Abelkonkurransen 2021/2022 nb

I årets Abelkonkurranse var det 2429 deltakere fra 228 skoler i runde 1. 839 fikk diplom og 243 kvalifiserte seg til runde 2.

Deltakelse ved skolene

Oversikten nedenfor viser henholdsvis antall deltakere, antall med 40 poeng eller mer (diplom) og antall med 54 poeng eller mer (kvalifisert til 2. runde).

00 ikke valgt 75 25 13
Abildsø skole (Oslo) 1 1 0
Akademiet Drammen AS (Drammen) 12 4 0
Akademiet Sandnes (Sandnes) 8 1 0
Akademiet Vgs Ålesund AS (Ålesund) 2 2 1
Amalie Skram videregående skole (Bergen) 14 7 1
Arendal videregående skole (Arendal) 33 12 2
Arna vidaregåande skule (Bergen) 14 2 0
Asak skole (Lillestrøm) 1 1 1
Asker videregående skole (Asker) 4 3 2
Askim videregående skole (Indre Østfold) 2 1 0
Askøy videregående skole (Askøy) 7 3 1
Aust-Lofoten videregående skole (Vågan) 2 0 0
Bergeland videregående skole (Stavanger) 2 2 2
Bergen katedralskole (Bergen) 12 6 3
Bergen private gymnas AS (Bergen) 9 2 0
Bestum skole (Oslo) 1 0 0
Birralee International School Trondheim AS (Trondheim) 1 1 1
Biss Gausel (Stavanger) 21 1 0
Bjertnes videregående skole (Nittedal) 120 25 7
Blindern videregående skole (Oslo) 36 15 5
Blussuvoll skole (Trondheim) 1 0 0
Bodin videregående skole (Bodø) 10 6 1
Bodø videregående skole (Bodø) 4 2 0
Borgen skole (Ullensaker) 1 0 0
Bryne vidaregåande skule (Time) 1 0 0
Brønnøysund videregående skole (Brønnøy) 5 2 2
Byåsen skole (Trondheim) 1 0 0
Byåsen videregående skole (Trondheim) 12 5 1
Bø vidaregåande skule (Midt-Telemark) 4 3 0
Bømlo vidaregåande skule (Bømlo) 1 1 1
Charlottenlund videregående skole (Trondheim) 47 9 1
Dahlske videregående skole (Grimstad) 9 3 0
Dale vidaregåande skule (Fjaler) 2 0 0
Danielsen videregående skole (Bergen) 16 8 2
Drammen videregående skole (Drammen) 46 18 1
Drømtorp videregående skole (Nordre Follo) 1 0 0
Dønski videregående skole (Bærum) 9 5 1
Edvard Munch videregående skole (Oslo) 5 1 0
Eiker videregående skole (Øvre Eiker) 3 1 1
Elvebakken videregående skole (Oslo) 28 16 7
Elverum videregående skole (Elverum) 4 0 0
Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund) 11 8 2
Firda vidaregåande skule (Gloppen) 4 3 0
Fosen videregående skole (Ørland) 10 2 0
Foss videregående skole (Oslo) 6 4 4
Framnes Kristne vidaregåande skule (Kvam) 5 0 0
Frogn videregående skole (Frogn) 7 2 0
Fyrstikkalleen skole (Oslo) 3 0 0
Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal) 30 6 1
Gausdal videregående skole (Gausdal) 1 1 1
Gautesete skole (Stavanger) 1 1 0
Gjøvik videregående skole (Gjøvik) 3 2 1
Glemmen videregående skole (Fredrikstad) 21 7 0
Gol vidaregåande skule (Gol) 5 2 1
Greveskogen videregående skole (Tønsberg) 5 3 1
Greåker videregående skole (Sarpsborg) 47 11 0
Guri Kunna videregående skole (Frøya) 8 2 0
Hadeland videregående skole (Gran) 14 4 1
Hafstad videregående skule (Sunnfjord) 18 6 1
Halden videregående skole (Halden) 2 0 0
Hamar katedralskole (Hamar) 5 1 0
Hans Nielsen Hauge videregående skole (Fredrikstad) 8 2 0
Haram vidaregåande skule (Ålesund) 3 1 0
Haugaland videregående skole (Haugesund) 8 2 0
Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund) 4 3 1
Hedrum ungdomsskole (Larvik) 1 0 0
Heggen videregående skole (Harstad) 6 3 0
Heimdal videregående skole (Trondheim) 12 7 3
Hetland videregående skole (Stavanger) 32 4 1
Holmestrand videregående skole (Holmestrand) 14 6 0
Horten videregående skole (Horten) 21 12 5
Hurrød skole (Fredrikstad) 1 1 0
Hustadvika vidaregåande skole (Hustadvika) 3 1 0
Hvam videregående skole (Nes) 33 8 1
International School Of Bergen (Bergen) 14 1 0
International School Of Stavanger (Stavanger) 24 13 4
Jessheim videregående skole (Ullensaker) 16 5 2
Johan Bojer videregående skole (Indre Fosen) 12 2 0
Kastellet skole (Oslo) 1 0 0
Kirkeparken videregående skole (Moss) 4 1 1
Knarvik vidaregåande skule (Alver) 1 1 0
Kongsbakken videregående skole (Tromsø) 10 7 3
Kongsberg videregående skole (Kongsberg) 15 6 3
Kongshaug Musikkgymnas (Bjørnafjorden) 1 0 0
Kongshavn videregående skole (Oslo) 1 0 0
Kongsskogen videregående skole (Oslo, Oslo) 3 1 0
Kristelig gymnasium AS (Oslo) 8 4 1
Kristen videregående skole Nordland (Nesna) 9 2 0
Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim) 22 7 3
Kristiansand Katedralskole Gimle 1 1 0
Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand) 22 7 0
Kuben videregående skole (Oslo) 29 7 0
Kvadraturen videregående skole (Kristiansand) 30 4 0
Kvaløya videregående skole (Tromsø) 4 0 0
Kvitsund gymnas (Kviteseid) 26 7 2
Kyrksæterøra videregående skole (Heim) 8 1 0
Lambertseter videregående skole (Oslo) 2 1 1
Langhaugen videregående skole (Bergen) 1 1 1
Lena-Valle videregående skole (Østre Toten) 1 0 0
Levanger videregående skole (Levanger) 4 2 1
Lillehammer videregående skole (Lillehammer) 10 5 2
Lillesand videregående skole (Lillesand) 13 6 0
Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm) 10 7 3
Lycee Francais Rene Cassin (Oslo) 5 2 1
Lycee Francais Rene Cassin Doslo (Oslo) 2 1 1
Lørenskog videregående skole (Lørenskog) 6 3 1
Mailand videregående skole (Lørenskog) 2 0 0
Malvik videregående skole (Malvik) 18 8 1
Mandal videregående skole (Lindesnes) 9 1 0
Marienlyst skole (Oslo) 1 1 1
Mellom-Nes skole (Asker) 1 1 0
Meløy videregående skole (Meløy) 4 1 0
Meråker videregående skole (Meråker) 26 3 0
Metis videregående AS (Bergen) 12 7 2
Molde videregående skole (Molde) 3 1 0
Nadderud videregående skole (Bærum) 17 9 3
Nannestad ungdomsskole (Nannestad) 7 0 0
Nannestad videregående skole (Nannestad) 52 12 2
Nes videregående skole (Nes) 4 1 0
Nesbru videregående skole (Asker) 2 1 0
Nesodden videregående skole (Nesodden) 2 0 0
Nord-Troms videregående skole (Skjervøy) 4 0 0
Nord-Østerdal videregående skole (Tynset) 5 2 1
Nordahl Grieg videregående skole (Bergen) 7 5 3
Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum) 17 8 5
Norges Realfagsgymnas ungdomsskole Bærum AS (Bærum) 1 1 1
Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen) 11 6 0
Norges Toppidrettsgymnas Bodø AS (Bodø) 11 2 0
Notodden videregående skole (Notodden) 10 1 1
Nydalen videregående skole (Oslo) 21 17 10
Nøtterøy videregående skole (Færder) 5 3 2
Olav Duun videregående skole (Namsos) 27 3 0
Ole Vig videregående skole (Stjørdal) 55 12 2
Oppdal videregående skole (Oppdal) 14 4 1
Orkdal vidaregåande skole (Orkland) 6 4 2
Oslo Handelsgymnasium (Oslo) 14 4 1
Oslo International School (Bærum) 30 19 8
Oslo katedralskole (Oslo) 24 15 10
Oslo private gymnasium AS (Oslo) 23 7 0
Persbråten videregående skole (Oslo) 1 1 1
Polarsirkelen videregående skole (Rana) 15 2 0
Porsgrunn videregående skole (Porsgrunn) 5 4 1
Privatistkontoret i Nordland (Bodø) 4 1 0
Ramstad skole (Bærum) 1 0 0
Randaberg videregående skole (Randaberg) 7 1 0
Rauma videregående skole (Rauma) 29 6 0
Re videregående skole (Tønsberg) 1 1 1
Revheim skole (Stavanger) 1 0 0
Ringerike videregående skole (Ringerike) 1 1 1
Ringsaker videregående skole (Ringsaker) 3 3 1
Roald Amundsen videregående skole (Nordre Follo) 10 2 0
Rosenvilde videregående skole (Bærum) 6 3 0
Rud videregående skole (Bærum) 3 1 0
Rygge ungdomsskole (Moss) 1 1 0
Røyken videregående skole (Asker) 6 3 1
Saltdal videregående skole (Saltdal) 10 1 0
Sandefjord videregående skole (Sandefjord) 12 6 3
Sandnes videregående skole (Sandnes) 5 5 2
Sandnessjøen videregående skole (Alstahaug) 6 4 2
Sandsli videregående skole (Bergen) 5 4 2
Sandvika videregående skole (Bærum) 3 1 1
Sauda vidaregåande skule (Sauda) 1 0 0
Senja videregående skole (Senja) 20 8 3
Setesdal vidaregåande skule (Evje og Hornnes, Agder) 1 1 1
Sjøvegan videregående skole (Salangen) 4 2 0
Skedsmo videregående skole (Lillestrøm) 2 1 1
Skeisvang videregående skole (Haugesund) 5 1 0
Ski videregående skole (Nordre Follo) 4 1 0
Skien videregående skole (Skien) 12 4 1
Skjåk barne- og ungdomsskule (Skjåk) 1 1 1
Smørås skole (Bergen) 1 0 0
Sogndal vidaregåande skule (Sogndal) 22 9 2
Sola videregående skole (Sola) 3 0 0
Sortland videregående skole (Sortland, Nordland) 10 1 0
Spjelkavik videregående skole (Ålesund) 3 0 0
St Hallvard videregående skole (Lier) 18 4 0
St Svithun videregående skole (Stavanger) 1 0 0
St. Olav videregående skole (Sarpsborg, Viken) 6 1 0
St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland) 23 15 3
Stabekk skole (Bærum) 2 0 0
Stabekk videregående skole (Bærum) 40 10 2
Stavanger katedralskole (Stavanger) 9 6 3
Steinkjer videregående skole (Steinkjer) 1 1 0
Stiftelsen Asker International School (Asker) 3 2 0
Stokke ungdomsskole (Sandefjord) 1 0 0
Stord vidaregåande skule (Stord) 2 2 2
Strinda videregående skole (Trondheim) 21 7 2
Sørumsand videregående skole (Lillestrøm) 7 4 0
Tangen videregående skole (Kristiansand) 25 3 1
Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik) 4 3 2
Thora Storm videregående skole (Trondheim) 22 10 2
Tingvoll vidaregåande skole (Tingvoll) 1 0 0
Tromsdalen videregående skole (Tromsø) 1 0 0
Trondheim katedralskole (Trondheim) 9 6 2
Trudvang skule (Sogndal) 1 0 0
Tryggheim vidaregåande skule (Hå) 38 10 4
Trøndelag nettskole (Trondheim) 8 3 1
Tvedestrand videregående skole (Tvedestrand) 12 5 0
Ullern videregående skole (Oslo) 54 19 7
Ulstein vidaregåande skule (Ulstein) 6 3 1
UWC East Africa 1 1 0
UWCRCN (UWC Red Cross Nordic) 12 7 4
Valdres vidaregåande skule (Nord-Aurdal) 4 1 0
Valle Hovin videregående skole (Oslo) 9 2 1
Valler videregående skole (Bærum) 18 10 4
Vardafjell videregående skole (Haugesund) 5 3 2
Veitvet skole (Oslo) 1 1 0
Vest-Lofoten videregående skole (Vestvågøy) 3 1 0
Vestborg Vgs (Stranda) 11 2 0
Vestby videregående skole (Vestby) 36 16 4
Volda vidaregåande skule (Volda) 11 6 2
Voss vidaregåande skule (Voss) 2 0 0
Vågen videregående skole (Sandnes) 10 1 0
Vågsbygd videregående skole (Kristiansand) 3 1 0
Wang Toppidrett Stavanger AS (Stavanger) 17 2 0
Wang toppidrett Tønsberg 2 1 0
Wang Ung Oslo AS (Oslo) 1 1 0
Wang videregående Skole/ Wang Toppidrett (Oslo) 7 3 0
Ølen skule (Vindafjord) 5 0 0
Ølen vidaregåande skule (Vindafjord) 2 1 0
Ørnes skole (Meløy) 1 1 0
Østerås skole (Bærum) 2 2 1
Øvrebyen videregående skole (Kongsvinger) 8 2 0
Åarjel-Saemiej Skuvle (Snåase) 1 0 0
Åfjord videregående skole (Åfjord) 2 1 0
Årvoll skole (Oslo) 1 0 0
Ås videregående skole (Ås) 16 6 1

