0
Akademiet Drammen AS (Drammen) 4 1 0
Akademiet Drammen as 8 3 0
Bjertnes videregående skole 93 21 7
Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm) 9 6 2
Lillestrøm videregående skole 2 2 2
Stavanger katedralskole 5 4 1
Strinda videregående skole (Trondheim) 10 4 1
Ullern videregående skole (Oslo) 24 8 2
Strinda videregående skole 13 4 1
Stavanger katedralskole (Stavanger) 4 2 2
Bestum skole (Oslo) 1 0 0
EVG 1 0 0
UVG 29 10 5
Charlottenlund videregående skole (Trondheim) 35 7 1
Bryne vidaregåande skule (Time) 1 0 0
Charlottenlund videregående skole 11 2 0
Spjelkavik videregående skole (Ålesund) 3 0 0
Orkdal videregående skole 5 3 1
St Svithun videregående skole (Stavanger) 1 0 0
Askøy videregående skole (Askøy) 5 3 1
Orkdal vidaregåande skole (Orkland) 1 1 1
Askøy videregående skole 2 0 0
Stord vidaregåande skule 1 1 1
Tvedestrand videregående skole 10 4 0
Åfjord videregående skole (Åfjord) 1 1 0
Hedrum ungdomsskole 1 0 0
Tvedestrand videregående skole (Tvedestrand) 2 1 0
Haugaland videregående skole (Haugesund) 7 2 0
Åfjord videregående skole 1 0 0
Tingvoll vidaregåande skole (Tingvoll) 1 0 0
Firda vidaregåande skule (Gloppen) 3 2 0
Haugaland videregående skole 1 0 0
Firda vidaregåande skule 1 1 0
Brønnøysund videregående skole 5 2 2
Biss Gausel (Stavanger) 21 1 0
International School Of Stavanger (Stavanger) 24 13 4
Glemmen videregående skole 17 5 0
Glemmen videregående skole (Fredrikstad) 4 2 0
FOS 6 5 4
Sørumsand videregående skole 5 2 0
Ås videregående skole (Ås) 10 5 1
Lørenskog videregående skole 6 3 1
Ås videregående skole 6 1 0
Gauldal videregående skole 23 5 1
Fosen videregående skole 7 1 0
Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal) 7 1 0
Valdres vidaregåande skule 3 1 0
Valdres vidaregåande skule (Nord-Aurdal) 1 0 0
Fosen videregående skole (Ørland) 3 1 0
Guri Kunna videregående skole 8 2 0
Sørumsand videregående skole (Lillestrøm) 2 2 0
Bømlo vidaregåande skule 1 1 1
KUB 12 4 0
Wang Toppidrett Stavanger AS 14 2 0
Wang Toppidrett Stavanger AS (Stavanger) 3 0 0
Ølen skule 3 0 0
Porsgrunn videregående skole 4 3 1
Ølen vidaregåande skule 2 1 0
Ølen skule (Vindafjord) 2 0 0
Lillehammer videregående skole (Lillehammer) 9 4 2
Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim) 13 1 0
KVT 9 6 3
Framnes Kristne vidaregåande skule (Kvam) 3 0 0
Framnes Kristne vidaregåande skule 2 0 0
Malvik videregående skole 9 3 0
Lillehammer videreg skole avd Sør 1 1 0
Vågsbygd videregående skole 1 1 0
Porsgrunn videregående skole (Porsgrunn) 1 1 0
Volda vidaregåande skule 8 4 2
Malvik videregående skole (Malvik) 8 4 1
Vågsbygd videregående skole (Kristiansand) 2 0 0
Volda vidaregåande skule (Volda) 3 2 0
Johan Bojer videregående skole skolested Rissa 9 1 0
Hustadvika vidaregåande skole (Hustadvika) 3 1 0
Ski videregående skole (Nordre Follo) 4 1 0
Wang videregående Skole/ Wang Toppidrett (Oslo) 3 2 0
Åarjel-Saemiej Skuvle (Snåase) 1 0 0
Wang AS 4 1 0
Johan Bojer videregående skole (Indre Fosen) 2 0 0
Kirkeparken videregående skole 1 0 0
Kirkeparken videregående skole (Moss) 3 1 1
Rauma videregående skole 12 4 0
St. Olav videregående skole (Sarpsborg, Viken) 2 0 0
St. Olav videregående skole 4 1 0
Rauma videregående skole (Rauma) 17 2 0
Edvard Munch videregående skole (Oslo) 4 1 0
Mandal Videregående Skole 7 1 0
Akademiet Vgs Ålesund AS 2 2 1
Mandal videregående skole (Lindesnes) 2 0 0
Drammen videregående skole 32 15 1
Drammen videregående skole (Drammen) 15 3 0
Levanger videregående skole (Levanger) 1 0 0
Levanger videregående skole 2 2 1
NYD 20 16 9
Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum) 13 5 4
Valler videregående skole (Bærum) 10 5 1
Årvoll skole (Oslo) 1 0 0
Holmestrand videregående skole 9 6 0
Valler videregående skole 8 5 3
OKS 14 10 6
Dønski videregående skole (Bærum) 4 2 0
Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund) 10 7 3
Dønski videregående skole 4 3 1
Holmestrand videregående skole (Holmestrand) 4 0 0
Nadderud videregående skole 12 5 1
Nadderud videregående skole (Bærum) 5 4 2
Horten videregående skole 18 10 5
Frogn videregående skole (Frogn) 6 2 0
Nord-Østerdal videregående skole 3 2 1
Fagerlia videregående skole 2 2 0
Greåker videregående skole (Sarpsborg) 22 7 0
Greåker videregående skole 25 4 0
Vest-Lofoten videregående skole (Vestvågøy) 3 2 1
Frogn videregående skole 1 0 0
St Hallvard videregående skole 1 1 1
Hamar katedralskole 4 1 0
Notodden videregående skole 8 1 1
Eiker videregående skole (Øvre Eiker) 1 0 0
Solbakken skole (Trondheim) 1 0 0
Heggen videregående skole 2 2 0
BLV 24 13 4
Mellom-Nes skole (Asker) 1 1 0
Blindern videregående skole (Oslo) 13 3 2
Sandefjord videregående skole (Sandefjord) 8 4 2
Hafstad vidaregåande skule 16 5 1
Nord-Østerdal videregående skole (Tynset) 2 0 0
Sandefjord videregående skole 4 2 1
Hafstad videregående skule (Sunnfjord) 3 2 1
Notodden videregående skole (Notodden) 2 0 0
Ulstein vidaregåande skule (Ulstein) 5 2 1
Ulstein vidaregåande skule 1 1 0
Nydalen videregående skole (Oslo) 2 2 2
Akademiet Sandnes (Sandnes) 2 1 0
Knarvik vidaregåande skule (Alver) 1 1 0
Heggen videregående skole (Harstad) 4 1 0
Tromsdalen videregående skole 1 0 0
Akademiet Sandnes 6 0 0
Sortland videregående skole (Sortland, Nordland) 8 0 0
Nordahl Grieg videregående skole 6 5 3
Sortland videregående skole 2 1 0
Sjøvegan videregående skole (Salangen) 3 1 0
Sjøvegan videregående skole 1 1 0
Nordahl Grieg videregående skole (Bergen) 1 0 0
Ringsaker videregående skole 3 3 1
Hvam videregående skole (Nes) 14 6 1
Nord-Troms videregående skole (Skjervøy) 4 0 0
Hvam videregående skole 19 2 0
Borgen skole (Ullensaker) 1 0 0
Aust-Lofoten videregående skole (Vågan) 2 0 0
OHG 9 2 1
Oslo Handelsgymnasium (Oslo) 5 2 0
Meløy videregående skole (Meløy) 4 1 0
Polarsirkelen vgs 15 2 0
Norges Realfagsgymnas ungdomsskole Bærum AS (Bærum) 4 3 1
Privatistkontoret i Nordland 4 1 0
Norges Realfagsgymnas Bærum 1 1 1
Ørnes skole (Meløy) 1 1 0
Oslo International School (Bærum) 30 19 8
Nannestad videregående skole 23 7 0
Nannestad videregående skole (Nannestad) 28 5 2
Øvrebyen videregående skole 8 3 1
Øvrebyen videregående skole (Kongsvinger) 1 0 0
Kuben videregående skole (Oslo) 17 3 0
Veitvet skole (Oslo) 1 1 0
Trondheim Katedralskole 12 9 2
International School Of Bergen (Bergen) 14 1 0
Birralee International School Trondheim AS (Trondheim) 1 1 1
Lycee Francais Rene Cassin Doslo (Oslo) 2 1 1
Lycee Francais Rene Cassin (Oslo) 5 2 1
Gjøvik videregående skole (Gjøvik) 2 1 0
Gjøvik videregående skole 1 1 1
Oslo Private Gymnasium 20 6 0
Oslo private gymnasium AS (Oslo) 3 1 0
Dahlske videregående skole (Grimstad) 8 3 0
Dahlske videregående skole 1 0 0
Sandnessjøen videregående skole 6 4 2
Skien videregående skole 8 4 1
Skien videregående skole (Skien) 4 0 0
Kvadraturen skolesenter 20 2 0
Rygge ungdomsskole (Moss) 1 1 0
UWC East Africa 1 1 0
Hetland videregående skole 8 3 1
Hetland videregående skole (Stavanger) 24 1 0
Olav Duun videregående skole (Namsos) 25 2 0
St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland) 15 9 0
Olav Duun videregående skole 2 1 0
Randaberg videregående skole 5 1 0
Meråker videregående skole (Meråker) 25 2 0
Mailand videregående skole (Lørenskog) 1 0 0
St Olav videregående skole 8 6 3
Gautesete skole (Stavanger) 1 1 0
Randaberg videregående skole (Randaberg) 2 0 0
Nøtterøy videregående skole 3 1 0
Meråker videregående skole 1 1 0
Greveskogen videregående skole (Tønsberg) 3 1 1
Nøtterøy videregående skole (Færder) 2 2 2
Hamar katedralskole (Hamar) 1 0 0
Greveskogen videregående skole 1 1 0
Hans Nielsen Hauge videregående skole (Fredrikstad) 3 0 0
Skedsmo videregående skole (Lillestrøm) 2 1 1
Kristen videregående skole Nordland (Nesna) 9 2 0
Hans Nielsen Hauge videregående skole 5 2 0
Hurrød skole (Fredrikstad) 1 1 0
Asker videregående skole (Asker) 4 3 2
Sogndal vidaregåande skule 16 8 2
Asker videregående skole 1 1 1
Nes videregående skole 3 1 0
Sogndal vidaregåande skule (Sogndal) 6 1 0
Fjellfoten skole (Nes) 1 0 0
Gausdal videregående skole 1 1 1
Trudvang skule (Sogndal) 1 0 0
Lambertseter videregående skole (Oslo) 2 1 1
Sandnes videregående skole 2 2 1
Vardafjell videregående skole (Haugesund) 5 3 2
Ringerike videregående skole (Ringerike) 1 1 1
Sandnes videregående skole (Sandnes) 3 3 1
Oslo katedralskole (Oslo) 9 4 4
Nesodden videregående skole (Nesodden) 1 0 0
Sandsli videregående skole (Bergen) 2 1 1
Sandsli videregående skole 3 3 1
Sandvika videregående skole 3 1 1
Thora Storm videregående skole 9 3 0
Senja videregående skole 7 3 1
Senja videregående skole (Senja) 12 4 1
Fyrstikkalleen skole (Oslo) 2 0 0
FYR 1 0 0
Kvaløya videregående skole (Tromsø) 4 0 0
Stokke ungdomsskole (Sandefjord) 1 0 0
Thora Storm videregående skole (Trondheim) 10 4 2
Skeisvang videregående skole (Haugesund) 5 1 0
VHV 7 1 0
Valle Hovin videregående skole (Oslo) 1 0 0
Kristiansand Katedralskole Gimle 12 4 0
Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand) 9 3 0
Heimdal videregående skole (Trondheim) 12 7 3
Voss vidaregåande skule (Voss) 2 0 0
Kongsskogen videregående skole (Oslo, Oslo) 2 1 0
Eiker videregående skole 1 0 0
Rosenvilde videregående skole (Bærum) 5 3 0
Arna vidaregåande skule 11 2 0
Rosenvilde videregående skole 1 0 0
Bergen Private Gymnas 3 1 0
Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik) 2 2 1
Stabekk videregående skole 28 6 1
Thor Heyerdahl videregående skole 1 0 0
Byåsen videregående skole 11 5 1
Bergen private gymnas AS (Bergen) 6 1 0
Stabekk videregående skole (Bærum) 10 4 1
Byåsen skole (Trondheim) 1 0 0
Byåsen videregående skole (Trondheim) 1 0 0
Roald Amundsen videregående skole (Nordre Follo) 9 2 0
Kvitsund gymnas (Kviteseid) 11 2 0
Roald Amundsen videregående skole 1 0 0
Kvitsund gymnas 15 5 2
Stabekk skole (Bærum) 3 0 0
Smørås skole (Bergen) 1 0 0
Blussuvoll skole (Trondheim) 1 0 0
Danielsen Videregående Skole 12 6 1
Danielsen videregående skole (Bergen) 4 2 1
Rud videregående skole (Bærum) 3 1 0
Kristelig Gymnasium AS 7 4 1
KOV 1 0 0
Vestborg Vgs (Stranda) 7 0 0
Vestborg vidaregåande skule 4 2 0
Kongsbakken videregående skole 2 2 1
Stiftelsen Asker International School (Asker) 3 2 0
Bø vidaregåande skule 3 2 0
Bø vidaregåande skule (Midt-Telemark) 1 1 0
Vågen videregående skole (Sandnes) 10 1 0
Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen) 11 6 0
Dale vidaregåande skule (Fjaler) 2 0 0
Kastellet skole (Oslo) 1 0 0
Arendal videregående skole 20 8 0
Arendal videregående skole (Arendal) 13 4 2
Kristelig Gymnasium USK 1 0 0
Bergeland videregående skole 1 1 1
Bergeland videregående skole (Stavanger) 1 1 1
Elverum videregående skole (Elverum) 3 0 0
Elverum videregående skole 1 0 0
Lena-Valle videregående skole (Østre Toten) 1 0 0
Arna vidaregåande skule (Bergen) 3 0 0
Tryggheim vidaregåande skule 31 8 4
Tryggheim vidaregåande skule (Hå) 7 2 0
Sola videregående skole (Sola) 2 0 0
1 1 1
Vestby videregående skole (Vestby) 28 9 2
Vestby videregående skole 8 7 2
Gol vidaregåande skule (Gol) 3 0 0
Gol vidaregåande skule 2 2 1
Steinkjer videregående skole 1 1 0
Bodin videregående skole (Bodø) 10 6 1
Metis videregående AS (Bergen) 9 5 2
Norges Toppidrettsgymnas Bodø AS (Bodø) 10 2 0
NTG Bodø 1 0 0
Bergen Katedralskole 5 2 1
Bergen katedralskole (Bergen) 7 4 2
Bodø videregående skole (Bodø) 4 2 0
Elvebakken videregående skole (Oslo) 15 7 3
ELV 14 10 5
Horten videregående skole (Horten) 5 4 2
Abildsø skole (Oslo) 1 1 0
Lillesand videregående skole (Lillesand) 6 4 0
Lillesand videregående skole 7 2 0
Østerås skole (Bærum) 1 1 1
PVG 1 1 1
Jessheim videregående skole 9 3 2
Jessheim videregående skole (Ullensaker) 7 2 0
Amalie Skram videregående skole (Bergen) 8 5 1
Amalie Skram videregående skole 6 2 0
Langhaugen videregående skole (Bergen) 1 1 1
Marienlyst skole (Oslo) 1 1 1
Askim videregående skole 2 1 0
Nesbru videregående skole (Asker) 1 1 0
Nesbru videregående skole 1 0 0
Metis videregående 3 2 0
Sola videregående skole 1 0 0
Kongshavn videregående skole (Oslo) 1 0 0
UWCRCN (UWC Red Cross Nordic) 12 7 4
Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund) 4 3 1
Foss videregående skole (Oslo) 1 0 0
Drømtorp videregående skole (Nordre Follo) 1 0 0
Skjåk barne- og ungdomsskule (Skjåk) 1 1 1
St Hallvard videregående skole (Lier) 17 4 0
Kongsberg videregående skole 3 3 1
Kongsberg videregående skole (Kongsberg) 12 3 2
Ramstad skole (Bærum) 1 0 0
Wang Ung Oslo AS (Oslo) 1 1 0
Wang toppidrett Tønsberg 2 1 0
Revheim skole (Stavanger) 1 0 0
Molde videregående skole (Molde) 3 1 0
Røyken videregående skole (Asker) 6 3 1
Nannestad ungdomsskole (Nannestad) 7 0 0