Kvalifisert for runde 2

NavnSkolePoengsum
Noah Hessen Bjerke Nydalen videregående skole (Oslo) 95
Oliver Ruden Blindern videregående skole (Oslo) 95
David S. Eikeland Sandnes videregående skole (Sandnes) 95
Andreas Notøy Sandefjord videregående skole (Sandefjord) 95
Nripendra Bhati Oslo International School (Bærum) 90
Maxim Scherbakov Blindern videregående skole (Oslo) 90
Andreas Lindseth Pettersen Horten videregående skole (Horten) 90
Jesper Olav Engan Oslo katedralskole (Oslo) 90
Zejia He Oslo International School (Bærum) 86
James Jia Blindern videregående skole (Oslo) 86
Edvard Walde Heimdal Oslo katedralskole (Oslo) 85
Erik Daniel Harnæs Nydalen videregående skole (Oslo) 85
William Skauen Asker videregående skole (Asker) 83
Paul Henrik Morud Strinda videregående skole (Trondheim) 83
Mina Johanne Heier Elvebakken videregående skole (Oslo) 82
Ole Einar Dalen Nord-Østerdal videregående skole (Tynset) 80
Yuino Nabuchi UWCRCN (UWC Red Cross Nordic) 80
Pratibha Thakur Oslo International School (Bærum) 80
Adrian Øien Nydalen videregående skole (Oslo) 78
Oscar Alexander Estensen Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum) 78
Vemund Hus Bømlo vidaregåande skule (Bømlo) 78
Sebastian Bjones Søreide Oslo katedralskole (Oslo) 77
Emil Ryd UWCRCN (UWC Red Cross Nordic) 77
Axel Dobloug 00 ikke valgt 77
Magnus Flydal Jenstad Østerås skole (Bærum) 77
Edvard Skei Tønset Nydalen videregående skole (Oslo) 76
Astrid Mysterud Foss videregående skole (Oslo) 76
David Bratland Holt Kvitsund gymnas (Kviteseid) 75
Emil Jenius Gaustad Bjertnes videregående skole (Nittedal) 75
Casper Evensen Asak skole (Lillestrøm) 75
Lars Aadnesen Foss videregående skole (Oslo) 74
Julie Bergh Sveen Foss videregående skole (Oslo) 74
Nils Fredrik Gudem Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik) 74
Sindre Esmann Milvang Nadderud videregående skole (Bærum) 74
David Persson Gausdal videregående skole (Gausdal) 73
Sindre Sydnes Kristelig gymnasium AS (Oslo) 73
Karen Birgitta Hanssen Valler videregående skole (Bærum) 73
Anders Byklum-Ronæss Valler videregående skole (Bærum) 73
Johan Hjelseth Storstad Thora Storm videregående skole (Trondheim) 73
Camilla Alberg Elvebakken videregående skole (Oslo) 73
Vladislavas Malajevas Trondheim katedralskole (Trondheim) 72
Olav Kvalbein Langhaugen videregående skole (Bergen) 72
Hallvard Hareide Nøtterøy videregående skole (Færder) 72
Shailesh Shadadcharan Elvebakken videregående skole (Oslo) 71
Anders Skaret Johansen Sandefjord videregående skole (Sandefjord) 71
Gaute Uglenes Bergan Elvebakken videregående skole (Oslo) 71
Hallvard Flatberg Heimdal videregående skole (Trondheim) 71
Eugen Nesbakken Oslo International School (Bærum) 71
Erik Didriksen Bjertnes videregående skole (Nittedal) 70
Martin Derås Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm) 70
Sigmund Aleksander Fossumstuen Gjøvik videregående skole (Gjøvik) 70
Alisa Zehui He 00 ikke valgt 70
Pakalon Nirmalan Jessheim videregående skole (Ullensaker) 70
Simen Våge Sandvika videregående skole (Bærum) 70
Edvard Ogints Lørenskog videregående skole (Lørenskog) 69
Carl Abrahamsen Kongsberg videregående skole (Kongsberg) 69
Jonas Henrik Brunvold Bjærke Ullern videregående skole (Oslo) 69
Adrian Dobbe Flemmen Bergen katedralskole (Bergen) 68
Adrian Skålevåg Vestby videregående skole (Vestby) 68
Alexander Bu Mørland Ullern videregående skole (Oslo) 68
Marius Genton Lycee Francais Rene Cassin (Oslo) 68
Mohamed Ibrahim 00 ikke valgt 68
Martin Sundal Aspås Levanger videregående skole (Levanger) 68
Lukas Johan Liseth Danielsen videregående skole (Bergen) 68
Edvard Forstrøm Fyksen Asker videregående skole (Asker) 68
Ivan Krutikov Stord vidaregåande skule (Stord) 67
Lyder Braut Tryggheim vidaregåande skule (Hå) 67
Olav Grøstad Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum) 67
Felix Stenberg Kværndal Nydalen videregående skole (Oslo) 67
Esten Bakken Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal) 67
Magnus Inge Holmøy Brønnøysund videregående skole (Brønnøy) 66
Emil Slupphaug Sandanger Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim) 66
Eirik Foss Haugen Ullern videregående skole (Oslo) 66
Hallvard Igland Berg Horten videregående skole (Horten) 66
Olav Frøvik Tryggheim vidaregåande skule (Hå) 65
Erlend Holth Skogan Nadderud videregående skole (Bærum) 65
Johan Nikolai Skjensvold Oslo Handelsgymnasium (Oslo) 65
Nottov Nergården Jortveit Nydalen videregående skole (Oslo) 65
Håvard Nordeide 00 ikke valgt 65
Vegard Ingemann Hansen 00 ikke valgt 65
Rubi Marie Øiberg Skjåk barne- og ungdomsskule (Skjåk) 65
Børge Rekstad Foss videregående skole (Oslo) 65
Sindre Otterlei Navelsaker Akademiet Vgs Ålesund AS (Ålesund) 65
Isak Stephansen Bodin videregående skole (Bodø) 65
Andreas Nærø Holmsen Eiker videregående skole (Øvre Eiker) 65
Adam Tvedt-Østreng Ullern videregående skole (Oslo) 65
Patrick Fredriksen Thorkildsen Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik) 65
Torstein Barvik Molstad Hadeland videregående skole (Gran) 65
Nikolai Haugen Re videregående skole (Tønsberg) 65
Teodor Log Bjørvik Vardafjell videregående skole (Haugesund) 65
Oliver Rokne Dahle Amalie Skram videregående skole (Bergen) 65
Dina Syverud-Lindland Skien videregående skole (Skien) 65
Torgeir Keun Lysen Stord vidaregåande skule (Stord) 65
Axel Aalde Nydalen videregående skole (Oslo) 65
Emil Sørgaard Djupvik Valler videregående skole (Bærum) 65
Carl-Erik Folmo Nygaard Nadderud videregående skole (Bærum) 64
Sindre Grøv Svensen Lillehammer videregående skole (Lillehammer) 64
Marco Mosqueira Forbord Kongsberg videregående skole (Kongsberg) 64
Emil Skilleås Oslo katedralskole (Oslo) 64
Kassander Holmgreen Auve Sandefjord videregående skole (Sandefjord) 63
Marius Haaberg Ersvåg Volda vidaregåande skule (Volda) 63
Elias Richard Næss Elvebakken videregående skole (Oslo) 63
Subramanian Ramasubramanian Oslo International School (Bærum) 63
Oskar Sagstuen Nysæther Ringsaker videregående skole (Ringsaker) 63
Lovise Foss Linnestad Norges Realfagsgymnas ungdomsskole Bærum AS (Bærum) 63
Erik Svenskberg Askøy videregående skole (Askøy) 63
Peter Færøy Klivnoy Metis videregående AS (Bergen) 62
Andreas Tolstrup Christensen Oslo katedralskole (Oslo) 62
Trym Bjelland Kvitnes Sandsli videregående skole (Bergen) 62
Anonym Sandnes videregående skole (Sandnes) 62
Beatrice Kvammen Blindern videregående skole (Oslo) 62
Eivind Hamre Nordahl Grieg videregående skole (Bergen) 62
Ragnhild Vassbø Skalstad Drammen videregående skole (Drammen) 62
Sindre Holbek Sørbye Kongsbakken videregående skole (Tromsø) 62
David Nesje Danielsen videregående skole (Bergen) 61
Alexander Ramm Østgaard Stabekk videregående skole (Bærum) 61
Øystein Berntzen Elvebakken videregående skole (Oslo) 61
Sverre Hestholm St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland) 61
Jaesung Shin Blindern videregående skole (Oslo) 61
Casper Bakke Nilsen Greveskogen videregående skole (Tønsberg) 61
Anonym Metis videregående AS (Bergen) 61
Anonym UWCRCN (UWC Red Cross Nordic) 61
Peder Ingmar Dahl Nydalen videregående skole (Oslo) 61
Martha Giil Vågeskar Ulstein vidaregåande skule (Ulstein) 61