Kvalifisert for runde 2

NavnSkolePoengsum
Noah Hessen Bjerke NYD 95
Oliver Ruden Blindern videregående skole (Oslo) 95
David S. Eikeland Sandnes videregående skole (Sandnes) 95
Andreas Notøy Sandefjord videregående skole (Sandefjord) 95
Nripendra Bhati Oslo International School (Bærum) 90
Maxim Scherbakov BLV 90
Andreas Lindseth Pettersen Horten videregående skole 90
Jesper Olav Engan OKS 90
Zejia He Oslo International School (Bærum) 86
James Jia BLV 86
Edvard Walde Heimdal OKS 85
Erik Daniel Harnæs NYD 85
William Skauen Asker videregående skole (Asker) 83
Paul Henrik Morud Strinda videregående skole (Trondheim) 83
Mina Johanne Heier ELV 82
Ole Einar Dalen Nord-Østerdal videregående skole 80
Yuino Nabuchi UWCRCN (UWC Red Cross Nordic) 80
Pratibha Thakur Oslo International School (Bærum) 80
Adrian Øien NYD 78
Oscar Alexander Estensen Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum) 78
Vemund Hus Bømlo vidaregåande skule 78
Sebastian Bjones Søreide Oslo katedralskole (Oslo) 77
Emil Ryd UWCRCN (UWC Red Cross Nordic) 77
Axel Dobloug 77
Magnus Flydal Jenstad Østerås skole (Bærum) 77
Edvard Skei Tønset Nydalen videregående skole (Oslo) 76
Astrid Mysterud FOS 76
David Bratland Holt Kvitsund gymnas 75
Emil Jenius Gaustad Bjertnes videregående skole 75
Casper Evensen Lillestrøm videregående skole 75
Lars Aadnesen FOS 74
Julie Bergh Sveen FOS 74
Nils Fredrik Gudem Horten videregående skole 74
Sindre Esmann Milvang Nadderud videregående skole 74
David Persson Gausdal videregående skole 73
Sindre Sydnes Kristelig Gymnasium AS 73
Karen Birgitta Hanssen Valler videregående skole 73
Anders Byklum-Ronæss Valler videregående skole (Bærum) 73
Johan Hjelseth Storstad Thora Storm videregående skole (Trondheim) 73
Camilla Alberg ELV 73
Vladislavas Malajevas Trondheim Katedralskole 72
Olav Kvalbein Langhaugen videregående skole (Bergen) 72
Hallvard Hareide Nøtterøy videregående skole (Færder) 72
Shailesh Shadadcharan ELV 71
Anders Skaret Johansen Sandefjord videregående skole (Sandefjord) 71
Gaute Uglenes Bergan ELV 71
Hallvard Flatberg Heimdal videregående skole (Trondheim) 71
Eugen Nesbakken Oslo International School (Bærum) 71
Erik Didriksen Bjertnes videregående skole 70
Martin Derås Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm) 70
Sigmund Aleksander Fossumstuen Gjøvik videregående skole 70
Alisa Zehui He Blindern videregående skole (Oslo) 70
Pakalon Nirmalan Jessheim videregående skole 70
Simen Våge Sandvika videregående skole 70
Edvard Ogints Lørenskog videregående skole 69
Carl Abrahamsen Kongsberg videregående skole 69
Jonas Henrik Brunvold Bjærke Ullern videregående skole (Oslo) 69
Adrian Dobbe Flemmen Bergen katedralskole (Bergen) 68
Adrian Skålevåg Vestby videregående skole (Vestby) 68
Alexander Bu Mørland UVG 68
Marius Genton Lycee Francais Rene Cassin (Oslo) 68
Mohamed Ibrahim Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund) 68
Martin Sundal Aspås Levanger videregående skole 68
Lukas Johan Liseth Danielsen Videregående Skole 68
Edvard Forstrøm Fyksen Asker videregående skole (Asker) 68
Ivan Krutikov Å barneskole (Lyngdal) 67
Lyder Braut Tryggheim vidaregåande skule 67
Olav Grøstad Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum) 67
Felix Stenberg Kværndal NYD 67
Esten Bakken Gauldal videregående skole 67
Magnus Inge Holmøy Brønnøysund videregående skole 66
Emil Slupphaug Sandanger KVT 66
Eirik Foss Haugen UVG 66
Hallvard Igland Berg Horten videregående skole 66
Olav Frøvik Tryggheim vidaregåande skule 65
Erlend Holth Skogan Nadderud videregående skole (Bærum) 65
Johan Nikolai Skjensvold OHG 65
Nottov Nergården Jortveit NYD 65
Håvard Nordeide Hafstad videregående skule (Sunnfjord) 65
Vegard Ingemann Hansen Å barneskole (Lyngdal) 65
Rubi Marie Øiberg Skjåk barne- og ungdomsskule (Skjåk) 65
Børge Rekstad FOS 65
Sindre Otterlei Navelsaker Akademiet Vgs Ålesund AS 65
Isak Stephansen Bodin videregående skole (Bodø) 65
Andreas Nærø Holmsen St Hallvard videregående skole 65
Adam Tvedt-Østreng UVG 65
Patrick Fredriksen Thorkildsen Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik) 65
Torstein Barvik Molstad Hadeland videregående skole (Gran) 65
Nikolai Haugen Horten videregående skole 65
Teodor Log Bjørvik Vardafjell videregående skole (Haugesund) 65
Oliver Rokne Dahle Amalie Skram videregående skole (Bergen) 65
Anonym Skien videregående skole 65
Torgeir Keun Lysen Stord vidaregåande skule 65
Axel Aalde NYD 65
Emil Sørgaard Djupvik Valler videregående skole 65
Carl-Erik Folmo Nygaard Nadderud videregående skole (Bærum) 64
Sindre Grøv Svensen Lillehammer videregående skole (Lillehammer) 64
Marco Mosqueira Forbord Kongsberg videregående skole (Kongsberg) 64
Emil Skilleås Oslo katedralskole (Oslo) 64
Kassander Holmgreen Auve Sandefjord videregående skole 63
Marius Haaberg Ersvåg Volda vidaregåande skule 63
Elias Richard Næss Elvebakken videregående skole (Oslo) 63
Subramanian Ramasubramanian Oslo International School (Bærum) 63
Oskar Sagstuen Nysæther Ringsaker videregående skole 63
Lovise Foss Linnestad Norges Realfagsgymnas ungdomsskole Bærum AS (Bærum) 63
Erik Svenskberg Askøy videregående skole (Askøy) 63
Peter Færøy Klivnoy Metis videregående AS (Bergen) 62
Andreas Tolstrup Christensen Oslo katedralskole (Oslo) 62
Trym Bjelland Kvitnes Sandsli videregående skole (Bergen) 62
Anonym Sandnes videregående skole 62
Beatrice Kvammen BLV 62
Eivind Hamre Nordahl Grieg videregående skole 62
Ragnhild Vassbø Skalstad Drammen videregående skole 62
Sindre Holbek Sørbye Kongsbakken videregående skole 62
David Nesje Danielsen videregående skole (Bergen) 61
Alexander Ramm Østgaard Stabekk videregående skole 61
Øystein Berntzen Elvebakken videregående skole (Oslo) 61
Sverre Hestholm St Olav videregående skole 61
Jaesung Shin BLV 61
Casper Bakke Nilsen Greveskogen videregående skole (Tønsberg) 61
Anonym Metis videregående AS (Bergen) 61
Anonym UWCRCN (UWC Red Cross Nordic) 61
Peder Ingmar Dahl NYD 61
Martha Giil Vågeskar Ulstein vidaregåande skule (Ulstein) 61
Lorenz Ask Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund) 61
Jørgen Galdal Bergen Katedralskole 61
Oskar Flatabø Kleiven Sogndal vidaregåande skule 60
Pariya Malekloo Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm) 60
Petrine Kollstad Lillehammer videregående skole (Lillehammer) 60
Alexander Grøndal Tryggestad PVG 60
Kassandra Frøynes Gielink Arendal videregående skole (Arendal) 60
Trond-Einar Larsen Kalås Å barneskole (Lyngdal) 60
Isak Hennum Fauskanger Bergeland videregående skole (Stavanger) 60
Tora Bøckman Elvebakken videregående skole (Oslo) 60
Amund Hjortdahl Asker videregående skole 60
Leif Magnus Gauksås Tryggheim vidaregåande skule 60
Jon Fredrik Utne Holt Strinda videregående skole 60
Sebastian Erland Freiherr Treusch von Buttlar Brandenfels Bjertnes videregående skole 60
Elias Veines-Jensen Senja videregående skole 60
Konrad Hogstad Johannessen Hetland videregående skole 60
Vegard Holsæther Å barneskole (Lyngdal) 60
Anton August Molle Dønski videregående skole 60
André Hegre St Olav videregående skole 60
Tomas Gjedrem Faltinsen NYD 60
Kristian Iver Berget Trøndelag nettskole 60
Gustav Hjørnevik Stabekk videregående skole (Bærum) 59
Olivia Nilsson Sætveit Bergen katedralskole (Bergen) 59
Jiayin Song Oslo International School (Bærum) 59
Viljen Apalset Vassbø Stavanger katedralskole 59
Adam Joel Bregård NYD 59
Tyra Elaine Espedal St Olav videregående skole 59
Vihaan Khandelwal UWCRCN (UWC Red Cross Nordic) 59
Falk Elvedal Bruskeland Norges Realfagsgymnas Bærum 59
Maryam Idowu Birralee International School Trondheim AS (Trondheim) 59
Artin Naseri Å barneskole (Lyngdal) 59
Yuliya Zabelina Kongsbakken videregående skole (Tromsø) 59
Emil Hallingstad Ås videregående skole (Ås) 59
Sondre Juvik Horten videregående skole 59
Frederik Egelund Edvardsen Sandnessjøen videregående skole 58
Simen Jægtvik Aas Sandnessjøen videregående skole 58
Frederik Standal-Moen Jessheim videregående skole 58
Åsmund Mjøs Valler videregående skole 58
Omar Hassane International School Of Stavanger (Stavanger) 58
Tobias Pedersen Bjertnes videregående skole 58
Karl Anker Slettum Notodden videregående skole 57
Ottar Aakerøy Moe KVT 57
Truls Kristian Dyngen Sogndal vidaregåande skule 57
Peder Aasmundtveit Hoff Horten videregående skole (Horten) 57
Christian Bredalen Boyce Oslo katedralskole (Oslo) 57
Gil Tobias Rozental-Eide OKS 57
Erik Hans Edward Haddon Heimdal videregående skole (Trondheim) 57
Kacper Pawlowski Orkdal vidaregåande skole (Orkland) 57
Mali Erdal El'Mourabit Volda vidaregåande skule 57
Jonas Elvedal Hole Skedsmo videregående skole (Lillestrøm) 57
Jakob Brunvatne Olafsen Lambertseter videregående skole (Oslo) 56
Ingrid Sæthre Hvam videregående skole (Nes) 56
Sander Horvli Oppdal videregående skole 56
Peder Henriksen Dingsør Ullern videregående skole (Oslo) 56
Eirik Vikebakk Norheim Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund) 56
Johan Homstad Charlottenlund videregående skole (Trondheim) 56
Sivert Hovland Iversen Stavanger katedralskole (Stavanger) 56
Oscar Horn Roostami Vestby videregående skole 56
Andrzej Mielnik Hafstad vidaregåande skule 56
Noelle Tornquist Oslo International School (Bærum) 56
Anne Løkken Kongsberg videregående skole (Kongsberg) 56
Luka Kavelashvili Marienlyst skole (Oslo) 56
Marius Oanæs Andersen Nordahl Grieg videregående skole 56
Lucas Harvey Skyrudshaugen Toyer Vestby videregående skole 56
Gard Eltvik Grønnerød Sandsli videregående skole 56
Gaëlle Dequaire Lycee Francais Rene Cassin Doslo (Oslo) 56
Brage Gyllan Romulslie Malvik videregående skole (Malvik) 56
Øystein Martinsen Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund) 56
Inyeob Kim Kirkeparken videregående skole (Moss) 56
Oskar Feed Jakobsen Tryggheim vidaregåande skule 56
Noah Sebastian Lid Uribarri Nydalen videregående skole (Oslo) 56
Petter Haave Thora Storm videregående skole (Trondheim) 55
Zakaria Chabchoub Nannestad videregående skole (Nannestad) 55
Vetle Breiteig Berg Tangen videregående skole (Kristiansand) 55
Peter Sohn Oslo International School (Bærum) 55
Anonym Senja videregående skole (Senja) 55
Anonym Lillestrøm videregående skole 55
Anonym Nordahl Grieg videregående skole 55
Ingeborg Anette Jøraholmen Brønnøysund videregående skole 55
Kristian Magnus Lande Bergeland videregående skole 55
Vetle Tobias Lannem OKS 55
Ruiyi Li Trondheim Katedralskole 55
Benjamin Morrow International School Of Stavanger (Stavanger) 55
Sebastiao Pereira Å barneskole (Lyngdal) 55
Mads Hoff Heimdal videregående skole (Trondheim) 55
Ingunn Skoglund Orkdal videregående skole 55
Thomas Dewson Nannestad videregående skole (Nannestad) 55
Hoang Phuong Nhi Nguyen Arendal videregående skole (Arendal) 55
Noah Nonboe Andersen Horten videregående skole (Horten) 55
Anonym International School Of Stavanger (Stavanger) 55
Ömer Hanifi Yüzgec Ole Vig videregående skole (Stjørdal) 55
William Christopher Villyn Garlie Bjertnes videregående skole 55
Oliver Briskeby-Stubban Porsgrunn videregående skole 55
Sirna D. Borena Røyken videregående skole (Asker) 55
Alexander Lyle Øvrebyen videregående skole 55
Anonym Ole Vig videregående skole (Stjørdal) 55
Magnus Nyvoll Vest-Lofoten videregående skole (Vestvågøy) 55
Tan Nhat Nguyen Bjertnes videregående skole 55
Emil Kristiansen Karlsen Vardafjell videregående skole (Haugesund) 55
Garran McKinley International School Of Stavanger (Stavanger) 55
Emil Guntvedt OKS 55
Victor Berge Johansen Stavanger katedralskole (Stavanger) 55
Tien Tran Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum) 55
Magnus Horgen Laksholm Vestby videregående skole (Vestby) 55
Ingeborg Aars Kongsbakken videregående skole (Tromsø) 55
Erik Nord Søvik Nøtterøy videregående skole (Færder) 55
Mathias Andersen Kvitsund gymnas 55
Melina Rahimi Bjertnes videregående skole 54
Steinar Andreas Nedland Byåsen videregående skole 54
Talita Fiedler Setesdal vidaregåande skule (Evje og Hornnes, Agder) 54
Paul Johan Slungaard UVG 54
Vincent Vågeskar Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum) 54
Henrik Haupberg OKS 54
Sofie Larsen Øverli Kongsbakken videregående skole (Tromsø) 54
Reidar Kollstrøm Ringerike videregående skole (Ringerike) 54
Sondre Schønning Bakken KVT 54
Magnus Skogseth Larsen UVG 54
Jostein Stølen Gol vidaregåande skule 54
Martin Ansteensen ELV 54