Lorenz Ask Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund) 61
Jørgen Galdal Bergen katedralskole (Bergen) 61
Oskar Flatabø Kleiven Sogndal vidaregåande skule (Sogndal) 60
Pariya Malekloo Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm) 60
Petrine Kollstad Lillehammer videregående skole (Lillehammer) 60
Alexander Grøndal Tryggestad Persbråten videregående skole (Oslo) 60
Kassandra Frøynes Gielink Arendal videregående skole (Arendal) 60
Trond-Einar Larsen Kalås 00 ikke valgt 60
Isak Hennum Fauskanger Bergeland videregående skole (Stavanger) 60
Anonym 00 ikke valgt 60
Amund Hjortdahl 00 ikke valgt 60
Leif Magnus Gauksås Tryggheim vidaregåande skule (Hå) 60
Jon Fredrik Utne Holt Strinda videregående skole (Trondheim) 60
Sebastian Erland Freiherr Treusch Von Buttlar Brandenfels Bjertnes videregående skole (Nittedal) 60
Elias Veines-Jensen Senja videregående skole (Senja) 60
Konrad Hogstad Johannessen Hetland videregående skole (Stavanger) 60
Vegard Holsæther Valle Hovin videregående skole (Oslo) 60
Anton August Molle Dønski videregående skole (Bærum) 60
André Hegre St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland) 60
Tomas Gjedrem Faltinsen Nydalen videregående skole (Oslo) 60
Kristian Iver Berget Trøndelag nettskole (Trondheim) 60
Gustav Hjørnevik Stabekk videregående skole (Bærum) 59
Olivia Nilsson Sætveit Bergen katedralskole (Bergen) 59
Jiayin Song Oslo International School (Bærum) 59
Viljen Apalset Vassbø Stavanger katedralskole (Stavanger) 59
Adam Joel Bregård 00 ikke valgt 59
Tyra Elaine Espedal St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland) 59
Vihaan Khandelwal UWCRCN (UWC Red Cross Nordic) 59
Falk Elvedal Bruskeland Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum) 59
Maryam Idowu Birralee International School Trondheim AS (Trondheim) 59
Artin Naseri 00 ikke valgt 59
Yuliya Zabelina Kongsbakken videregående skole (Tromsø) 59
Emil Hallingstad Ås videregående skole (Ås) 59
Sondre Juvik Horten videregående skole (Horten) 59
Frederik Egelund Edvardsen Sandnessjøen videregående skole (Alstahaug) 58
Simen Jægtvik Aas Sandnessjøen videregående skole (Alstahaug) 58
Frederik Standal-Moen Jessheim videregående skole (Ullensaker) 58
Åsmund Mjøs Valler videregående skole (Bærum) 58
Omar Hassane International School Of Stavanger (Stavanger) 58
Tobias Pedersen Bjertnes videregående skole (Nittedal) 58
Karl Anker Slettum Notodden videregående skole (Notodden) 57
Ottar Aakerøy Moe Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim) 57
Truls Kristian Dyngen Sogndal vidaregåande skule (Sogndal) 57
Peder Aasmundtveit Hoff Horten videregående skole (Horten) 57
Christian Bredalen Boyce Oslo katedralskole (Oslo) 57
Gil Tobias Rozental-Eide Oslo katedralskole (Oslo) 57
Erik Hans Edward Haddon Heimdal videregående skole (Trondheim) 57
Kacper Pawlowski Orkdal vidaregåande skole (Orkland) 57
Mali Erdal El'Mourabit Volda vidaregåande skule (Volda) 57
Jonas Elvedal Hole Skedsmo videregående skole (Lillestrøm) 57
Jakob Brunvatne Olafsen Lambertseter videregående skole (Oslo) 56
Anonym Hvam videregående skole (Nes) 56
Sander Horvli Oppdal videregående skole (Oppdal) 56
Peder Henriksen Dingsør Ullern videregående skole (Oslo) 56
Eirik Vikebakk Norheim Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund) 56
Johan Homstad Charlottenlund videregående skole (Trondheim) 56
Sivert Hovland Iversen Stavanger katedralskole (Stavanger) 56
Oscar Horn Roostami Vestby videregående skole (Vestby) 56
Andrzej Mielnik Hafstad videregående skule (Sunnfjord) 56
Noelle Tornquist Oslo International School (Bærum) 56
Anine Løkken Kongsberg videregående skole (Kongsberg) 56
Luka Kavelashvili Marienlyst skole (Oslo) 56
Marius Oanæs Andersen Nordahl Grieg videregående skole (Bergen) 56
Lucas Harvey Skyrudshaugen Toyer Vestby videregående skole (Vestby) 56
Gard Eltvik Grønnerød Sandsli videregående skole (Bergen) 56
Gaëlle Dequaire Lycee Francais Rene Cassin Doslo (Oslo) 56
Brage Gyllan Romulslie Malvik videregående skole (Malvik) 56
Øystein Martinsen Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund) 56
Inyeob Kim Kirkeparken videregående skole (Moss) 56
Oskar Feed Jakobsen Tryggheim vidaregåande skule (Hå) 56
Noah Sebastian Lid Uribarri Nydalen videregående skole (Oslo) 56
Petter Haave Thora Storm videregående skole (Trondheim) 55
Zakaria Chabchoub Nannestad videregående skole (Nannestad) 55
Vetle Breiteig Berg Tangen videregående skole (Kristiansand) 55
Peter Sohn Oslo International School (Bærum) 55
Elias Einarsen Senja videregående skole (Senja) 55
Anh-Thu Nora Tran Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm) 55
Anonym Nordahl Grieg videregående skole (Bergen) 55
Ingeborg Anette Jøraholmen Brønnøysund videregående skole (Brønnøy) 55
Kristian Magnus Lande Bergeland videregående skole (Stavanger) 55
Vetle Tobias Lannem Oslo katedralskole (Oslo) 55
Ruiyi Li Trondheim katedralskole (Trondheim) 55
Benjamin Morrow International School Of Stavanger (Stavanger) 55
Sebastiao Galvao Teles Santos Pereira Senja videregående skole (Senja) 55
Mads Hoff Heimdal videregående skole (Trondheim) 55
Ingunn Skoglund Orkdal vidaregåande skole (Orkland) 55
Thomas Dewson Nannestad videregående skole (Nannestad) 55
Hoang Phuong Nhi Nguyen Arendal videregående skole (Arendal) 55
Noah Nonboe Andersen Horten videregående skole (Horten) 55
Anonym International School Of Stavanger (Stavanger) 55
Ömer Hanifi Yüzgec Ole Vig videregående skole (Stjørdal) 55
William Christopher Villyn Garlie Bjertnes videregående skole (Nittedal) 55
Oliver Briskeby-Stubban Porsgrunn videregående skole (Porsgrunn) 55
Sirna D. Borena Røyken videregående skole (Asker) 55
Alexander Lyle 00 ikke valgt 55
Anonym Ole Vig videregående skole (Stjørdal) 55
Magnus Nyvoll 00 ikke valgt 55
Tan Nhat Nguyen Bjertnes videregående skole (Nittedal) 55
Emil Kristiansen Karlsen Vardafjell videregående skole (Haugesund) 55
Garran McKinley International School Of Stavanger (Stavanger) 55
Emil Guntvedt Oslo katedralskole (Oslo) 55
Victor Berge Johansen Stavanger katedralskole (Stavanger) 55
Tien Tran Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum) 55
Magnus Horgen Laksholm Vestby videregående skole (Vestby) 55
Ingeborg Aars 00 ikke valgt 55
Erik Nord Søvik Nøtterøy videregående skole (Færder) 55
Mathias Andersen Kvitsund gymnas (Kviteseid) 55
Melina Rahimi Bjertnes videregående skole (Nittedal) 54
Steinar Andreas Nedland Byåsen videregående skole (Trondheim) 54
Talita Fiedler Setesdal vidaregåande skule (Evje og Hornnes, Agder) 54
Paul Johan Slungaard Ullern videregående skole (Oslo) 54
Vincent Vågeskar Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum) 54
Henrik Haupberg Oslo katedralskole (Oslo) 54
Sofie Larsen Øverli Kongsbakken videregående skole (Tromsø) 54
Reidar Kollstrøm Ringerike videregående skole (Ringerike) 54
Sondre Schønning Bakken Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim) 54
Magnus Skogseth Larsen Ullern videregående skole (Oslo) 54
Jostein Stølen Gol vidaregåande skule (Gol) 54
Martin Ansteensen Elvebakken videregående skole (Oslo) 54

Diplom

1.-plass (95)

Noah Hessen Bjerke, Nydalen videregående skole (Oslo)
Oliver Ruden, Blindern videregående skole (Oslo)
David S. Eikeland, Sandnes videregående skole (Sandnes)
Andreas Notøy, Sandefjord videregående skole (Sandefjord)

5.-plass (90)

Nripendra Bhati, Oslo International School (Bærum)
Maxim Scherbakov, Blindern videregående skole (Oslo)
Andreas Lindseth Pettersen, Horten videregående skole (Horten)
Jesper Olav Engan, Oslo katedralskole (Oslo)

9.-plass (86)

Zejia He, Oslo International School (Bærum)
James Jia, Blindern videregående skole (Oslo)

11.-plass (85)

Edvard Walde Heimdal, Oslo katedralskole (Oslo)
Erik Daniel Harnæs, Nydalen videregående skole (Oslo)

13.-plass (83)

William Skauen, Asker videregående skole (Asker)
Paul Henrik Morud, Strinda videregående skole (Trondheim)

15.-plass (82)

Mina Johanne Heier, Elvebakken videregående skole (Oslo)

16.-plass (80)

Ole Einar Dalen, Nord-Østerdal videregående skole (Tynset)
Yuino Nabuchi, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Pratibha Thakur, Oslo International School (Bærum)

19.-plass (78)

Adrian Øien, Nydalen videregående skole (Oslo)
Oscar Alexander Estensen, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Vemund Hus, Bømlo vidaregåande skule (Bømlo)

22.-plass (77)

Sebastian Bjones Søreide, Oslo katedralskole (Oslo)
Emil Ryd, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Axel Dobloug, 00 ikke valgt
Magnus Flydal Jenstad, Østerås skole (Bærum)

26.-plass (76)

Edvard Skei Tønset, Nydalen videregående skole (Oslo)
Astrid Mysterud, Foss videregående skole (Oslo)

28.-plass (75)

David Bratland Holt, Kvitsund gymnas (Kviteseid)
Emil Jenius Gaustad, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Casper Evensen, Asak skole (Lillestrøm)

31.-plass (74)

Lars Aadnesen, Foss videregående skole (Oslo)
Julie Bergh Sveen, Foss videregående skole (Oslo)
Nils Fredrik Gudem, Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik)
Sindre Esmann Milvang, Nadderud videregående skole (Bærum)

35.-plass (73)

David Persson, Gausdal videregående skole (Gausdal)
Sindre Sydnes, Kristelig gymnasium AS (Oslo)
Karen Birgitta Hanssen, Valler videregående skole (Bærum)
Anders Byklum-Ronæss, Valler videregående skole (Bærum)
Johan Hjelseth Storstad, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Camilla Alberg, Elvebakken videregående skole (Oslo)

41.-plass (72)

Vladislavas Malajevas, Trondheim katedralskole (Trondheim)
Olav Kvalbein, Langhaugen videregående skole (Bergen)
Hallvard Hareide, Nøtterøy videregående skole (Færder)

44.-plass (71)

Shailesh Shadadcharan, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Anders Skaret Johansen, Sandefjord videregående skole (Sandefjord)
Gaute Uglenes Bergan, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Hallvard Flatberg, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Eugen Nesbakken, Oslo International School (Bærum)

49.-plass (70)

Erik Didriksen, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Martin Derås, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Sigmund Aleksander Fossumstuen, Gjøvik videregående skole (Gjøvik)
Alisa Zehui He, 00 ikke valgt
Pakalon Nirmalan, Jessheim videregående skole (Ullensaker)
Simen Våge, Sandvika videregående skole (Bærum)

55.-plass (69)

Edvard Ogints, Lørenskog videregående skole (Lørenskog)
Carl Abrahamsen, Kongsberg videregående skole (Kongsberg)
Jonas Henrik Brunvold Bjærke, Ullern videregående skole (Oslo)

58.-plass (68)

Adrian Dobbe Flemmen, Bergen katedralskole (Bergen)
Adrian Skålevåg, Vestby videregående skole (Vestby)
Alexander Bu Mørland, Ullern videregående skole (Oslo)
Marius Genton, Lycee Francais Rene Cassin (Oslo)
Mohamed Ibrahim, 00 ikke valgt
Martin Sundal Aspås, Levanger videregående skole (Levanger)
Lukas Johan Liseth, Danielsen videregående skole (Bergen)
Edvard Forstrøm Fyksen, Asker videregående skole (Asker)

66.-plass (67)

Ivan Krutikov, Stord vidaregåande skule (Stord)
Lyder Braut, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Olav Grøstad, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Felix Stenberg Kværndal, Nydalen videregående skole (Oslo)
Esten Bakken, Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal)