Diplom

1.-plass (95)

Noah Hessen Bjerke, NYD
Oliver Ruden, Blindern videregående skole (Oslo)
David S. Eikeland, Sandnes videregående skole (Sandnes)
Andreas Notøy, Sandefjord videregående skole (Sandefjord)

5.-plass (90)

Nripendra Bhati, Oslo International School (Bærum)
Maxim Scherbakov, BLV
Andreas Lindseth Pettersen, Horten videregående skole
Jesper Olav Engan, OKS

9.-plass (86)

Zejia He, Oslo International School (Bærum)
James Jia, BLV

11.-plass (85)

Edvard Walde Heimdal, OKS
Erik Daniel Harnæs, NYD

13.-plass (83)

William Skauen, Asker videregående skole (Asker)
Paul Henrik Morud, Strinda videregående skole (Trondheim)

15.-plass (82)

Mina Johanne Heier, ELV

16.-plass (80)

Ole Einar Dalen, Nord-Østerdal videregående skole
Yuino Nabuchi, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Pratibha Thakur, Oslo International School (Bærum)

19.-plass (78)

Adrian Øien, NYD
Oscar Alexander Estensen, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Vemund Hus, Bømlo vidaregåande skule

22.-plass (77)

Sebastian Bjones Søreide, Oslo katedralskole (Oslo)
Emil Ryd, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Axel Dobloug,
Magnus Flydal Jenstad, Østerås skole (Bærum)

26.-plass (76)

Edvard Skei Tønset, Nydalen videregående skole (Oslo)
Astrid Mysterud, FOS

28.-plass (75)

David Bratland Holt, Kvitsund gymnas
Emil Jenius Gaustad, Bjertnes videregående skole
Casper Evensen, Lillestrøm videregående skole

31.-plass (74)

Lars Aadnesen, FOS
Julie Bergh Sveen, FOS
Nils Fredrik Gudem, Horten videregående skole
Sindre Esmann Milvang, Nadderud videregående skole

35.-plass (73)

David Persson, Gausdal videregående skole
Sindre Sydnes, Kristelig Gymnasium AS
Karen Birgitta Hanssen, Valler videregående skole
Anders Byklum-Ronæss, Valler videregående skole (Bærum)
Johan Hjelseth Storstad, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Camilla Alberg, ELV

41.-plass (72)

Vladislavas Malajevas, Trondheim Katedralskole
Olav Kvalbein, Langhaugen videregående skole (Bergen)
Hallvard Hareide, Nøtterøy videregående skole (Færder)

44.-plass (71)

Shailesh Shadadcharan, ELV
Anders Skaret Johansen, Sandefjord videregående skole (Sandefjord)
Gaute Uglenes Bergan, ELV
Hallvard Flatberg, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Eugen Nesbakken, Oslo International School (Bærum)

49.-plass (70)

Erik Didriksen, Bjertnes videregående skole
Martin Derås, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Sigmund Aleksander Fossumstuen, Gjøvik videregående skole
Alisa Zehui He, Blindern videregående skole (Oslo)
Pakalon Nirmalan, Jessheim videregående skole
Simen Våge, Sandvika videregående skole

55.-plass (69)

Edvard Ogints, Lørenskog videregående skole
Carl Abrahamsen, Kongsberg videregående skole
Jonas Henrik Brunvold Bjærke, Ullern videregående skole (Oslo)

58.-plass (68)

Adrian Dobbe Flemmen, Bergen katedralskole (Bergen)
Adrian Skålevåg, Vestby videregående skole (Vestby)
Alexander Bu Mørland, UVG
Marius Genton, Lycee Francais Rene Cassin (Oslo)
Mohamed Ibrahim, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Martin Sundal Aspås, Levanger videregående skole
Lukas Johan Liseth, Danielsen Videregående Skole
Edvard Forstrøm Fyksen, Asker videregående skole (Asker)

66.-plass (67)

Ivan Krutikov, Å barneskole (Lyngdal)
Lyder Braut, Tryggheim vidaregåande skule
Olav Grøstad, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Felix Stenberg Kværndal, NYD
Esten Bakken, Gauldal videregående skole

71.-plass (66)

Magnus Inge Holmøy, Brønnøysund videregående skole
Emil Slupphaug Sandanger, KVT
Eirik Foss Haugen, UVG
Hallvard Igland Berg, Horten videregående skole

75.-plass (65)

Olav Frøvik, Tryggheim vidaregåande skule
Erlend Holth Skogan, Nadderud videregående skole (Bærum)
Johan Nikolai Skjensvold, OHG
Nottov Nergården Jortveit, NYD
Håvard Nordeide, Hafstad videregående skule (Sunnfjord)
Vegard Ingemann Hansen, Å barneskole (Lyngdal)
Rubi Marie Øiberg, Skjåk barne- og ungdomsskule (Skjåk)
Børge Rekstad, FOS
Sindre Otterlei Navelsaker, Akademiet Vgs Ålesund AS
Isak Stephansen, Bodin videregående skole (Bodø)
Andreas Nærø Holmsen, St Hallvard videregående skole
Adam Tvedt-Østreng, UVG
Patrick Fredriksen Thorkildsen, Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik)
Torstein Barvik Molstad, Hadeland videregående skole (Gran)
Nikolai Haugen, Horten videregående skole
Teodor Log Bjørvik, Vardafjell videregående skole (Haugesund)
Oliver Rokne Dahle, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Anonym, Skien videregående skole
Torgeir Keun Lysen, Stord vidaregåande skule
Axel Aalde, NYD
Emil Sørgaard Djupvik, Valler videregående skole

96.-plass (64)

Carl-Erik Folmo Nygaard, Nadderud videregående skole (Bærum)
Sindre Grøv Svensen, Lillehammer videregående skole (Lillehammer)
Marco Mosqueira Forbord, Kongsberg videregående skole (Kongsberg)
Emil Skilleås, Oslo katedralskole (Oslo)

100.-plass (63)

Kassander Holmgreen Auve, Sandefjord videregående skole
Marius Haaberg Ersvåg, Volda vidaregåande skule
Elias Richard Næss, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Subramanian Ramasubramanian, Oslo International School (Bærum)
Oskar Sagstuen Nysæther, Ringsaker videregående skole
Lovise Foss Linnestad, Norges Realfagsgymnas ungdomsskole Bærum AS (Bærum)
Erik Svenskberg, Askøy videregående skole (Askøy)

107.-plass (62)

Peter Færøy Klivnoy, Metis videregående AS (Bergen)
Andreas Tolstrup Christensen, Oslo katedralskole (Oslo)
Trym Bjelland Kvitnes, Sandsli videregående skole (Bergen)
Anonym, Sandnes videregående skole
Beatrice Kvammen, BLV
Eivind Hamre, Nordahl Grieg videregående skole
Ragnhild Vassbø Skalstad, Drammen videregående skole
Sindre Holbek Sørbye, Kongsbakken videregående skole

115.-plass (61)

David Nesje, Danielsen videregående skole (Bergen)
Alexander Ramm Østgaard, Stabekk videregående skole
Øystein Berntzen, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Sverre Hestholm, St Olav videregående skole
Jaesung Shin, BLV
Casper Bakke Nilsen, Greveskogen videregående skole (Tønsberg)
Anonym, Metis videregående AS (Bergen)
Anonym, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Peder Ingmar Dahl, NYD
Martha Giil Vågeskar, Ulstein vidaregåande skule (Ulstein)
Lorenz Ask, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Jørgen Galdal, Bergen Katedralskole

127.-plass (60)

Oskar Flatabø Kleiven, Sogndal vidaregåande skule
Pariya Malekloo, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Petrine Kollstad, Lillehammer videregående skole (Lillehammer)
Alexander Grøndal Tryggestad, PVG
Kassandra Frøynes Gielink, Arendal videregående skole (Arendal)
Trond-Einar Larsen Kalås, Å barneskole (Lyngdal)
Isak Hennum Fauskanger, Bergeland videregående skole (Stavanger)
Tora Bøckman, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Amund Hjortdahl, Asker videregående skole
Leif Magnus Gauksås, Tryggheim vidaregåande skule
Jon Fredrik Utne Holt, Strinda videregående skole
Sebastian Erland Freiherr Treusch von Buttlar Brandenfels, Bjertnes videregående skole
Elias Veines-Jensen, Senja videregående skole
Konrad Hogstad Johannessen, Hetland videregående skole
Vegard Holsæther, Å barneskole (Lyngdal)
Anton August Molle, Dønski videregående skole
André Hegre, St Olav videregående skole
Tomas Gjedrem Faltinsen, NYD
Kristian Iver Berget, Trøndelag nettskole

146.-plass (59)

Gustav Hjørnevik, Stabekk videregående skole (Bærum)
Olivia Nilsson Sætveit, Bergen katedralskole (Bergen)
Jiayin Song, Oslo International School (Bærum)
Viljen Apalset Vassbø, Stavanger katedralskole
Adam Joel Bregård, NYD
Tyra Elaine Espedal, St Olav videregående skole
Vihaan Khandelwal, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Falk Elvedal Bruskeland, Norges Realfagsgymnas Bærum
Maryam Idowu, Birralee International School Trondheim AS (Trondheim)
Artin Naseri, Å barneskole (Lyngdal)
Yuliya Zabelina, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Emil Hallingstad, Ås videregående skole (Ås)
Sondre Juvik, Horten videregående skole

159.-plass (58)

Frederik Egelund Edvardsen, Sandnessjøen videregående skole
Simen Jægtvik Aas, Sandnessjøen videregående skole
Frederik Standal-Moen, Jessheim videregående skole
Åsmund Mjøs, Valler videregående skole
Omar Hassane, International School Of Stavanger (Stavanger)
Tobias Pedersen, Bjertnes videregående skole

165.-plass (57)

Karl Anker Slettum, Notodden videregående skole
Ottar Aakerøy Moe, KVT
Truls Kristian Dyngen, Sogndal vidaregåande skule
Peder Aasmundtveit Hoff, Horten videregående skole (Horten)
Christian Bredalen Boyce, Oslo katedralskole (Oslo)
Gil Tobias Rozental-Eide, OKS
Erik Hans Edward Haddon, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Kacper Pawlowski, Orkdal vidaregåande skole (Orkland)
Mali Erdal El'Mourabit, Volda vidaregåande skule
Jonas Elvedal Hole, Skedsmo videregående skole (Lillestrøm)

175.-plass (56)

Jakob Brunvatne Olafsen, Lambertseter videregående skole (Oslo)
Ingrid Sæthre, Hvam videregående skole (Nes)
Sander Horvli, Oppdal videregående skole
Peder Henriksen Dingsør, Ullern videregående skole (Oslo)
Eirik Vikebakk Norheim, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Johan Homstad, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Sivert Hovland Iversen, Stavanger katedralskole (Stavanger)
Oscar Horn Roostami, Vestby videregående skole
Andrzej Mielnik, Hafstad vidaregåande skule
Noelle Tornquist, Oslo International School (Bærum)
Anne Løkken, Kongsberg videregående skole (Kongsberg)
Luka Kavelashvili, Marienlyst skole (Oslo)
Marius Oanæs Andersen, Nordahl Grieg videregående skole
Lucas Harvey Skyrudshaugen Toyer, Vestby videregående skole
Gard Eltvik Grønnerød, Sandsli videregående skole
Gaëlle Dequaire, Lycee Francais Rene Cassin Doslo (Oslo)
Brage Gyllan Romulslie, Malvik videregående skole (Malvik)
Øystein Martinsen, Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund)
Inyeob Kim, Kirkeparken videregående skole (Moss)
Oskar Feed Jakobsen, Tryggheim vidaregåande skule
Noah Sebastian Lid Uribarri, Nydalen videregående skole (Oslo)

196.-plass (55)