71.-plass (66)

Magnus Inge Holmøy, Brønnøysund videregående skole (Brønnøy)
Emil Slupphaug Sandanger, Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim)
Eirik Foss Haugen, Ullern videregående skole (Oslo)
Hallvard Igland Berg, Horten videregående skole (Horten)

75.-plass (65)

Olav Frøvik, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Erlend Holth Skogan, Nadderud videregående skole (Bærum)
Johan Nikolai Skjensvold, Oslo Handelsgymnasium (Oslo)
Nottov Nergården Jortveit, Nydalen videregående skole (Oslo)
Håvard Nordeide, 00 ikke valgt
Vegard Ingemann Hansen, 00 ikke valgt
Rubi Marie Øiberg, Skjåk barne- og ungdomsskule (Skjåk)
Børge Rekstad, Foss videregående skole (Oslo)
Sindre Otterlei Navelsaker, Akademiet Vgs Ålesund AS (Ålesund)
Isak Stephansen, Bodin videregående skole (Bodø)
Andreas Nærø Holmsen, Eiker videregående skole (Øvre Eiker)
Adam Tvedt-Østreng, Ullern videregående skole (Oslo)
Patrick Fredriksen Thorkildsen, Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik)
Torstein Barvik Molstad, Hadeland videregående skole (Gran)
Nikolai Haugen, Re videregående skole (Tønsberg)
Teodor Log Bjørvik, Vardafjell videregående skole (Haugesund)
Oliver Rokne Dahle, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Dina Syverud-Lindland, Skien videregående skole (Skien)
Torgeir Keun Lysen, Stord vidaregåande skule (Stord)
Axel Aalde, Nydalen videregående skole (Oslo)
Emil Sørgaard Djupvik, Valler videregående skole (Bærum)

96.-plass (64)

Carl-Erik Folmo Nygaard, Nadderud videregående skole (Bærum)
Sindre Grøv Svensen, Lillehammer videregående skole (Lillehammer)
Marco Mosqueira Forbord, Kongsberg videregående skole (Kongsberg)
Emil Skilleås, Oslo katedralskole (Oslo)

100.-plass (63)

Kassander Holmgreen Auve, Sandefjord videregående skole (Sandefjord)
Marius Haaberg Ersvåg, Volda vidaregåande skule (Volda)
Elias Richard Næss, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Subramanian Ramasubramanian, Oslo International School (Bærum)
Oskar Sagstuen Nysæther, Ringsaker videregående skole (Ringsaker)
Lovise Foss Linnestad, Norges Realfagsgymnas ungdomsskole Bærum AS (Bærum)
Erik Svenskberg, Askøy videregående skole (Askøy)

107.-plass (62)

Peter Færøy Klivnoy, Metis videregående AS (Bergen)
Andreas Tolstrup Christensen, Oslo katedralskole (Oslo)
Trym Bjelland Kvitnes, Sandsli videregående skole (Bergen)
Anonym, Sandnes videregående skole (Sandnes)
Beatrice Kvammen, Blindern videregående skole (Oslo)
Eivind Hamre, Nordahl Grieg videregående skole (Bergen)
Ragnhild Vassbø Skalstad, Drammen videregående skole (Drammen)
Sindre Holbek Sørbye, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)

115.-plass (61)

David Nesje, Danielsen videregående skole (Bergen)
Alexander Ramm Østgaard, Stabekk videregående skole (Bærum)
Øystein Berntzen, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Sverre Hestholm, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Jaesung Shin, Blindern videregående skole (Oslo)
Casper Bakke Nilsen, Greveskogen videregående skole (Tønsberg)
Anonym, Metis videregående AS (Bergen)
Anonym, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Peder Ingmar Dahl, Nydalen videregående skole (Oslo)
Martha Giil Vågeskar, Ulstein vidaregåande skule (Ulstein)
Lorenz Ask, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Jørgen Galdal, Bergen katedralskole (Bergen)

127.-plass (60)

Oskar Flatabø Kleiven, Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)
Pariya Malekloo, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Petrine Kollstad, Lillehammer videregående skole (Lillehammer)
Alexander Grøndal Tryggestad, Persbråten videregående skole (Oslo)
Kassandra Frøynes Gielink, Arendal videregående skole (Arendal)
Trond-Einar Larsen Kalås, 00 ikke valgt
Isak Hennum Fauskanger, Bergeland videregående skole (Stavanger)
Anonym, 00 ikke valgt
Amund Hjortdahl, 00 ikke valgt
Leif Magnus Gauksås, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Jon Fredrik Utne Holt, Strinda videregående skole (Trondheim)
Sebastian Erland Freiherr Treusch Von Buttlar Brandenfels, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Elias Veines-Jensen, Senja videregående skole (Senja)
Konrad Hogstad Johannessen, Hetland videregående skole (Stavanger)
Vegard Holsæther, Valle Hovin videregående skole (Oslo)
Anton August Molle, Dønski videregående skole (Bærum)
André Hegre, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Tomas Gjedrem Faltinsen, Nydalen videregående skole (Oslo)
Kristian Iver Berget, Trøndelag nettskole (Trondheim)

146.-plass (59)

Gustav Hjørnevik, Stabekk videregående skole (Bærum)
Olivia Nilsson Sætveit, Bergen katedralskole (Bergen)
Jiayin Song, Oslo International School (Bærum)
Viljen Apalset Vassbø, Stavanger katedralskole (Stavanger)
Adam Joel Bregård, 00 ikke valgt
Tyra Elaine Espedal, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Vihaan Khandelwal, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Falk Elvedal Bruskeland, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Maryam Idowu, Birralee International School Trondheim AS (Trondheim)
Artin Naseri, 00 ikke valgt
Yuliya Zabelina, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Emil Hallingstad, Ås videregående skole (Ås)
Sondre Juvik, Horten videregående skole (Horten)

159.-plass (58)

Frederik Egelund Edvardsen, Sandnessjøen videregående skole (Alstahaug)
Simen Jægtvik Aas, Sandnessjøen videregående skole (Alstahaug)
Frederik Standal-Moen, Jessheim videregående skole (Ullensaker)
Åsmund Mjøs, Valler videregående skole (Bærum)
Omar Hassane, International School Of Stavanger (Stavanger)
Tobias Pedersen, Bjertnes videregående skole (Nittedal)

165.-plass (57)

Karl Anker Slettum, Notodden videregående skole (Notodden)
Ottar Aakerøy Moe, Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim)
Truls Kristian Dyngen, Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)
Peder Aasmundtveit Hoff, Horten videregående skole (Horten)
Christian Bredalen Boyce, Oslo katedralskole (Oslo)
Gil Tobias Rozental-Eide, Oslo katedralskole (Oslo)
Erik Hans Edward Haddon, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Kacper Pawlowski, Orkdal vidaregåande skole (Orkland)
Mali Erdal El'Mourabit, Volda vidaregåande skule (Volda)
Jonas Elvedal Hole, Skedsmo videregående skole (Lillestrøm)

175.-plass (56)

Jakob Brunvatne Olafsen, Lambertseter videregående skole (Oslo)
Anonym, Hvam videregående skole (Nes)
Sander Horvli, Oppdal videregående skole (Oppdal)
Peder Henriksen Dingsør, Ullern videregående skole (Oslo)
Eirik Vikebakk Norheim, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Johan Homstad, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Sivert Hovland Iversen, Stavanger katedralskole (Stavanger)
Oscar Horn Roostami, Vestby videregående skole (Vestby)
Andrzej Mielnik, Hafstad videregående skule (Sunnfjord)
Noelle Tornquist, Oslo International School (Bærum)
Anine Løkken, Kongsberg videregående skole (Kongsberg)
Luka Kavelashvili, Marienlyst skole (Oslo)
Marius Oanæs Andersen, Nordahl Grieg videregående skole (Bergen)
Lucas Harvey Skyrudshaugen Toyer, Vestby videregående skole (Vestby)
Gard Eltvik Grønnerød, Sandsli videregående skole (Bergen)
Gaëlle Dequaire, Lycee Francais Rene Cassin Doslo (Oslo)
Brage Gyllan Romulslie, Malvik videregående skole (Malvik)
Øystein Martinsen, Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund)
Inyeob Kim, Kirkeparken videregående skole (Moss)
Oskar Feed Jakobsen, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Noah Sebastian Lid Uribarri, Nydalen videregående skole (Oslo)

196.-plass (55)