Petter Haave, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Zakaria Chabchoub, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Vetle Breiteig Berg, Tangen videregående skole (Kristiansand)
Peter Sohn, Oslo International School (Bærum)
Anonym, Senja videregående skole (Senja)
Anonym, Lillestrøm videregående skole
Anonym, Nordahl Grieg videregående skole
Ingeborg Anette Jøraholmen, Brønnøysund videregående skole
Kristian Magnus Lande, Bergeland videregående skole
Vetle Tobias Lannem, OKS
Ruiyi Li, Trondheim Katedralskole
Benjamin Morrow, International School Of Stavanger (Stavanger)
Sebastiao Pereira, Å barneskole (Lyngdal)
Mads Hoff, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Ingunn Skoglund, Orkdal videregående skole
Thomas Dewson, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Hoang Phuong Nhi Nguyen, Arendal videregående skole (Arendal)
Noah Nonboe Andersen, Horten videregående skole (Horten)
Anonym, International School Of Stavanger (Stavanger)
Ömer Hanifi Yüzgec, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
William Christopher Villyn Garlie, Bjertnes videregående skole
Oliver Briskeby-Stubban, Porsgrunn videregående skole
Sirna D. Borena, Røyken videregående skole (Asker)
Alexander Lyle, Øvrebyen videregående skole
Anonym, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Magnus Nyvoll, Vest-Lofoten videregående skole (Vestvågøy)
Tan Nhat Nguyen, Bjertnes videregående skole
Emil Kristiansen Karlsen, Vardafjell videregående skole (Haugesund)
Garran McKinley, International School Of Stavanger (Stavanger)
Emil Guntvedt, OKS
Victor Berge Johansen, Stavanger katedralskole (Stavanger)
Tien Tran, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Magnus Horgen Laksholm, Vestby videregående skole (Vestby)
Ingeborg Aars, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Erik Nord Søvik, Nøtterøy videregående skole (Færder)
Mathias Andersen, Kvitsund gymnas

232.-plass (54)

Melina Rahimi, Bjertnes videregående skole
Steinar Andreas Nedland, Byåsen videregående skole
Talita Fiedler, Setesdal vidaregåande skule (Evje og Hornnes, Agder)
Paul Johan Slungaard, UVG
Vincent Vågeskar, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Henrik Haupberg, OKS
Sofie Larsen Øverli, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Reidar Kollstrøm, Ringerike videregående skole (Ringerike)
Sondre Schønning Bakken, KVT
Magnus Skogseth Larsen, UVG
Jostein Stølen, Gol vidaregåande skule
Martin Ansteensen, ELV

244.-plass (53)

Åsmund Angard Wefling, Lillehammer videregående skole (Lillehammer)
Derian Abdulrahman, Drammen videregående skole
Clara Stuchtey, Å barneskole (Lyngdal)
Mia Sofie Johansen Nygård, Roald Amundsen videregående skole (Nordre Follo)
Knut Hermann Stenvaag, Fagerlia videregående skole
Fredrik Østlie Pettersen, Hamar katedralskole
Mats Rimereit, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Einar Olaf Blydt Aarnæs, ELV
Andreas Skrede Hausken, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Hallvard Killingberg, Oppdal videregående skole
Jakob Sørhus, Hetland videregående skole
Johannes Kjosavik, Sandnes videregående skole (Sandnes)
Lars Manneråk, St Olav videregående skole
Vegard Søren Holen Eimhjellen, Sogndal vidaregåande skule
Elly Brun Kjelstrup, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Steinar Clausen, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Zala Vidmar, Oslo Private Gymnasium
Henrik Høgberg Adamsson, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Christine Bekkevar Notø, Hvam videregående skole (Nes)

263.-plass (52)

David Johnsen, Kvadraturen skolesenter
Anonym, Olav Duun videregående skole
Anna Almquist, Nøtterøy videregående skole
Jon Toralv Huse, Kvitsund gymnas (Kviteseid)
Fredrik Bergmann Røren, Oslo Handelsgymnasium (Oslo)
Brage Bye Solheim, KVT
Jakob Ugland Damsgaard, Å barneskole (Lyngdal)
Tin Delac, Stiftelsen Asker International School (Asker)
Helene Sofie Skogstad Diset, Saltdal videregående skole
Anonym, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Chrisander Emil Reinholtsen-Hanssen, Senja videregående skole
Jens Tjomsland, Sandsli videregående skole
Om Saxena, BLV
Andrea Mellingen Lothe, Firda vidaregåande skule
Thea Vang Kristensen, Blindern videregående skole (Oslo)
Victoria Emilie Johannessen, Trondheim Katedralskole
Amanda Ellefsen, Valler videregående skole
Egil Rolstad, Hadeland videregående skole (Gran)
Tjark Valerius Boldt, Skien videregående skole
Hans Martin Kulberg Midtbø, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Karoline Ravlo-Losvik, Nadderud videregående skole
Lars-Jacob Hundstad, Holmestrand videregående skole
Jacob Grimsrud, Ski videregående skole (Nordre Follo)

286.-plass (51)

Henrik Nordvik, Nordahl Grieg videregående skole
Andreas Thoresen, St. Olav videregående skole
Sahar Fallah, Nadderud videregående skole
Oliver Elias Reichmann, Sørumsand videregående skole
Anonym, Tvedestrand videregående skole
Samuel Hessen Bjerke, NYD
Ulrik Garmark Anker, BLV
Margrethe Asora Nygaard Brand, Ås videregående skole
Ishildur Ulva Ådnedottir, OKS
David Hallingstad, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Isak Wist Våge, Byåsen videregående skole
Ola Skaar, Bjertnes videregående skole
Rebecca Bryne, Stavanger katedralskole
Jo Ølberg, Dahlske videregående skole (Grimstad)
Sander Ranbø, KUB
Andrea Traasdahl Strømstad, Oslo Private Gymnasium
Aurora Sørli Grande, Øvrebyen videregående skole
Olga Konstantinovna Bravikova, Dahlske videregående skole (Grimstad)
Hanne Bjørkmann, Metis videregående
Christian Mjåland, Lillesand videregående skole
Maren Paulsen, Horten videregående skole (Horten)
Herman Svellingen, Metis videregående AS (Bergen)
Matthew Hveding Shanks, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)

309.-plass (50)

Anton Karl Wendel, BLV
Sofia Volkova, International School Of Stavanger (Stavanger)
Erlend Sommerhein, Å barneskole (Lyngdal)
Anne Beitdokken, Skien videregående skole
Martin Ness, Firda vidaregåande skule (Gloppen)
Natalia Welz, International School Of Stavanger (Stavanger)
Kristoffer Vollebæk, Jessheim videregående skole
Marcus Hauge Cheyne, Nadderud videregående skole (Bærum)
Live Marie Liseth, Danielsen videregående skole (Bergen)
Elise Sjønnesen Nyhus, Bjertnes videregående skole
Solveig Aas Brynhildsen, Tvedestrand videregående skole
Xinrui Han, Trondheim Katedralskole
Victor Garmann, Oslo Handelsgymnasium (Oslo)
Henrik Mæland Haakenaasen, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Isak Anda, Kristelig Gymnasium AS
Arnstein Esphaug Moen, Gauldal videregående skole
Anonym, UVG
Xiangtian Shi, Nesbru videregående skole (Asker)
Hedda Christine Bellsli Reinskou, KVT
Peder Søreng Hindseth, Ole Vig videregående skole
Eskil Salamonsen, Sandnessjøen videregående skole
Maxim Sergeevich Gorodkov, Strinda videregående skole (Trondheim)
Max Heieraas, Charlottenlund videregående skole
Helena Hertzberg Bugge, OKS
Alexander Alfred Hunn, Glemmen videregående skole (Fredrikstad)
Sigurd Dalen, Drammen videregående skole
Trygve Flo Engebretsen, Greåker videregående skole
Emil Dammerud Stokvold, Abildsø skole (Oslo)
Martine Alexandra Hassel Baardseth, Øvrebyen videregående skole
Brage Solem, Byåsen videregående skole
Aleksander René Lundvold, Holmestrand videregående skole
Dorthe Marie Enebakk, Nannestad videregående skole
Linus Telle, Glemmen videregående skole
Olav Elliot Opdal, UVG
Thomas Kallasten Pedersen, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Daniel Henriksen, Trondheim Katedralskole
Arne Torje Øie, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Albertine Ellefsen Tveit, Arendal videregående skole
Haakon Lehmann Faye-Lund, Sandefjord videregående skole (Sandefjord)
Anonym, Ås videregående skole (Ås)
Sigve Runde Barlaug, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Håkon Martin Meløysund, Bodin videregående skole (Bodø)
Iver Stuestøl, Kvitsund gymnas (Kviteseid)
Mats Lunde, Vestby videregående skole
Erlend Johnsen, Mandal Videregående Skole
Sigmund Runason Nergaard, OKS
Anders Salvesen Kalve, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Lucas Mork Malones, Rauma videregående skole

357.-plass (49)

Svein-Ivar Roarson Ånesland, Ås videregående skole (Ås)
Nils Jørund Lieberg Stieng, Hadeland videregående skole
Peter August Stava, Danielsen Videregående Skole
Eira Dybesland Ramberg, Stabekk videregående skole
Carl Emil Skjervold Olsson, Frogn videregående skole (Frogn)
Ingrid Kilvær Nilssen, Steinkjer videregående skole
Jaran Løvoll, Volda vidaregåande skule (Volda)
Sigurd Breivik, Strinda videregående skole (Trondheim)
Erlend Tryti Lindseth, Thora Storm videregående skole
Mia Isabel Bernardo, Frogn videregående skole (Frogn)
Daniel Aksel Ramsberg, Thora Storm videregående skole
Synne Klouman Grundt, Drammen videregående skole
Hubert Wyderski, Hafstad vidaregåande skule
Arne Thoresen Os, Valler videregående skole (Bærum)
Sofie Sand, Hvam videregående skole
Antoni Sznitko, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Pedro Pontes García, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Rishikanth Chandramohan, International School Of Stavanger (Stavanger)
Andrew Wang, Oslo International School (Bærum)
Isak Pedersen, Vest-Lofoten videregående skole (Vestvågøy)
Bjørnar Holm-Marøy, Sogndal vidaregåande skule
Bjor Eide, Byåsen videregående skole
Mari Sandtrø, Horten videregående skole
Are Vinnu Furre Jørstad, Trondheim Katedralskole
Anders Bjørum, Horten videregående skole
Nicolai Øen Ljungmann, Oslo Private Gymnasium
Hedda Kjeldsen, Drammen videregående skole

384.-plass (48)

Aleksandra Madzelewska, Horten videregående skole
Terje Engan Myrstad, Malvik videregående skole
Toma Sydnes, Biss Gausel (Stavanger)
Oliver Kristiansen, Jessheim videregående skole (Ullensaker)
Per Robert Urdahl, Stavanger katedralskole
Mansor Abubakarov, Porsgrunn videregående skole (Porsgrunn)
Laurits Hallquist Husby, Ullern videregående skole (Oslo)
Sindre Ulsaker, Gol vidaregåande skule
Herman Sørensen Gromsrud, Bjertnes videregående skole
Jaran Romnes, Porsgrunn videregående skole
Laura Du, Stiftelsen Asker International School (Asker)
Oliver Horten, Lillehammer videreg skole avd Sør
Herman Moe Wæhre, Ås videregående skole (Ås)
Heerad Malekloo, International School Of Stavanger (Stavanger)
Erik Sandvik, UVG
Helene Gravås, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Kevins Daukonts, Holmestrand videregående skole
Yudhishtiran Vajeeston, ELV
Sebastian Riibe Berthelsen, Strinda videregående skole
Andreas Fuskeland Kro, Greåker videregående skole
Brage Nordbø, Vestby videregående skole
Ida Helene Landrø, Malvik videregående skole (Malvik)
Peter Mortensen Holien, Meråker videregående skole (Meråker)
Anniken Skansen Kristiansen, Åfjord videregående skole (Åfjord)
Doudou Gao, Oslo International School (Bærum)
Lukas Risvaag, Å barneskole (Lyngdal)
Anonym, International School Of Stavanger (Stavanger)
Julie Arctander, Stabekk videregående skole
Harry Linrui Xu, St Olav videregående skole
Elias Iversen Hoseth, Malvik videregående skole (Malvik)
Anonym, Bodin videregående skole (Bodø)
Håkon Kartveit Mikalsen, Bodin videregående skole (Bodø)
Håvard Heggdal Bruborg, Dahlske videregående skole (Grimstad)
Nicolas Bjørn Rasse Burud, Ås videregående skole (Ås)
Herman Halvorsen Berggreen, Wang toppidrett Tønsberg

419.-plass (47)

Martin Arnljot Robstad, Drammen videregående skole (Drammen)
Eirik Alvheim, Vestby videregående skole
Bård Kristoffer Velde, Ølen vidaregåande skule
Simon Auklend, Tryggheim vidaregåande skule
Elias Kvalsvik Lauritzen, Valler videregående skole (Bærum)
Nora Olea Brechan Lieng, Arendal videregående skole (Arendal)
Trym Fjøsne-Hexeberg, Bjertnes videregående skole
Marcus Alnæs Andreassen, Kongsskogen videregående skole (Oslo, Oslo)
Trym Vegard Sæle Marton, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Hedvig Grimstad Sunde, Sørumsand videregående skole
Kristian Norum Meløysund, FOS
Birk Gulljord, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Daniel Azagra Næss, NYD
Emma Nygård, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Malene Kolderup, Vestby videregående skole (Vestby)
Ask Christensen Breivik, Metis videregående AS (Bergen)
Ingrid Marie Løiten Dalhus, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Edvard August Os, Stabekk videregående skole (Bærum)
Marc Edgel Abante Nazareno, Å barneskole (Lyngdal)
Emma Maria Liduina van der Zant, Arendal videregående skole
Hayden So, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Snorre Haugen, Nord-Østerdal videregående skole
Sverre Strand, Drammen videregående skole
Ingeborg Johannessen, Kristiansand Katedralskole Gimle
Håvard Otterlei Navelsaker, Akademiet Vgs Ålesund AS
Hans Mork Topphol, Volda vidaregåande skule
Adele Victoria Horgen, Bjertnes videregående skole
Anonym, Bergen Katedralskole
Håvard Sætre, Volda vidaregåande skule
Silje Moe, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Tuva Wallstad Stenersen, Bjertnes videregående skole
Jacob Immanuel Knudsen, Hadeland videregående skole (Gran)
Ada Løvlie, Arendal videregående skole (Arendal)
Jørgen Western Lileng, Vestby videregående skole (Vestby)
Simen Eilevstjønn, Sandnes videregående skole
Isak Johnsen Norenberg, Glemmen videregående skole (Fredrikstad)
Gustav Nordlund, Hvam videregående skole (Nes)
Vetle Olavsson Færevik, Byåsen videregående skole

457.-plass (46)

Daniel Meyer Mohammadi, Nannestad videregående skole
Scott Langum du Plessis, Drammen videregående skole
Rasmus Heggvik Aune, Trøndelag nettskole
Samuel Didrik Erdahl Kaspersen, ELV
Anonym, Nordahl Grieg videregående skole
Markus Løkke, Bergen private gymnas AS (Bergen)
Anonym, Arendal videregående skole
Isak Pettersen, Senja videregående skole (Senja)
Emil Johan Anker, Sjøvegan videregående skole (Salangen)
Brain Yuzhou Xiang, Kristiansand Katedralskole Gimle
Ricardo Sonda Guiraudeli, BLV
Ida Sofie Frøyland, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Ella Louise Neal, UWC East Africa
Torgil Medhus Hjelvik, Molde videregående skole (Molde)
Amanda Eigner-Avseth, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Veslemøy Synnøve Gjelsvik, Rauma videregående skole (Rauma)
Trygve Larssønn Søvik, Å barneskole (Lyngdal)
Anonym, Oslo Private Gymnasium
Herman Christoffer Husebø, UVG
Erik Einarsve, Ole Vig videregående skole
Emil Aleksander Røhr, Ringsaker videregående skole
Markus Hess, International School Of Stavanger (Stavanger)
Sindre Groven, Kvitsund gymnas
Elisabeth Tipton, International School Of Stavanger (Stavanger)
Ayla Grunnsvoll Hansen, Tvedestrand videregående skole
Tobias Sommerfelt Stenberg, Lillehammer videregående skole (Lillehammer)
Erlend Lunde, Bø vidaregåande skule (Midt-Telemark)
Silje Aagaard, Rosenvilde videregående skole (Bærum)
Øyvind Sægrov, Hafstad videregående skule (Sunnfjord)
Kåre Peter Krohn Gjessing, KUB
Ola Martinus Hauge, KUB
Peder Reitbakken, Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim)
Jacob Abrahamsen, Kongsberg videregående skole (Kongsberg)

490.-plass (45)

Benjamin Øverli, Tangen videregående skole (Kristiansand)
Mikkel Krohn Sjursen, Wang videregående Skole/ Wang Toppidrett (Oslo)
Adrian Salomonsen Grønnerød, Malvik videregående skole
Benjamin Jones, Arendal videregående skole
Guy Berger Nzitunga, Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)
Albertine Gjøs, Oslo Private Gymnasium
Roald Emsell Larsen, Bjertnes videregående skole
Emile Paul Bilton Guérin, BLV
Emma Enggård Kirial, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Edvard Uteng, Senja videregående skole (Senja)
Jakob Ørndahl, Guri Kunna videregående skole
Yousra Darki, Vågsbygd videregående skole
Marie Sjømoen, Rud videregående skole (Bærum)
Larry Yang Cheng, Trondheim Katedralskole
Sander Helgesen, Ole Vig videregående skole
Brian Nikolai Garnes, Johan Bojer videregående skole skolested Rissa
Frans Mo Foldnes, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Sverre Vestre Sedberg, NYD
Markus Dahlby Bøhler, Drammen videregående skole
Ane Sofie Lien Jørgensen, Kristiansand Katedralskole Gimle
Sigrid Vist, Malvik videregående skole (Malvik)
Nora Olsen, Drammen videregående skole (Drammen)
Andreas Gundersen, Kvitsund gymnas
Ulf Gehrken, Oslo Private Gymnasium
Madicken Olufsen, Senja videregående skole
Ben Rothschild, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, NYD
Maren Milla Tobiasson Reinemo, Wang videregående Skole/ Wang Toppidrett (Oslo)
Jens Fredrik Jersin Sylvester-Jensen, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Kristian Kråkenes, Kristelig Gymnasium AS
Tuva Messundstad Sand, Hvam videregående skole
Mari Eldegard Heie, Vestby videregående skole (Vestby)
Sondre Varga, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Justas Simutis, Gauldal videregående skole
Emanuel Rønningsland, Greveskogen videregående skole
Helene Log Staveland, Skeisvang videregående skole (Haugesund)
Niklas Rannem Grønnesby, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Stian Vikanes, Trondheim Katedralskole
Magnus Gjerlaugsen, Sandnes videregående skole (Sandnes)
May Dagny Kollandsrud Hutchings, Ullern videregående skole (Oslo)
Tautvydas Juozaitis, St Hallvard videregående skole (Lier)
Martin Leivestad Ekker, Nadderud videregående skole (Bærum)
Eirik Vie Strisland, NYD
Vegard Hovstad, Firda vidaregåande skule (Gloppen)
Anonym, Ullern videregående skole (Oslo)
Sigurd Tonheim, Kvadraturen videregående skole (Kristiansand)
Oscar Anderson, Kuben videregående skole (Oslo)
Are Svensson, Ole Vig videregående skole
Olaf Damsgaard, Kvadraturen videregående skole (Kristiansand)
Simon Kristoffer Gellein Berg, Hurrød skole (Fredrikstad)
Ulrik Bruu Ottesen, Glemmen videregående skole
Kenneth Operio Guran, Holmestrand videregående skole
Kristoffer Herdal Thune, Jessheim videregående skole (Ullensaker)
Solvor Kolvik Valøy, Meløy videregående skole (Meløy)
Niklas Snefuglli Hansen, Hans Nielsen Hauge videregående skole
Sebastian Albrechtsen, Strinda videregående skole
Mathias Hatlevik Trana, Rosenvilde videregående skole (Bærum)
Martin Thormodsrud, Ullern videregående skole (Oslo)
Alexander Blika, Vestby videregående skole (Vestby)
Ellen Jane Sullivan, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Anonym, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Julie Syvertsen Paulsrud, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Jonas Samdahl, St Hallvard videregående skole (Lier)
Jordan Popov Simonsen, Akademiet Drammen as
Ammar Anoun, Nadderud videregående skole
Håvard Hansteen Nakling, Stavanger katedralskole
Torbjørn Julusmoen Hågård, Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)
David Aasen Johansen, Nannestad videregående skole
Tobias Wayne Hopkins, Kristiansand Katedralskole Gimle
Maria Vaagland, OHG
Torje Leiva Perstølen, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Håvard Tobiassen Pedersen, Å barneskole (Lyngdal)
Adam Nils Giæver, Dønski videregående skole
Anonym, Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik)
Magnus Farestveit, Askøy videregående skole (Askøy)
Julie Kvande, Oslo International School (Bærum)

566.-plass (44)

William Nuth, Oslo International School (Bærum)
Elise Prahl-Larsen, Valler videregående skole
Viljar Vikøren Vikestad, Sogndal vidaregåande skule
Marija Varinac, Bergen katedralskole (Bergen)
Steffen Sjøvold-Igelkjøn, Hafstad vidaregåande skule
Emilie Flote, Ulstein vidaregåande skule (Ulstein)
Oliver Hovden, Vardafjell videregående skole (Haugesund)
Anja Carmen Andrea (utv.) Zeier, Gjøvik videregående skole (Gjøvik)
Anders Jahr Nannestad, Nannestad videregående skole
Oleander Tengesdal, Å barneskole (Lyngdal)
Elisabeth Skogøy, Bodø videregående skole (Bodø)
Marthe Xinmei Tangen, Horten videregående skole
Sondre Johan Karlsen, Nannestad videregående skole
Johannes Skivdal, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Jacob Welch, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Kirill Antonovich Shchipanov, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Julius Højlund Rosager, Sogndal vidaregåande skule
Sayantan Dey, BLV
Samuel Andreas Fiskerstrand, Vestborg vidaregåande skule
Daniel Haugen, Metis videregående
Julie Bratland Holberg, Ole Vig videregående skole
Arne Gilje, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Marcus Bratseth, International School Of Bergen (Bergen)
Julian Johan Strand-Mikalsen, Heggen videregående skole
Torbjørn Solvang Kringeland, Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund)
Daniel Vognild Jeganathan, Oppdal videregående skole
Anonym, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Jørgen Kverndalen Frisch, Skien videregående skole
Nicolai Lauritz Folvik, UVG
Reza Nabi, Veitvet skole (Oslo)
Bilaal Abdullahi Bile Gure, Å barneskole (Lyngdal)
Darja Kotelnikova, Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)
Kristian Magnus Vik Constable, Sandsli videregående skole
Karl Petter Antonsen, Meråker videregående skole
Jørgen Halstenstad Sundquist, Bjertnes videregående skole
Sindre Langelandsvik, Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund)
Frederik Alexander Ådlandsvik, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Georg Freng Bjurhult, Hans Nielsen Hauge videregående skole
Mia Eikeland, Wang Ung Oslo AS (Oslo)
Jon Ross Hansen Richards, Mellom-Nes skole (Asker)
Leo Jung, Danielsen Videregående Skole
Solveig Stenberg, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Olav Malthe-Sørenssen, Norges Realfagsgymnas ungdomsskole Bærum AS (Bærum)
Simon Qin Flønes, Stabekk videregående skole (Bærum)

610.-plass (43)

Steinunn Vala Gunnarsdottir, Polarsirkelen vgs
Gia Hy Nguyen, Hetland videregående skole (Stavanger)
Anna Elisabeth Lindland, Arendal videregående skole
Dina Postic, Lycee Francais Rene Cassin (Oslo)
Helene Staff, Nannestad videregående skole
Stanislovas Mockus, Oslo private gymnasium AS (Oslo)
David Hoel, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Anonym, Tryggheim vidaregåande skule
Magnus Bonvik, Orkdal videregående skole
Jonatan Haarklou Holter, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Anonym, KUB
Tai Quach Le, Ringsaker videregående skole
Lars Matre, Wang Toppidrett Stavanger AS
Gvidas Balsys, Sørumsand videregående skole (Lillestrøm)
Erlend Aune, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Petter Rosenberg Røstad, Lillesand videregående skole
Luna Kretschmer, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Sokrates Vik, Vestby videregående skole (Vestby)
Ali Reza Hussaini Kazemi, Sjøvegan videregående skole
Ingeborg Oline Ytrehorn, Rygge ungdomsskole (Moss)
Anonym, Haugaland videregående skole (Haugesund)
Eirik Fengsrud Brinchmann, Bodin videregående skole (Bodø)
Noel Hedin, Oslo International School (Bærum)
Anonym, Å barneskole (Lyngdal)
Adrian Haabpiht Solberg, Roald Amundsen videregående skole (Nordre Follo)
Ayesha Eriksrud, Oslo International School (Bærum)
Carsten Riddervold, Ullern videregående skole (Oslo)
Marcus Lind Midtun, Vestby videregående skole
Håvard Lien Juvik, Amalie Skram videregående skole
Jon Lange Grøtan, Gauldal videregående skole
Brage Evjen, Porsgrunn videregående skole
Magnus Andreas Abusland Bruvoll, Fagerlia videregående skole
Sivert Olai Sørøy Johansen, Privatistkontoret i Nordland
Sriram Ramesh, Oslo International School (Bærum)

644.-plass (42)

Anonym, Gautesete skole (Stavanger)
Aksel Zijp-Stene, Kristelig Gymnasium AS
Kasper Mikalsen Bjørnstad, Kongsbakken videregående skole
Elise Lerdahl Danielsen, Hvam videregående skole (Nes)
Mia Elise Remen Næss, Rauma videregående skole
Mikkel Hallingstad, Vestby videregående skole
Lamisa Rabbani, International School Of Stavanger (Stavanger)
Eugenie Tomter, Askim videregående skole
Eiril Helland, Ole Vig videregående skole
Lucas Skram Olivares, Stabekk videregående skole (Bærum)
Vinjar Lyng Ulriksen, Kristen videregående skole Nordland (Nesna)
Albert Narverud, St Hallvard videregående skole (Lier)
Aurora Nordseth Fredriksen, Olav Duun videregående skole (Namsos)
Oddmund Horpestad, Tryggheim vidaregåande skule
Sigvart Haneferd-Halset, Randaberg videregående skole
Oscar Albert Höglund, Tvedestrand videregående skole
Allen Cornell, Røyken videregående skole (Asker)
Anonym, Greåker videregående skole
Emilie Briseid, Stabekk videregående skole
Gulbrand Tiger Aastad Ekeborg, Holmestrand videregående skole
Robert Brenner Marthins, Horten videregående skole (Horten)
Kristian Østby Brandser, Hvam videregående skole (Nes)
Adam Løndal Skotte, Bjertnes videregående skole
Anonym, Sørumsand videregående skole (Lillestrøm)
David Klein Minervini, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Ola Nordløkken, Gauldal videregående skole
Philip Lehmann Romøren, Wang AS
Arne Høyland Ollestad, Akademiet Sandnes (Sandnes)
Jonas Smedsrud Høidalen, Drammen videregående skole
Jørand Runningen, Drammen videregående skole
Arne Bergan, Kongsberg videregående skole
Arthur Brunborg, BLV
Matias Wheeler Næss, BLV
Oliver Eek-Jensen, Arendal videregående skole
Burak Duman, Drammen videregående skole (Drammen)
Maya Rostoft, NYD
Johannes Dalland, Å barneskole (Lyngdal)

681.-plass (41)

Anonym, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Emil Windegaard, Å barneskole (Lyngdal)
Håkon Jofred Brekke Håland, Bergen Private Gymnas
Ruben Mulelid, Danielsen Videregående Skole
Fredrik Robertsen, Greåker videregående skole
Theodor Mikal Vogt, Nadderud videregående skole
Anonym, Danielsen Videregående Skole
Adam Karol Stachewicz, Kvadraturen skolesenter
Kavin Thas, Rosenvilde videregående skole (Bærum)
Sander Oppen, Drammen videregående skole
Sondre Boman, St Hallvard videregående skole (Lier)
Sigrid Ringen Nordvik, Ole Vig videregående skole
Jonathan Leander Haugen, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Ludvig Bjørnevik-Tho, Strinda videregående skole
Magnus Bjerkli, Kyrksæterøra videregående skole
Karl Ivar Helgason Lavergren, Akademiet Drammen as
David Paulen, Volda vidaregåande skule (Volda)
Alexander Nottveit, Lørenskog videregående skole
Anonym, Arna vidaregåande skule
Anonym, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Andreas Sandernes, Lørenskog videregående skole
Mathias Breimyr Brovig, Lillesand videregående skole (Lillesand)
Thomas Djønne Haugli, Strinda videregående skole (Trondheim)
Prasheetha Bairwa, International School Of Stavanger (Stavanger)
Magnus Svendsen, Glemmen videregående skole
Alma Luna Alnes, OKS
Johan Rise Mathisen, Guri Kunna videregående skole
Anonym, Oslo International School (Bærum)
Brage Døsvik Hansen, Fosen videregående skole
Romeo Henriksen, Amalie Skram videregående skole
Synnøve Bjellvåg Braathen, Dønski videregående skole (Bærum)
Ine Johansen, Norges Toppidrettsgymnas Bodø AS (Bodø)
Thomas Sandberget, Arendal videregående skole
Lise Goldhahn, Kvitsund gymnas
William Storåker, Sortland videregående skole
Lukas Opdahl, Bjertnes videregående skole
Anonym, Hvam videregående skole (Nes)
Anonym, Bodin videregående skole (Bodø)
Ylva Bugge Sætereng, Bjertnes videregående skole
Anonym, Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)
Jonathan Ward Ådlandsvik, VHV
Andreas Virkesdal Jonsterhaug, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Stig Enlid Løvø, Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal)
Ulrik Moflag, Kristen videregående skole Nordland (Nesna)
Elise Grytbak, Sandefjord videregående skole
Peder August Hasseleng, Bjertnes videregående skole
Sigurd Flø Jensen, Bø vidaregåande skule
Sigurd Wahl Kallum, NYD
Olav Bratland Solberg, Bø vidaregåande skule
Anonym, Å barneskole (Lyngdal)
Trym Didriksen Tverbakk, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Taavi-Topias Henell, Sogndal vidaregåande skule
Edvin Brattlid-Roseng, Horten videregående skole
Tora Skiri, Rauma videregående skole