Petter Haave, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Zakaria Chabchoub, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Vetle Breiteig Berg, Tangen videregående skole (Kristiansand)
Peter Sohn, Oslo International School (Bærum)
Elias Einarsen, Senja videregående skole (Senja)
Anh-Thu Nora Tran, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Anonym, Nordahl Grieg videregående skole (Bergen)
Ingeborg Anette Jøraholmen, Brønnøysund videregående skole (Brønnøy)
Kristian Magnus Lande, Bergeland videregående skole (Stavanger)
Vetle Tobias Lannem, Oslo katedralskole (Oslo)
Ruiyi Li, Trondheim katedralskole (Trondheim)
Benjamin Morrow, International School Of Stavanger (Stavanger)
Sebastiao Galvao Teles Santos Pereira, Senja videregående skole (Senja)
Mads Hoff, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Ingunn Skoglund, Orkdal vidaregåande skole (Orkland)
Thomas Dewson, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Hoang Phuong Nhi Nguyen, Arendal videregående skole (Arendal)
Noah Nonboe Andersen, Horten videregående skole (Horten)
Anonym, International School Of Stavanger (Stavanger)
Ömer Hanifi Yüzgec, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
William Christopher Villyn Garlie, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Oliver Briskeby-Stubban, Porsgrunn videregående skole (Porsgrunn)
Sirna D. Borena, Røyken videregående skole (Asker)
Alexander Lyle, 00 ikke valgt
Anonym, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Magnus Nyvoll, 00 ikke valgt
Tan Nhat Nguyen, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Emil Kristiansen Karlsen, Vardafjell videregående skole (Haugesund)
Garran McKinley, International School Of Stavanger (Stavanger)
Emil Guntvedt, Oslo katedralskole (Oslo)
Victor Berge Johansen, Stavanger katedralskole (Stavanger)
Tien Tran, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Magnus Horgen Laksholm, Vestby videregående skole (Vestby)
Ingeborg Aars, 00 ikke valgt
Erik Nord Søvik, Nøtterøy videregående skole (Færder)
Mathias Andersen, Kvitsund gymnas (Kviteseid)

232.-plass (54)

Melina Rahimi, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Steinar Andreas Nedland, Byåsen videregående skole (Trondheim)
Talita Fiedler, Setesdal vidaregåande skule (Evje og Hornnes, Agder)
Paul Johan Slungaard, Ullern videregående skole (Oslo)
Vincent Vågeskar, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Henrik Haupberg, Oslo katedralskole (Oslo)
Sofie Larsen Øverli, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Reidar Kollstrøm, Ringerike videregående skole (Ringerike)
Sondre Schønning Bakken, Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim)
Magnus Skogseth Larsen, Ullern videregående skole (Oslo)
Jostein Stølen, Gol vidaregåande skule (Gol)
Martin Ansteensen, Elvebakken videregående skole (Oslo)

244.-plass (53)

Åsmund Angard Wefling, Lillehammer videregående skole (Lillehammer)
Derian Abdulrahman, Drammen videregående skole (Drammen)
Clara Stuchtey, 00 ikke valgt
Mia Sofie Johansen Nygård, Roald Amundsen videregående skole (Nordre Follo)
Knut Hermann Stenvaag, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Fredrik Østlie Pettersen, Hamar katedralskole (Hamar)
Mats Rimereit, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Einar Olaf Blydt Aarnæs, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Andreas Skrede Hausken, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Hallvard Killingberg, Oppdal videregående skole (Oppdal)
Jakob Sørhus, Hetland videregående skole (Stavanger)
Johannes Kjosavik, Sandnes videregående skole (Sandnes)
Lars Manneråk, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Vegard Søren Holen Eimhjellen, Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)
Elly Brun Kjelstrup, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Steinar Clausen, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Zala Vidmar, Oslo private gymnasium AS (Oslo)
Henrik Høgberg Adamsson, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Christine Bekkevar Notø, Hvam videregående skole (Nes)

263.-plass (52)

David Johnsen, Kvadraturen videregående skole (Kristiansand)
Anonym, Olav Duun videregående skole (Namsos)
Anna Almquist, Nøtterøy videregående skole (Færder)
Jon Toralv Huse, Kvitsund gymnas (Kviteseid)
Fredrik Bergmann Røren, Oslo Handelsgymnasium (Oslo)
Brage Bye Solheim, Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim)
Jakob Ugland Damsgaard, Kristiansand Katedralskole Gimle
Tin Delac, Stiftelsen Asker International School (Asker)
Helene Sofie Skogstad Diset, Saltdal videregående skole (Saltdal)
Anonym, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Chrisander Emil Reinholtsen-Hanssen, Senja videregående skole (Senja)
Jens Tjomsland, Sandsli videregående skole (Bergen)
Om Saxena, Blindern videregående skole (Oslo)
Andrea Mellingen Lothe, Firda vidaregåande skule (Gloppen)
Thea Vang Kristensen, Blindern videregående skole (Oslo)
Victoria Emilie Johannessen, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Amanda Ellefsen, Valler videregående skole (Bærum)
Egil Rolstad, Hadeland videregående skole (Gran)
Tjark Valerius Boldt, Skien videregående skole (Skien)
Hans Martin Kulberg Midtbø, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Karoline Ravlo-Losvik, Nadderud videregående skole (Bærum)
Lars-Jacob Hundstad, Holmestrand videregående skole (Holmestrand)
Jacob Grimsrud, Ski videregående skole (Nordre Follo)

286.-plass (51)

Henrik Nordvik, Nordahl Grieg videregående skole (Bergen)
Andreas Thoresen, St. Olav videregående skole (Sarpsborg, Viken)
Sahar Fallah, Nadderud videregående skole (Bærum)
Oliver Elias Reichmann, Sørumsand videregående skole (Lillestrøm)
Anonym, Tvedestrand videregående skole (Tvedestrand)
Samuel Hessen Bjerke, Nydalen videregående skole (Oslo)
Ulrik Garmark Anker, Blindern videregående skole (Oslo)
Margrethe Asora Nygaard Brand, Ås videregående skole (Ås)
Ishildur Ulva Ådnedottir, Oslo katedralskole (Oslo)
David Hallingstad, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Isak Wist Våge, Byåsen videregående skole (Trondheim)
Ola Skaar, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Rebecca Bryne, Stavanger katedralskole (Stavanger)
Jo Ølberg, Dahlske videregående skole (Grimstad)
Sander Ranbø, Kuben videregående skole (Oslo)
Andrea Traasdahl Strømstad, Oslo private gymnasium AS (Oslo)
Aurora Sørli Grande, Øvrebyen videregående skole (Kongsvinger)
Olga Konstantinovna Bravikova, Dahlske videregående skole (Grimstad)
Hanne Bjørkmann, Metis videregående AS (Bergen)
Christian Mjåland, Lillesand videregående skole (Lillesand)
Maren Paulsen, Horten videregående skole (Horten)
Herman Svellingen, Metis videregående AS (Bergen)
Matthew Hveding Shanks, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)

309.-plass (50)

Anton Karl Wendel, Blindern videregående skole (Oslo)
Sofia Volkova, International School Of Stavanger (Stavanger)
Erlend Sommerhein, Østerås skole (Bærum)
Anne Beitdokken, Skien videregående skole (Skien)
Martin Ness, Firda vidaregåande skule (Gloppen)
Natalia Welz, International School Of Stavanger (Stavanger)
Kristoffer Vollebæk, Jessheim videregående skole (Ullensaker)
Marcus Hauge Cheyne, Nadderud videregående skole (Bærum)
Live Marie Liseth, Danielsen videregående skole (Bergen)
Elise Sjønnesen Nyhus, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Solveig Aas Brynhildsen, Tvedestrand videregående skole (Tvedestrand)
Xinrui Han, Trondheim katedralskole (Trondheim)
Victor Garmann, Oslo Handelsgymnasium (Oslo)
Henrik Mæland Haakenaasen, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Isak Anda, Kristelig gymnasium AS (Oslo)
Arnstein Esphaug Moen, Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal)
Anonym, Ullern videregående skole (Oslo)
Xiangtian Shi, Nesbru videregående skole (Asker)
Hedda Christine Bellsli Reinskou, Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim)
Peder Søreng Hindseth, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Eskil Salamonsen, Sandnessjøen videregående skole (Alstahaug)
Maxim Sergeevich Gorodkov, Strinda videregående skole (Trondheim)
Max Heieraas, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Helena Hertzberg Bugge, Oslo katedralskole (Oslo)
Alexander Alfred Hunn, Glemmen videregående skole (Fredrikstad)
Sigurd Dalen, Drammen videregående skole (Drammen)
Trygve Flo Engebretsen, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Emil Dammerud Stokvold, Abildsø skole (Oslo)
Martine Alexandra Hassel Baardseth, Øvrebyen videregående skole (Kongsvinger)
Brage Solem, Byåsen videregående skole (Trondheim)
Aleksander René Lundvold, Holmestrand videregående skole (Holmestrand)
Dorthe Marie Enebakk, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Linus Telle, Glemmen videregående skole (Fredrikstad)
Olav Elliot Opdal, Ullern videregående skole (Oslo)
Thomas Kallasten Pedersen, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Daniel Henriksen, Trondheim katedralskole (Trondheim)
Arne Torje Øie, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Albertine Ellefsen Tveit, Arendal videregående skole (Arendal)
Haakon Lehmann Faye-Lund, Sandefjord videregående skole (Sandefjord)
Anonym, Ås videregående skole (Ås)
Sigve Runde Barlaug, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Håkon Martin Meløysund, Bodin videregående skole (Bodø)
Iver Stuestøl, Kvitsund gymnas (Kviteseid)
Mats Lunde, Vestby videregående skole (Vestby)
Erlend Johnsen, Mandal videregående skole (Lindesnes)
Sigmund Runason Nergaard, Oslo katedralskole (Oslo)
Anders Salvesen Kalve, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Lucas Mork Malones, Rauma videregående skole (Rauma)