735.-plass (40)

Torodd Solberg, Vestby videregående skole (Vestby)
Anonym, Heimdal videregående skole (Trondheim)
David Dinh, Kuben videregående skole (Oslo)
Aksel Løvholt, Norges Realfagsgymnas ungdomsskole Bærum AS (Bærum)
Niclas Brandal, Dønski videregående skole
Per Storm Johannessen, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Hans-Wilhelm Nedrelid Kjøstelsen, Glemmen videregående skole
Viktor Erngard, Stabekk videregående skole
Amund Megaard, Dønski videregående skole (Bærum)
August Hauge Smevold, Tvedestrand videregående skole (Tvedestrand)
David Greni Pedersen, Vestby videregående skole (Vestby)
Edvard Sire, Glemmen videregående skole
Markus André Johnsen, ELV
Anchelina Guillen Olsen, Polarsirkelen vgs
Maria Lønnberg, Lillesand videregående skole (Lillesand)
Valerie Smidt, Valler videregående skole (Bærum)
Anders Martin Eliassen, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Oscar Midtgaard Tegneby, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Robert Andrè Sørbrøden Miller, Bjertnes videregående skole
Markus Tørmoen, Nes videregående skole
Joel Victor Hardy, Ullern videregående skole (Oslo)
Per Håkon Spenningsby, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Eskil Heien, Røyken videregående skole (Asker)
Endre Buseth Hammerstad, Stabekk videregående skole
Jarand Bruheim Gurvin, Sogndal vidaregåande skule
Knut Brekke, ELV
Lilian Fields, Lillesand videregående skole (Lillesand)
Ingrid Bertine Quarsten, Lillesand videregående skole (Lillesand)
Markus Dik, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Tarald Bernstein, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Othelie Landa, Haugaland videregående skole (Haugesund)
Isak Jørgensen, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Linnea Hansen Gederaas, Meråker videregående skole (Meråker)
Elias August Bergheim, Askøy videregående skole (Askøy)
Anonym, Hetland videregående skole
Axel Nilsen Henriksen, Bodø videregående skole (Bodø)
Anonym, Nannestad videregående skole
Heidi Elisabeth Barnato, Bergen katedralskole (Bergen)
Aditya Sharma, Oslo International School (Bærum)
Filip Skari, Bjertnes videregående skole
Tonje Marie Bjørklund Hopen, Å barneskole (Lyngdal)
Keira Fearn, Oslo International School (Bærum)
Anonym, Oslo International School (Bærum)
Hilde Annie Børresen, Norges Toppidrettsgymnas Bodø AS (Bodø)
Selma Baalerud, Asker videregående skole (Asker)
Anneli Lund Stokke, Ole Vig videregående skole
Andreas Økland Otterlei, Metis videregående AS (Bergen)
Anton Tausvik, Olav Duun videregående skole (Namsos)
Joel Bjørke Harnes, Knarvik vidaregåande skule (Alver)
Zahra Ramazani, Heggen videregående skole
Sondre Grøtte, KVT
Kristians Janis Matrevics, Haram vidaregåande skule (Ålesund)
Henrik Ousbey Haare, Kongsberg videregående skole
Magnus Gjerde, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Trond Jakob Grø Rein, Trøndelag nettskole
Eirik Gautestad Norheim, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Elise Vik-Haugen, Levanger videregående skole
Nataniel Elpeleg-Kibickas, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Guttorm Lønseth Tornes, Hustadvika vidaregåande skole (Hustadvika)
Vegard Geicke, Drammen videregående skole
Brede Karlstad Vaeng, Senja videregående skole (Senja)
Brose Theodor Coleman Karlsen, Thora Storm videregående skole
Martin Dingsør-Totland, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Yu Han Wu, Trondheim Katedralskole
Theo Leander Olsen Hånes, Hafstad vidaregåande skule
Ellen Pernille Olsen, Drammen videregående skole
Heidi Louise Xia Abrahamsen, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Ørjan Broch, Vågen videregående skole (Sandnes)
Karl Petter Lühr Brevik, Ulstein vidaregåande skule
Iben Sofie Fjørtoft Aak, Rauma videregående skole
Anne Marie Hjelmeland, Hafstad vidaregåande skule
Ruth-Malene Borgen, Å barneskole (Lyngdal)
Anonym, Rauma videregående skole (Rauma)
Oline Gjøsund, Malvik videregående skole
Kaia Hågensli, Oppdal videregående skole (Oppdal)
David Sverre Oksavik Bratland, Vestborg vidaregåande skule
Yin Hang Chan, Drammen videregående skole
Vinh Peter Quang Ho, Drammen videregående skole
Magnus Andreas Danielsen, Danielsen Videregående Skole
Trym Reidar Lyng Fossen, Å barneskole (Lyngdal)
Eirik Heggland, Arendal videregående skole
Ulrik Macsali Böhm, Tangen videregående skole (Kristiansand)
Ricky Duc Hieu Nguyen, Kuben videregående skole (Oslo)
Sigve Selmer Nergaard, Orkdal videregående skole
Erling Poppe Oldervoll, Valler videregående skole (Bærum)
Ingrid Winnem Tvedt, Valdres vidaregåande skule
Ruben Leask, Tryggheim vidaregåande skule
Anika Maleknasri, St Olav videregående skole
Bård Edin Eikset Magnussen, Fosen videregående skole (Ørland)
Filip Nilsen, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Anonym, Wang Toppidrett Stavanger AS
Vegard Hennig Eri, Holmestrand videregående skole
Anonym, Charlottenlund videregående skole
Wyatt Riordan, Å barneskole (Lyngdal)
Oscar Erik Matias Wanne Hoff, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Knut Aadland, Arna vidaregåande skule
Anonym, BLV
Hannah Einmo-Hoff, Sandnessjøen videregående skole
Daniel Aleksander Jacobsen, Heggen videregående skole (Harstad)
Ingeborg Pethick, Akademiet Drammen AS (Drammen)
Aslaug Iversland, Akademiet Drammen as
Bamo Kalik Hamid, Sandefjord videregående skole (Sandefjord)
Mathilde Krogh, Ørnes skole (Meløy)
Marit Elfrida Enge Ellingsen, Edvard Munch videregående skole (Oslo)
Kristoffer Furunes, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)

Skolene

NYD

Noah Hessen Bjerke 95
Erik Daniel Harnæs 85
Adrian Øien 78
Felix Stenberg Kværndal 67
Nottov Nergården Jortveit 65
Axel Aalde 65
Peder Ingmar Dahl 61
Tomas Gjedrem Faltinsen 60
Adam Joel Bregård 59
Samuel Hessen Bjerke 51
Daniel Azagra Næss 47
Sverre Vestre Sedberg 45
Emil Ingvar Rostoft Kristjansson 45
Eirik Vie Strisland 45
Maya Rostoft 42
Sigurd Wahl Kallum 41

Meråker videregående skole (Meråker)

Peter Mortensen Holien 48
Linnea Hansen Gederaas 40

Rauma videregående skole

Lucas Mork Malones 50
Mia Elise Remen Næss 42
Tora Skiri 41
Iben Sofie Fjørtoft Aak 40

Hadeland videregående skole

Nils Jørund Lieberg Stieng 49

Frogn videregående skole (Frogn)

Carl Emil Skjervold Olsson 49
Mia Isabel Bernardo 49

Steinkjer videregående skole

Ingrid Kilvær Nilssen 49

Volda vidaregåande skule (Volda)

Jaran Løvoll 49
David Paulen 41

Thora Storm videregående skole

Erlend Tryti Lindseth 49
Daniel Aksel Ramsberg 49
Brose Theodor Coleman Karlsen 40

Hvam videregående skole

Sofie Sand 49
Tuva Messundstad Sand 45

Malvik videregående skole

Terje Engan Myrstad 48
Adrian Salomonsen Grønnerød 45
Oline Gjøsund 40

Biss Gausel (Stavanger)

Toma Sydnes 48

Jessheim videregående skole (Ullensaker)

Oliver Kristiansen 48
Kristoffer Herdal Thune 45

Porsgrunn videregående skole (Porsgrunn)

Mansor Abubakarov 48

Lillehammer videreg skole avd Sør

Oliver Horten 48

Tryggheim vidaregåande skule (Hå)

Helene Gravås 48
Anonym 44

Åfjord videregående skole (Åfjord)

Anniken Skansen Kristiansen 48

Arendal videregående skole

Albertine Ellefsen Tveit 50
Emma Maria Liduina van der Zant 47
Anonym 46
Benjamin Jones 45
Anna Elisabeth Lindland 43
Oliver Eek-Jensen 42
Thomas Sandberget 41
Eirik Heggland 40

Wang toppidrett Tønsberg

Herman Halvorsen Berggreen 48

Drammen videregående skole (Drammen)

Martin Arnljot Robstad 47
Nora Olsen 45
Burak Duman 42

Ølen vidaregåande skule

Bård Kristoffer Velde 47

Kongsskogen videregående skole (Oslo, Oslo)

Marcus Alnæs Andreassen 47

Kristiansand Katedralskole Gimle

Ingeborg Johannessen 47
Brain Yuzhou Xiang 46
Ane Sofie Lien Jørgensen 45
Tobias Wayne Hopkins 45

Bergen private gymnas AS (Bergen)

Markus Løkke 46

Sjøvegan videregående skole (Salangen)

Emil Johan Anker 46

Bjertnes videregående skole (Nittedal)

Ida Sofie Frøyland 46
Amanda Eigner-Avseth 46
Jonatan Haarklou Holter 43
Per Håkon Spenningsby 40

UWC East Africa

Ella Louise Neal 46

Molde videregående skole (Molde)

Torgil Medhus Hjelvik 46

Rauma videregående skole (Rauma)

Veslemøy Synnøve Gjelsvik 46
Anonym 40

Bø vidaregåande skule (Midt-Telemark)

Erlend Lunde 46

Rosenvilde videregående skole (Bærum)

Silje Aagaard 46
Mathias Hatlevik Trana 45
Kavin Thas 41

Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim)

Peder Reitbakken 46

Mandal Videregående Skole

Erlend Johnsen 50

Greåker videregående skole (Sarpsborg)

Thomas Kallasten Pedersen 50
Antoni Sznitko 49
Anonym 45
Johannes Skivdal 44
Jacob Welch 44
David Hoel 43
Oscar Midtgaard Tegneby 40

Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)

Guy Berger Nzitunga 45
Darja Kotelnikova 44
Anonym 41

St. Olav videregående skole

Andreas Thoresen 51

Hamar katedralskole

Fredrik Østlie Pettersen 53

St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)

Steinar Clausen 53
Henrik Høgberg Adamsson 53
Matthew Hveding Shanks 51
Arne Torje Øie 50
Anders Salvesen Kalve 50
Emma Enggård Kirial 45
Frans Mo Foldnes 45
Kirill Antonovich Shchipanov 44
Arne Gilje 44

Oslo Private Gymnasium

Zala Vidmar 53
Andrea Traasdahl Strømstad 51
Nicolai Øen Ljungmann 49
Anonym 46
Albertine Gjøs 45
Ulf Gehrken 45

Kvadraturen skolesenter

David Johnsen 52
Adam Karol Stachewicz 41

Olav Duun videregående skole

Anonym 52

Nøtterøy videregående skole

Anna Almquist 52

Kvitsund gymnas (Kviteseid)

Jon Toralv Huse 52
Iver Stuestøl 50

Oslo Handelsgymnasium (Oslo)

Fredrik Bergmann Røren 52
Victor Garmann 50

Stiftelsen Asker International School (Asker)

Tin Delac 52
Laura Du 48

Saltdal videregående skole

Helene Sofie Skogstad Diset 52

Firda vidaregåande skule

Andrea Mellingen Lothe 52

Holmestrand videregående skole

Lars-Jacob Hundstad 52
Aleksander René Lundvold 50
Kevins Daukonts 48
Kenneth Operio Guran 45
Gulbrand Tiger Aastad Ekeborg 42
Vegard Hennig Eri 40

Ski videregående skole (Nordre Follo)

Jacob Grimsrud 52

Sørumsand videregående skole

Oliver Elias Reichmann 51
Hedvig Grimstad Sunde 47

Glemmen videregående skole

Linus Telle 50
Ulrik Bruu Ottesen 45
Magnus Svendsen 41
Hans-Wilhelm Nedrelid Kjøstelsen 40
Edvard Sire 40

Tvedestrand videregående skole

Anonym 51
Solveig Aas Brynhildsen 50
Ayla Grunnsvoll Hansen 46
Oscar Albert Höglund 42

Ås videregående skole

Margrethe Asora Nygaard Brand 51

Dahlske videregående skole (Grimstad)

Jo Ølberg 51
Olga Konstantinovna Bravikova 51
Håvard Heggdal Bruborg 48

KUB

Sander Ranbø 51
Kåre Peter Krohn Gjessing 46
Ola Martinus Hauge 46
Anonym 43

Metis videregående

Hanne Bjørkmann 51
Daniel Haugen 44

Lillesand videregående skole

Christian Mjåland 51
Petter Rosenberg Røstad 43

Firda vidaregåande skule (Gloppen)

Martin Ness 50
Vegard Hovstad 45

Nesbru videregående skole (Asker)

Xiangtian Shi 50

Ole Vig videregående skole

Peder Søreng Hindseth 50
Erik Einarsve 46
Sander Helgesen 45
Are Svensson 45
Julie Bratland Holberg 44
Eiril Helland 42
Sigrid Ringen Nordvik 41
Anneli Lund Stokke 40

Charlottenlund videregående skole

Max Heieraas 50
Anonym 40

Glemmen videregående skole (Fredrikstad)

Alexander Alfred Hunn 50
Isak Johnsen Norenberg 47

Greåker videregående skole

Trygve Flo Engebretsen 50
Andreas Fuskeland Kro 48
Anonym 42
Fredrik Robertsen 41

Abildsø skole (Oslo)

Emil Dammerud Stokvold 50

Nannestad videregående skole

Dorthe Marie Enebakk 50
Daniel Meyer Mohammadi 46
David Aasen Johansen 45
Anders Jahr Nannestad 44
Sondre Johan Karlsen 44
Helene Staff 43
Anonym 40

Wang videregående Skole/ Wang Toppidrett (Oslo)

Mikkel Krohn Sjursen 45
Maren Milla Tobiasson Reinemo 45

Guri Kunna videregående skole

Jakob Ørndahl 45
Johan Rise Mathisen 41

Roald Amundsen videregående skole (Nordre Follo)

Mia Sofie Johansen Nygård 53
Adrian Haabpiht Solberg 43

VHV

Jonathan Ward Ådlandsvik 41

Kristen videregående skole Nordland (Nesna)

Vinjar Lyng Ulriksen 42
Ulrik Moflag 41

Olav Duun videregående skole (Namsos)

Aurora Nordseth Fredriksen 42
Anton Tausvik 40

Randaberg videregående skole

Sigvart Haneferd-Halset 42

Wang AS

Philip Lehmann Romøren 42

Akademiet Sandnes (Sandnes)

Arne Høyland Ollestad 42

Bergen Private Gymnas

Håkon Jofred Brekke Håland 41

Kyrksæterøra videregående skole

Magnus Bjerkli 41

Arna vidaregåande skule

Anonym 41
Knut Aadland 40

Lillesand videregående skole (Lillesand)

Mathias Breimyr Brovig 41
Maria Lønnberg 40
Lilian Fields 40
Ingrid Bertine Quarsten 40

Fosen videregående skole

Brage Døsvik Hansen 41

Dønski videregående skole (Bærum)

Synnøve Bjellvåg Braathen 41
Amund Megaard 40

Norges Toppidrettsgymnas Bodø AS (Bodø)

Ine Johansen 41
Hilde Annie Børresen 40

Sortland videregående skole

William Storåker 41

Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal)

Stig Enlid Løvø 41

Gautesete skole (Stavanger)

Anonym 42

Bø vidaregåande skule

Sigurd Flø Jensen 41
Olav Bratland Solberg 41

Tvedestrand videregående skole (Tvedestrand)

August Hauge Smevold 40

Nes videregående skole

Markus Tørmoen 40

Knarvik vidaregåande skule (Alver)

Joel Bjørke Harnes 40

Haram vidaregåande skule (Ålesund)

Kristians Janis Matrevics 40

Hustadvika vidaregåande skole (Hustadvika)

Guttorm Lønseth Tornes 40

Vågen videregående skole (Sandnes)

Ørjan Broch 40

Ulstein vidaregåande skule

Karl Petter Lühr Brevik 40

Oppdal videregående skole (Oppdal)

Kaia Hågensli 40

Valdres vidaregåande skule

Ingrid Winnem Tvedt 40

Fosen videregående skole (Ørland)

Bård Edin Eikset Magnussen 40

Heggen videregående skole (Harstad)

Daniel Aleksander Jacobsen 40

Akademiet Drammen AS (Drammen)

Ingeborg Pethick 40

Ørnes skole (Meløy)

Mathilde Krogh 40

Askim videregående skole

Eugenie Tomter 42

Privatistkontoret i Nordland

Sivert Olai Sørøy Johansen 43

Vågsbygd videregående skole

Yousra Darki 45

Bodø videregående skole (Bodø)

Elisabeth Skogøy 44
Axel Nilsen Henriksen 40

Rud videregående skole (Bærum)

Marie Sjømoen 45

Johan Bojer videregående skole skolested Rissa

Brian Nikolai Garnes 45

Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)

Jens Fredrik Jersin Sylvester-Jensen 45
Anonym 41
Magnus Gjerde 40
Eirik Gautestad Norheim 40
Nataniel Elpeleg-Kibickas 40
Martin Dingsør-Totland 40

Greveskogen videregående skole

Emanuel Rønningsland 45

Skeisvang videregående skole (Haugesund)

Helene Log Staveland 45

St Hallvard videregående skole (Lier)

Tautvydas Juozaitis 45
Jonas Samdahl 45
Albert Narverud 42
Sondre Boman 41

Kvadraturen videregående skole (Kristiansand)

Sigurd Tonheim 45
Olaf Damsgaard 45

Kuben videregående skole (Oslo)

Oscar Anderson 45
David Dinh 40
Ricky Duc Hieu Nguyen 40

Hurrød skole (Fredrikstad)

Simon Kristoffer Gellein Berg 45

Meløy videregående skole (Meløy)

Solvor Kolvik Valøy 45

Hans Nielsen Hauge videregående skole

Niklas Snefuglli Hansen 45
Georg Freng Bjurhult 44

Akademiet Drammen as

Jordan Popov Simonsen 45
Karl Ivar Helgason Lavergren 41
Aslaug Iversland 40

Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)

Torbjørn Julusmoen Hågård 45

Gjøvik videregående skole (Gjøvik)

Anja Carmen Andrea (utv.) Zeier 44

Vestborg vidaregåande skule

Samuel Andreas Fiskerstrand 44
David Sverre Oksavik Bratland 40

Amalie Skram videregående skole

Håvard Lien Juvik 43
Romeo Henriksen 41

International School Of Bergen (Bergen)

Marcus Bratseth 44

Heggen videregående skole

Julian Johan Strand-Mikalsen 44
Zahra Ramazani 40

Veitvet skole (Oslo)

Reza Nabi 44

Meråker videregående skole

Karl Petter Antonsen 44

Wang Ung Oslo AS (Oslo)

Mia Eikeland 44

Mellom-Nes skole (Asker)

Jon Ross Hansen Richards 44

Polarsirkelen vgs

Steinunn Vala Gunnarsdottir 43
Anchelina Guillen Olsen 40

Hetland videregående skole (Stavanger)

Gia Hy Nguyen 43

Oslo private gymnasium AS (Oslo)

Stanislovas Mockus 43

Wang Toppidrett Stavanger AS

Lars Matre 43
Anonym 40

Sørumsand videregående skole (Lillestrøm)

Gvidas Balsys 43
Anonym 42

Sjøvegan videregående skole

Ali Reza Hussaini Kazemi 43

Rygge ungdomsskole (Moss)

Ingeborg Oline Ytrehorn 43

Haugaland videregående skole (Haugesund)

Anonym 43
Othelie Landa 40

Fagerlia videregående skole

Knut Hermann Stenvaag 53
Magnus Andreas Abusland Bruvoll 43

Gol vidaregåande skule

Jostein Stølen 54
Sindre Ulsaker 48

Blindern videregående skole (Oslo)

Oliver Ruden 95
Alisa Zehui He 70
Thea Vang Kristensen 52

Gauldal videregående skole

Esten Bakken 67
Arnstein Esphaug Moen 50
Justas Simutis 45
Jon Lange Grøtan 43
Ola Nordløkken 42

Sandvika videregående skole

Simen Våge 70

Lørenskog videregående skole

Edvard Ogints 69
Alexander Nottveit 41
Andreas Sandernes 41

Kongsberg videregående skole

Carl Abrahamsen 69
Arne Bergan 42
Henrik Ousbey Haare 40

Ullern videregående skole (Oslo)

Jonas Henrik Brunvold Bjærke 69
Peder Henriksen Dingsør 56
Laurits Hallquist Husby 48
May Dagny Kollandsrud Hutchings 45
Anonym 45
Martin Thormodsrud 45
Carsten Riddervold 43
Joel Victor Hardy 40

Bergen katedralskole (Bergen)

Adrian Dobbe Flemmen 68
Olivia Nilsson Sætveit 59
Marija Varinac 44
Heidi Elisabeth Barnato 40

Vestby videregående skole (Vestby)

Adrian Skålevåg 68
Magnus Horgen Laksholm 55
Malene Kolderup 47
Jørgen Western Lileng 47
Mari Eldegard Heie 45
Alexander Blika 45
Sokrates Vik 43
Torodd Solberg 40
David Greni Pedersen 40

UVG

Alexander Bu Mørland 68
Eirik Foss Haugen 66
Adam Tvedt-Østreng 65
Paul Johan Slungaard 54
Magnus Skogseth Larsen 54
Anonym 50
Olav Elliot Opdal 50
Erik Sandvik 48
Herman Christoffer Husebø 46
Nicolai Lauritz Folvik 44

Lycee Francais Rene Cassin (Oslo)

Marius Genton 68
Dina Postic 43

Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)

Mohamed Ibrahim 68
Lorenz Ask 61
Eirik Vikebakk Norheim 56
Mats Rimereit 53
Andreas Skrede Hausken 53
Luna Kretschmer 43
Markus Dik 40

Levanger videregående skole

Martin Sundal Aspås 68
Elise Vik-Haugen 40

Danielsen Videregående Skole

Lukas Johan Liseth 68
Peter August Stava 49
Leo Jung 44
Ruben Mulelid 41
Anonym 41
Magnus Andreas Danielsen 40

Å barneskole (Lyngdal)

Ivan Krutikov 67
Vegard Ingemann Hansen 65
Trond-Einar Larsen Kalås 60
Vegard Holsæther 60
Artin Naseri 59
Sebastiao Pereira 55
Clara Stuchtey 53
Jakob Ugland Damsgaard 52
Erlend Sommerhein 50
Lukas Risvaag 48
Marc Edgel Abante Nazareno 47
Trygve Larssønn Søvik 46
Håvard Tobiassen Pedersen 45
Oleander Tengesdal 44
Bilaal Abdullahi Bile Gure 44
Anonym 43
Johannes Dalland 42
Emil Windegaard 41
Anonym 41
Tonje Marie Bjørklund Hopen 40
Ruth-Malene Borgen 40
Trym Reidar Lyng Fossen 40
Wyatt Riordan 40

Tryggheim vidaregåande skule

Lyder Braut 67
Olav Frøvik 65
Leif Magnus Gauksås 60
Oskar Feed Jakobsen 56
Simon Auklend 47
Anonym 43
Oddmund Horpestad 42
Ruben Leask 40

Brønnøysund videregående skole

Magnus Inge Holmøy 66
Ingeborg Anette Jøraholmen 55

Gjøvik videregående skole

Sigmund Aleksander Fossumstuen 70

KVT

Emil Slupphaug Sandanger 66
Ottar Aakerøy Moe 57
Sondre Schønning Bakken 54
Brage Bye Solheim 52
Hedda Christine Bellsli Reinskou 50
Sondre Grøtte 40

Nadderud videregående skole (Bærum)

Erlend Holth Skogan 65
Carl-Erik Folmo Nygaard 64
Marcus Hauge Cheyne 50
Martin Leivestad Ekker 45

OHG

Johan Nikolai Skjensvold 65
Maria Vaagland 45

Hafstad videregående skule (Sunnfjord)

Håvard Nordeide 65
Øyvind Sægrov 46

Skjåk barne- og ungdomsskule (Skjåk)

Rubi Marie Øiberg 65

Akademiet Vgs Ålesund AS

Sindre Otterlei Navelsaker 65
Håvard Otterlei Navelsaker 47

Bodin videregående skole (Bodø)

Isak Stephansen 65
Håkon Martin Meløysund 50
Anonym 48
Håkon Kartveit Mikalsen 48
Eirik Fengsrud Brinchmann 43
Anonym 41

St Hallvard videregående skole

Andreas Nærø Holmsen 65

Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik)

Patrick Fredriksen Thorkildsen 65
Anonym 45

Hadeland videregående skole (Gran)

Torstein Barvik Molstad 65
Egil Rolstad 52
Jacob Immanuel Knudsen 47

Vardafjell videregående skole (Haugesund)

Teodor Log Bjørvik 65
Emil Kristiansen Karlsen 55
Oliver Hovden 44

Amalie Skram videregående skole (Bergen)

Oliver Rokne Dahle 65
Sondre Varga 45
Torje Leiva Perstølen 45
Frederik Alexander Ådlandsvik 44
Andreas Virkesdal Jonsterhaug 41

Skien videregående skole

Anonym 65
Tjark Valerius Boldt 52
Anne Beitdokken 50
Jørgen Kverndalen Frisch 44

Stord vidaregåande skule

Torgeir Keun Lysen 65

Jessheim videregående skole

Pakalon Nirmalan 70
Frederik Standal-Moen 58
Kristoffer Vollebæk 50

Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)

Martin Derås 70
Pariya Malekloo 60
Sigve Runde Barlaug 50
Ingrid Marie Løiten Dalhus 47
Filip Nilsen 40
Oscar Erik Matias Wanne Hoff 40

Kongsberg videregående skole (Kongsberg)

Marco Mosqueira Forbord 64
Anne Løkken 56
Jacob Abrahamsen 46

Axel Dobloug 77

Sandnes videregående skole (Sandnes)

David S. Eikeland 95
Johannes Kjosavik 53
Magnus Gjerlaugsen 45

Sandefjord videregående skole (Sandefjord)

Andreas Notøy 95
Anders Skaret Johansen 71
Haakon Lehmann Faye-Lund 50
Bamo Kalik Hamid 40

Oslo International School (Bærum)

Nripendra Bhati 90
Zejia He 86
Pratibha Thakur 80
Eugen Nesbakken 71
Subramanian Ramasubramanian 63
Jiayin Song 59
Noelle Tornquist 56
Peter Sohn 55
Andrew Wang 49
Doudou Gao 48
Julie Kvande 45
William Nuth 44
Noel Hedin 43
Ayesha Eriksrud 43
Sriram Ramesh 43
Anonym 41
Aditya Sharma 40
Keira Fearn 40
Anonym 40

BLV

Maxim Scherbakov 90
James Jia 86
Beatrice Kvammen 62
Jaesung Shin 61
Om Saxena 52
Ulrik Garmark Anker 51
Anton Karl Wendel 50
Ricardo Sonda Guiraudeli 46
Emile Paul Bilton Guérin 45
Sayantan Dey 44
Arthur Brunborg 42
Matias Wheeler Næss 42
Anonym 40

Horten videregående skole

Andreas Lindseth Pettersen 90
Nils Fredrik Gudem 74
Hallvard Igland Berg 66
Nikolai Haugen 65
Sondre Juvik 59
Mari Sandtrø 49
Anders Bjørum 49
Aleksandra Madzelewska 48
Marthe Xinmei Tangen 44
Edvin Brattlid-Roseng 41

OKS

Jesper Olav Engan 90
Edvard Walde Heimdal 85
Gil Tobias Rozental-Eide 57
Vetle Tobias Lannem 55
Emil Guntvedt 55
Henrik Haupberg 54
Ishildur Ulva Ådnedottir 51
Helena Hertzberg Bugge 50
Sigmund Runason Nergaard 50
Alma Luna Alnes 41

Asker videregående skole (Asker)