357.-plass (49)

Svein-Ivar Roarson Ånesland, Ås videregående skole (Ås)
Nils Jørund Lieberg Stieng, Hadeland videregående skole (Gran)
Peter August Stava, Danielsen videregående skole (Bergen)
Eira Dybesland Ramberg, Stabekk videregående skole (Bærum)
Carl Emil Skjervold Olsson, Frogn videregående skole (Frogn)
Ingrid Kilvær Nilssen, Steinkjer videregående skole (Steinkjer)
Jaran Løvoll, Volda vidaregåande skule (Volda)
Sigurd Breivik, Strinda videregående skole (Trondheim)
Erlend Tryti Lindseth, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Mia Isabel Bernardo, Frogn videregående skole (Frogn)
Daniel Aksel Ramsberg, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Synne Klouman Grundt, Drammen videregående skole (Drammen)
Hubert Wyderski, Hafstad videregående skule (Sunnfjord)
Arne Thoresen Os, Valler videregående skole (Bærum)
Sofie Sand, Hvam videregående skole (Nes)
Antoni Sznitko, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Pedro Pontes García, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Rishikanth Chandramohan, International School Of Stavanger (Stavanger)
Andrew Wang, Oslo International School (Bærum)
Isak Pedersen, Vest-Lofoten videregående skole (Vestvågøy)
Bjørnar Holm-Marøy, Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)
Bjor Eide, Byåsen videregående skole (Trondheim)
Mari Sandtrø, Horten videregående skole (Horten)
Are Vinnu Furre Jørstad, Trondheim katedralskole (Trondheim)
Anders Bjørum, Horten videregående skole (Horten)
Nicolai Øen Ljungmann, Oslo private gymnasium AS (Oslo)
Hedda Kjeldsen, Drammen videregående skole (Drammen)

384.-plass (48)

Aleksandra Madzelewska, Horten videregående skole (Horten)
Terje Engan Myrstad, Malvik videregående skole (Malvik)
Toma Sydnes, Biss Gausel (Stavanger)
Oliver Kristiansen, Jessheim videregående skole (Ullensaker)
Per Robert Urdahl, Stavanger katedralskole (Stavanger)
Mansor Abubakarov, Porsgrunn videregående skole (Porsgrunn)
Laurits Hallquist Husby, Ullern videregående skole (Oslo)
Sindre Ulsaker, Gol vidaregåande skule (Gol)
Herman Sørensen Gromsrud, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Jaran Romnes, Porsgrunn videregående skole (Porsgrunn)
Laura Du, Stiftelsen Asker International School (Asker)
Oliver Horten, Lillehammer videregående skole (Lillehammer)
Herman Moe Wæhre, Ås videregående skole (Ås)
Heerad Malekloo, International School Of Stavanger (Stavanger)
Erik Sandvik, Ullern videregående skole (Oslo)
Helene Gravås, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Kevins Daukonts, Holmestrand videregående skole (Holmestrand)
Yudhishtiran Vajeeston, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Sebastian Riibe Berthelsen, Strinda videregående skole (Trondheim)
Andreas Fuskeland Kro, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Brage Nordbø, Vestby videregående skole (Vestby)
Ida Helene Landrø, Malvik videregående skole (Malvik)
Peter Mortensen Holien, Meråker videregående skole (Meråker)
Anniken Skansen Kristiansen, Åfjord videregående skole (Åfjord)
Doudou Gao, Oslo International School (Bærum)
Lukas Risvaag, 00 ikke valgt
Anonym, International School Of Stavanger (Stavanger)
Julie Arctander, Stabekk videregående skole (Bærum)
Harry Linrui Xu, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Elias Iversen Hoseth, Malvik videregående skole (Malvik)
Anonym, Bodin videregående skole (Bodø)
Håkon Kartveit Mikalsen, Bodin videregående skole (Bodø)
Håvard Heggdal Bruborg, Dahlske videregående skole (Grimstad)
Nicolas Bjørn Rasse Burud, Ås videregående skole (Ås)
Herman Halvorsen Berggreen, Wang toppidrett Tønsberg

419.-plass (47)

Martin Arnljot Robstad, Drammen videregående skole (Drammen)
Eirik Alvheim, Vestby videregående skole (Vestby)
Bård Kristoffer Velde, Ølen vidaregåande skule (Vindafjord)
Simon Auklend, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Elias Kvalsvik Lauritzen, Valler videregående skole (Bærum)
Nora Olea Brechan Lieng, Arendal videregående skole (Arendal)
Trym Fjøsne-Hexeberg, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Marcus Alnæs Andreassen, Kongsskogen videregående skole (Oslo, Oslo)
Trym Vegard Sæle Marton, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Hedvig Grimstad Sunde, Sørumsand videregående skole (Lillestrøm)
Kristian Norum Meløysund, Oslo katedralskole (Oslo)
Birk Gulljord, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Daniel Azagra Næss, Nydalen videregående skole (Oslo)
Emma Nygård, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Malene Kolderup, Vestby videregående skole (Vestby)
Ask Christensen Breivik, Metis videregående AS (Bergen)
Ingrid Marie Løiten Dalhus, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Edvard August Os, Stabekk videregående skole (Bærum)
Marc Edgel Abante Nazareno, Greveskogen videregående skole (Tønsberg)
Emma Maria Liduina van der Zant, Arendal videregående skole (Arendal)
Hayden So, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Snorre Haugen, Nord-Østerdal videregående skole (Tynset)
Sverre Strand, Drammen videregående skole (Drammen)
Ingeborg Johannessen, Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)
Håvard Otterlei Navelsaker, Akademiet Vgs Ålesund AS (Ålesund)
Hans Mork Topphol, Volda vidaregåande skule (Volda)
Adele Victoria Horgen, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Anonym, Bergen katedralskole (Bergen)
Håvard Sætre, Volda vidaregåande skule (Volda)
Silje Moe, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Tuva Wallstad Stenersen, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Jacob Immanuel Knudsen, Hadeland videregående skole (Gran)
Ada Løvlie, Arendal videregående skole (Arendal)
Jørgen Western Lileng, Vestby videregående skole (Vestby)
Simen Eilevstjønn, Sandnes videregående skole (Sandnes)
Isak Johnsen Norenberg, Glemmen videregående skole (Fredrikstad)
Gustav Nordlund, Hvam videregående skole (Nes)
Vetle Olavsson Færevik, Byåsen videregående skole (Trondheim)

457.-plass (46)

Daniel Meyer Mohammadi, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Scott Langum du Plessis, Drammen videregående skole (Drammen)
Rasmus Heggvik Aune, Trøndelag nettskole (Trondheim)
Samuel Didrik Erdahl Kaspersen, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Anonym, Nordahl Grieg videregående skole (Bergen)
Markus Løkke, Bergen private gymnas AS (Bergen)
Anonym, Arendal videregående skole (Arendal)
Isak Pettersen, Senja videregående skole (Senja)
Emil Johan Anker, Sjøvegan videregående skole (Salangen)
Brain Yuzhou Xiang, Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)
Ricardo Sonda Guiraudeli, Blindern videregående skole (Oslo)
Ida Sofie Frøyland, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Ella Louise Neal, UWC East Africa
Torgil Medhus Hjelvik, Molde videregående skole (Molde)
Amanda Eigner-Avseth, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Veslemøy Synnøve Gjelsvik, Rauma videregående skole (Rauma)
Trygve Larssønn Søvik, 00 ikke valgt
Anonym, Oslo private gymnasium AS (Oslo)
Herman Christoffer Husebø, Ullern videregående skole (Oslo)
Erik Einarsve, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Emil Aleksander Røhr, Ringsaker videregående skole (Ringsaker)
Markus Hess, International School Of Stavanger (Stavanger)
Sindre Groven, Kvitsund gymnas (Kviteseid)
Elisabeth Tipton, International School Of Stavanger (Stavanger)
Ayla Grunnsvoll Hansen, Tvedestrand videregående skole (Tvedestrand)
Tobias Sommerfelt Stenberg, Lillehammer videregående skole (Lillehammer)
Erlend Lunde, Bø vidaregåande skule (Midt-Telemark)
Silje Aagaard, Rosenvilde videregående skole (Bærum)
Øyvind Sægrov, Hafstad videregående skule (Sunnfjord)
Kåre Peter Krohn Gjessing, Kuben videregående skole (Oslo)
Ola Martinus Hauge, Kuben videregående skole (Oslo)
Peder Reitbakken, Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim)
Jacob Abrahamsen, Kongsberg videregående skole (Kongsberg)