William Skauen 83
Edvard Forstrøm Fyksen 68
Selma Baalerud 40

Strinda videregående skole (Trondheim)

Paul Henrik Morud 83
Maxim Sergeevich Gorodkov 50
Sigurd Breivik 49
Thomas Djønne Haugli 41

ELV

Mina Johanne Heier 82
Camilla Alberg 73
Shailesh Shadadcharan 71
Gaute Uglenes Bergan 71
Martin Ansteensen 54
Einar Olaf Blydt Aarnæs 53
Yudhishtiran Vajeeston 48
Samuel Didrik Erdahl Kaspersen 46
Markus André Johnsen 40
Knut Brekke 40

Nord-Østerdal videregående skole

Ole Einar Dalen 80
Snorre Haugen 47

UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)

Yuino Nabuchi 80
Emil Ryd 77
Anonym 61
Vihaan Khandelwal 59
Pedro Pontes García 49
Hayden So 47
Ben Rothschild 45

Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)

Oscar Alexander Estensen 78
Olav Grøstad 67
Tien Tran 55
Vincent Vågeskar 54
Trym Vegard Sæle Marton 47

Bømlo vidaregåande skule

Vemund Hus 78

Oslo katedralskole (Oslo)

Sebastian Bjones Søreide 77
Emil Skilleås 64
Andreas Tolstrup Christensen 62
Christian Bredalen Boyce 57

Østerås skole (Bærum)

Magnus Flydal Jenstad 77

Heimdal videregående skole (Trondheim)

Hallvard Flatberg 71
Erik Hans Edward Haddon 57
Mads Hoff 55
Anonym 52
Erlend Aune 43
Anonym 40
Isak Jørgensen 40

Nydalen videregående skole (Oslo)

Edvard Skei Tønset 76
Noah Sebastian Lid Uribarri 56

FOS

Astrid Mysterud 76
Lars Aadnesen 74
Julie Bergh Sveen 74
Børge Rekstad 65
Kristian Norum Meløysund 47

Kvitsund gymnas

David Bratland Holt 75
Mathias Andersen 55
Sindre Groven 46
Andreas Gundersen 45
Lise Goldhahn 41

Bjertnes videregående skole

Emil Jenius Gaustad 75
Erik Didriksen 70
Sebastian Erland Freiherr Treusch von Buttlar Brandenfels 60
Tobias Pedersen 58
William Christopher Villyn Garlie 55
Tan Nhat Nguyen 55
Melina Rahimi 54
Ola Skaar 51
Elise Sjønnesen Nyhus 50
Herman Sørensen Gromsrud 48
Trym Fjøsne-Hexeberg 47
Adele Victoria Horgen 47
Tuva Wallstad Stenersen 47
Roald Emsell Larsen 45
Jørgen Halstenstad Sundquist 44
Adam Løndal Skotte 42
Lukas Opdahl 41
Ylva Bugge Sætereng 41
Peder August Hasseleng 41
Robert Andrè Sørbrøden Miller 40
Filip Skari 40

Lillestrøm videregående skole

Casper Evensen 75
Anonym 55

Nadderud videregående skole

Sindre Esmann Milvang 74
Karoline Ravlo-Losvik 52
Sahar Fallah 51
Ammar Anoun 45
Theodor Mikal Vogt 41

Gausdal videregående skole

David Persson 73

Kristelig Gymnasium AS

Sindre Sydnes 73
Isak Anda 50
Kristian Kråkenes 45
Aksel Zijp-Stene 42

Valler videregående skole

Karen Birgitta Hanssen 73
Emil Sørgaard Djupvik 65
Åsmund Mjøs 58
Amanda Ellefsen 52
Elise Prahl-Larsen 44

Valler videregående skole (Bærum)

Anders Byklum-Ronæss 73
Arne Thoresen Os 49
Elias Kvalsvik Lauritzen 47
Valerie Smidt 40
Erling Poppe Oldervoll 40

Thora Storm videregående skole (Trondheim)

Johan Hjelseth Storstad 73
Petter Haave 55
Silje Moe 47
David Klein Minervini 42

Trondheim Katedralskole

Vladislavas Malajevas 72
Ruiyi Li 55
Victoria Emilie Johannessen 52
Xinrui Han 50
Daniel Henriksen 50
Are Vinnu Furre Jørstad 49
Larry Yang Cheng 45
Stian Vikanes 45
Yu Han Wu 40

Langhaugen videregående skole (Bergen)

Olav Kvalbein 72

Nøtterøy videregående skole (Færder)

Hallvard Hareide 72
Erik Nord Søvik 55

Lillehammer videregående skole (Lillehammer)

Sindre Grøv Svensen 64
Petrine Kollstad 60
Åsmund Angard Wefling 53
Tobias Sommerfelt Stenberg 46

Sandefjord videregående skole

Kassander Holmgreen Auve 63
Elise Grytbak 41

Ringerike videregående skole (Ringerike)

Reidar Kollstrøm 54

Lycee Francais Rene Cassin Doslo (Oslo)

Gaëlle Dequaire 56

Notodden videregående skole

Karl Anker Slettum 57

Horten videregående skole (Horten)

Peder Aasmundtveit Hoff 57
Noah Nonboe Andersen 55
Maren Paulsen 51
Robert Brenner Marthins 42

Orkdal vidaregåande skole (Orkland)

Kacper Pawlowski 57

Skedsmo videregående skole (Lillestrøm)

Jonas Elvedal Hole 57

Lambertseter videregående skole (Oslo)

Jakob Brunvatne Olafsen 56

Hvam videregående skole (Nes)

Ingrid Sæthre 56
Christine Bekkevar Notø 53
Gustav Nordlund 47
Elise Lerdahl Danielsen 42
Kristian Østby Brandser 42
Anonym 41

Oppdal videregående skole

Sander Horvli 56
Hallvard Killingberg 53
Daniel Vognild Jeganathan 44

Charlottenlund videregående skole (Trondheim)

Johan Homstad 56
Hans Martin Kulberg Midtbø 52
David Hallingstad 51
Emma Nygård 47
Niklas Rannem Grønnesby 45
Anonym 41
Tarald Bernstein 40

Stavanger katedralskole (Stavanger)

Sivert Hovland Iversen 56
Victor Berge Johansen 55

Vestby videregående skole

Oscar Horn Roostami 56
Lucas Harvey Skyrudshaugen Toyer 56
Mats Lunde 50
Brage Nordbø 48
Eirik Alvheim 47
Marcus Lind Midtun 43
Mikkel Hallingstad 42

Hafstad vidaregåande skule

Andrzej Mielnik 56
Hubert Wyderski 49
Steffen Sjøvold-Igelkjøn 44
Theo Leander Olsen Hånes 40
Anne Marie Hjelmeland 40

Marienlyst skole (Oslo)

Luka Kavelashvili 56

Sandsli videregående skole

Gard Eltvik Grønnerød 56
Jens Tjomsland 52
Kristian Magnus Vik Constable 44

Malvik videregående skole (Malvik)

Brage Gyllan Romulslie 56
Ida Helene Landrø 48
Elias Iversen Hoseth 48
Sigrid Vist 45

Sandnessjøen videregående skole

Frederik Egelund Edvardsen 58
Simen Jægtvik Aas 58
Eskil Salamonsen 50
Hannah Einmo-Hoff 40

Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund)

Øystein Martinsen 56
Torbjørn Solvang Kringeland 44
Sindre Langelandsvik 44

Kirkeparken videregående skole (Moss)

Inyeob Kim 56

Nannestad videregående skole (Nannestad)

Zakaria Chabchoub 55
Thomas Dewson 55
Ellen Jane Sullivan 45
Trym Didriksen Tverbakk 41
Per Storm Johannessen 40

Tangen videregående skole (Kristiansand)

Vetle Breiteig Berg 55
Benjamin Øverli 45
Ulrik Macsali Böhm 40

Senja videregående skole (Senja)

Anonym 55
Isak Pettersen 46
Edvard Uteng 45
Brede Karlstad Vaeng 40

Bergeland videregående skole

Kristian Magnus Lande 55

Orkdal videregående skole

Ingunn Skoglund 55
Magnus Bonvik 43
Sigve Selmer Nergaard 40

Ole Vig videregående skole (Stjørdal)

Ömer Hanifi Yüzgec 55
Anonym 55
Jonathan Leander Haugen 41
Kristoffer Furunes 40

Porsgrunn videregående skole

Oliver Briskeby-Stubban 55
Jaran Romnes 48
Brage Evjen 43

Røyken videregående skole (Asker)

Sirna D. Borena 55
Allen Cornell 42
Eskil Heien 40

Øvrebyen videregående skole

Alexander Lyle 55
Aurora Sørli Grande 51
Martine Alexandra Hassel Baardseth 50

Vest-Lofoten videregående skole (Vestvågøy)

Magnus Nyvoll 55
Isak Pedersen 49

Byåsen videregående skole

Steinar Andreas Nedland 54
Isak Wist Våge 51
Brage Solem 50
Bjor Eide 49
Vetle Olavsson Færevik 47

Setesdal vidaregåande skule (Evje og Hornnes, Agder)

Talita Fiedler 54

International School Of Stavanger (Stavanger)

Omar Hassane 58
Benjamin Morrow 55
Anonym 55
Garran McKinley 55
Sofia Volkova 50
Natalia Welz 50
Rishikanth Chandramohan 49
Heerad Malekloo 48
Anonym 48
Markus Hess 46
Elisabeth Tipton 46
Lamisa Rabbani 42
Prasheetha Bairwa 41

Ås videregående skole (Ås)

Emil Hallingstad 59
Anonym 50
Svein-Ivar Roarson Ånesland 49
Herman Moe Wæhre 48
Nicolas Bjørn Rasse Burud 48

Volda vidaregåande skule

Marius Haaberg Ersvåg 63
Mali Erdal El'Mourabit 57
Hans Mork Topphol 47
Håvard Sætre 47

Ulstein vidaregåande skule (Ulstein)

Martha Giil Vågeskar 61
Emilie Flote 44

Elvebakken videregående skole (Oslo)

Elias Richard Næss 63
Øystein Berntzen 61
Tora Bøckman 60
Henrik Mæland Haakenaasen 50
Julie Syvertsen Paulsrud 45
Anders Martin Eliassen 40
Heidi Louise Xia Abrahamsen 40

Ringsaker videregående skole

Oskar Sagstuen Nysæther 63
Emil Aleksander Røhr 46
Tai Quach Le 43

Norges Realfagsgymnas ungdomsskole Bærum AS (Bærum)

Lovise Foss Linnestad 63
Olav Malthe-Sørenssen 44
Aksel Løvholt 40

Askøy videregående skole (Askøy)

Erik Svenskberg 63
Magnus Farestveit 45
Elias August Bergheim 40

Metis videregående AS (Bergen)

Peter Færøy Klivnoy 62
Anonym 61
Herman Svellingen 51
Ask Christensen Breivik 47
Andreas Økland Otterlei 40

Sandsli videregående skole (Bergen)

Trym Bjelland Kvitnes 62

Sandnes videregående skole

Anonym 62
Simen Eilevstjønn 47

Nordahl Grieg videregående skole

Eivind Hamre 62
Marius Oanæs Andersen 56
Anonym 55
Henrik Nordvik 51
Anonym 46

Drammen videregående skole

Ragnhild Vassbø Skalstad 62
Derian Abdulrahman 53
Sigurd Dalen 50
Synne Klouman Grundt 49
Hedda Kjeldsen 49
Sverre Strand 47
Scott Langum du Plessis 46
Markus Dahlby Bøhler 45
Jonas Smedsrud Høidalen 42
Jørand Runningen 42
Sander Oppen 41
Vegard Geicke 40
Ellen Pernille Olsen 40
Yin Hang Chan 40
Vinh Peter Quang Ho 40

Kongsbakken videregående skole

Sindre Holbek Sørbye 62
Kasper Mikalsen Bjørnstad 42

Danielsen videregående skole (Bergen)

David Nesje 61
Live Marie Liseth 50

Stabekk videregående skole

Alexander Ramm Østgaard 61
Eira Dybesland Ramberg 49
Julie Arctander 48
Emilie Briseid 42
Viktor Erngard 40
Endre Buseth Hammerstad 40

St Olav videregående skole

Sverre Hestholm 61
André Hegre 60
Tyra Elaine Espedal 59
Lars Manneråk 53
Harry Linrui Xu 48
Anika Maleknasri 40

Greveskogen videregående skole (Tønsberg)

Casper Bakke Nilsen 61

Bergen Katedralskole

Jørgen Galdal 61
Anonym 47

Kongsbakken videregående skole (Tromsø)

Yuliya Zabelina 59
Ingeborg Aars 55
Sofie Larsen Øverli 54
Elly Brun Kjelstrup 53
Birk Gulljord 47
Solveig Stenberg 44

Sogndal vidaregåande skule

Oskar Flatabø Kleiven 60
Truls Kristian Dyngen 57
Vegard Søren Holen Eimhjellen 53
Bjørnar Holm-Marøy 49
Viljar Vikøren Vikestad 44
Julius Højlund Rosager 44
Taavi-Topias Henell 41
Jarand Bruheim Gurvin 40

PVG

Alexander Grøndal Tryggestad 60

Arendal videregående skole (Arendal)

Kassandra Frøynes Gielink 60
Hoang Phuong Nhi Nguyen 55
Nora Olea Brechan Lieng 47
Ada Løvlie 47

Bergeland videregående skole (Stavanger)

Isak Hennum Fauskanger 60

Asker videregående skole

Amund Hjortdahl 60

Strinda videregående skole

Jon Fredrik Utne Holt 60
Sebastian Riibe Berthelsen 48
Sebastian Albrechtsen 45
Ludvig Bjørnevik-Tho 41

Senja videregående skole

Elias Veines-Jensen 60
Chrisander Emil Reinholtsen-Hanssen 52
Madicken Olufsen 45

Hetland videregående skole

Konrad Hogstad Johannessen 60
Jakob Sørhus 53
Anonym 40

Dønski videregående skole

Anton August Molle 60
Adam Nils Giæver 45
Niclas Brandal 40

Trøndelag nettskole

Kristian Iver Berget 60
Rasmus Heggvik Aune 46
Trond Jakob Grø Rein 40

Stabekk videregående skole (Bærum)

Gustav Hjørnevik 59
Edvard August Os 47
Simon Qin Flønes 44
Lucas Skram Olivares 42

Stavanger katedralskole

Viljen Apalset Vassbø 59
Rebecca Bryne 51
Per Robert Urdahl 48
Håvard Hansteen Nakling 45

Norges Realfagsgymnas Bærum

Falk Elvedal Bruskeland 59

Birralee International School Trondheim AS (Trondheim)

Maryam Idowu 59

Edvard Munch videregående skole (Oslo)

Marit Elfrida Enge Ellingsen 40