490.-plass (45)

Benjamin Øverli, Tangen videregående skole (Kristiansand)
Mikkel Krohn Sjursen, Wang videregående Skole/ Wang Toppidrett (Oslo)
Adrian Salomonsen Grønnerød, Malvik videregående skole (Malvik)
Benjamin Jones, Arendal videregående skole (Arendal)
Guy Berger Nzitunga, Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)
Albertine Gjøs, Oslo private gymnasium AS (Oslo)
Roald Emsell Larsen, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Emile Paul Bilton Guérin, Blindern videregående skole (Oslo)
Emma Enggård Kirial, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Edvard Uteng, Senja videregående skole (Senja)
Jakob Ørndahl, Guri Kunna videregående skole (Frøya)
Yousra Darki, Vågsbygd videregående skole (Kristiansand)
Marie Sjømoen, Rud videregående skole (Bærum)
Larry Yang Cheng, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Sander Helgesen, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Brian Nikolai Garnes, Johan Bojer videregående skole (Indre Fosen)
Frans Mo Foldnes, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Sverre Vestre Sedberg, Nydalen videregående skole (Oslo)
Markus Dahlby Bøhler, Drammen videregående skole (Drammen)
Ane Sofie Lien Jørgensen, Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)
Sigrid Vist, Malvik videregående skole (Malvik)
Nora Olsen, Drammen videregående skole (Drammen)
Andreas Gundersen, Kvitsund gymnas (Kviteseid)
Ulf Gehrken, Oslo private gymnasium AS (Oslo)
Madicken Olufsen, Senja videregående skole (Senja)
Ben Rothschild, UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)
Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, Nydalen videregående skole (Oslo)
Maren Milla Tobiasson Reinemo, Wang videregående Skole/ Wang Toppidrett (Oslo)
Jens Fredrik Jersin Sylvester-Jensen, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Kristian Kråkenes, Kristelig gymnasium AS (Oslo)
Tuva Messundstad Sand, Hvam videregående skole (Nes)
Mari Eldegard Heie, Vestby videregående skole (Vestby)
Sondre Varga, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Justas Simutis, Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal)
Emanuel Rønningsland, Greveskogen videregående skole (Tønsberg)
Helene Log Staveland, Skeisvang videregående skole (Haugesund)
Niklas Rannem Grønnesby, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Stian Vikanes, Trondheim katedralskole (Trondheim)
Magnus Gjerlaugsen, Sandnes videregående skole (Sandnes)
May Dagny Kollandsrud Hutchings, Ullern videregående skole (Oslo)
Tautvydas Juozaitis, St Hallvard videregående skole (Lier)
Martin Leivestad Ekker, Nadderud videregående skole (Bærum)
Eirik Vie Strisland, Nydalen videregående skole (Oslo)
Vegard Hovstad, Firda vidaregåande skule (Gloppen)
Anonym, Ullern videregående skole (Oslo)
Sigurd Tonheim, Kvadraturen videregående skole (Kristiansand)
Oscar Anderson, Kuben videregående skole (Oslo)
Are Svensson, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Olaf Damsgaard, Kvadraturen videregående skole (Kristiansand)
Simon Kristoffer Gellein Berg, Hurrød skole (Fredrikstad)
Ulrik Bruu Ottesen, Glemmen videregående skole (Fredrikstad)
Kenneth Operio Guran, Holmestrand videregående skole (Holmestrand)
Kristoffer Herdal Thune, Jessheim videregående skole (Ullensaker)
Solvor Kolvik Valøy, Meløy videregående skole (Meløy)
Niklas Snefuglli Hansen, Hans Nielsen Hauge videregående skole (Fredrikstad)
Sebastian Albrechtsen, Strinda videregående skole (Trondheim)
Mathias Hatlevik Trana, Rosenvilde videregående skole (Bærum)
Martin Thormodsrud, Ullern videregående skole (Oslo)
Alexander Blika, Vestby videregående skole (Vestby)
Ellen Jane Sullivan, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Anonym, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Julie Syvertsen Paulsrud, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Jonas Samdahl, St Hallvard videregående skole (Lier)
Jordan Popov Simonsen, Akademiet Drammen AS (Drammen)
Ammar Anoun, Nadderud videregående skole (Bærum)
Håvard Hansteen Nakling, Stavanger katedralskole (Stavanger)
Torbjørn Julusmoen Hågård, Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)
David Aasen Johansen, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Tobias Wayne Hopkins, Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)
Maria Vaagland, Oslo Handelsgymnasium (Oslo)
Torje Leiva Perstølen, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Håvard Tobiassen Pedersen, 00 ikke valgt
Adam Nils Giæver, Dønski videregående skole (Bærum)
Anonym, Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik)
Magnus Farestveit, Askøy videregående skole (Askøy)
Julie Kvande, Oslo International School (Bærum)

566.-plass (44)

William Nuth, Oslo International School (Bærum)
Elise Prahl-Larsen, Valler videregående skole (Bærum)
Viljar Vikøren Vikestad, Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)
Marija Varinac, Bergen katedralskole (Bergen)
Steffen Sjøvold-Igelkjøn, Hafstad videregående skule (Sunnfjord)
Emilie Flote, Ulstein vidaregåande skule (Ulstein)
Oliver Hovden, Vardafjell videregående skole (Haugesund)
Anja Carmen Andrea (utv.) Zeier, Gjøvik videregående skole (Gjøvik)
Anders Jahr Nannestad, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Oleander Tengesdal, 00 ikke valgt
Elisabeth Skogøy, Bodø videregående skole (Bodø)
Marthe Xinmei Tangen, Horten videregående skole (Horten)
Sondre Johan Karlsen, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Johannes Skivdal, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Jacob Welch, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Kirill Antonovich Shchipanov, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Julius Højlund Rosager, Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)
Sayantan Dey, Blindern videregående skole (Oslo)
Samuel Andreas Fiskerstrand, Vestborg Vgs (Stranda)
Daniel Haugen, Metis videregående AS (Bergen)
Julie Bratland Holberg, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Arne Gilje, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Marcus Bratseth, International School Of Bergen (Bergen)
Julian Johan Strand-Mikalsen, Heggen videregående skole (Harstad)
Torbjørn Solvang Kringeland, Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund)
Daniel Vognild Jeganathan, Oppdal videregående skole (Oppdal)
Anonym, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Jørgen Kverndalen Frisch, Skien videregående skole (Skien)
Nicolai Lauritz Folvik, Ullern videregående skole (Oslo)
Reza Nabi, Veitvet skole (Oslo)
Bilaal Abdullahi Bile Gure, 00 ikke valgt
Darja Kotelnikova, Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)
Kristian Magnus Vik Constable, Sandsli videregående skole (Bergen)
Karl Petter Antonsen, Meråker videregående skole (Meråker)
Jørgen Halstenstad Sundquist, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Sindre Langelandsvik, Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund)
Frederik Alexander Ådlandsvik, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Georg Freng Bjurhult, Hans Nielsen Hauge videregående skole (Fredrikstad)
Mia Eikeland, Wang Ung Oslo AS (Oslo)
Jon Ross Hansen Richards, Mellom-Nes skole (Asker)
Leo Jung, Danielsen videregående skole (Bergen)
Solveig Stenberg, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Olav Malthe-Sørenssen, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Simon Qin Flønes, Stabekk videregående skole (Bærum)

610.-plass (43)

Steinunn Vala Gunnarsdottir, Polarsirkelen videregående skole (Rana)
Gia Hy Nguyen, Hetland videregående skole (Stavanger)
Anna Elisabeth Lindland, Arendal videregående skole (Arendal)
Dina Postic, Lycee Francais Rene Cassin (Oslo)
Helene Staff, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Stanislovas Mockus, Oslo private gymnasium AS (Oslo)
David Hoel, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Anonym, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Magnus Bonvik, Orkdal vidaregåande skole (Orkland)
Jonatan Haarklou Holter, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Anonym, Kuben videregående skole (Oslo)
Tai Quach Le, Ringsaker videregående skole (Ringsaker)
Lars Matre, Wang Toppidrett Stavanger AS (Stavanger)
Gvidas Balsys, Sørumsand videregående skole (Lillestrøm)
Erlend Aune, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Petter Rosenberg Røstad, Lillesand videregående skole (Lillesand)
Luna Kretschmer, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Sokrates Vik, Vestby videregående skole (Vestby)
Ali Reza Hussaini Kazemi, Sjøvegan videregående skole (Salangen)
Ingeborg Oline Ytrehorn, Rygge ungdomsskole (Moss)
Anonym, Haugaland videregående skole (Haugesund)
Eirik Fengsrud Brinchmann, Bodin videregående skole (Bodø)
Noel Hedin, Oslo International School (Bærum)
Anonym, Ullern videregående skole (Oslo)
Adrian Haabpiht Solberg, Roald Amundsen videregående skole (Nordre Follo)
Ayesha Eriksrud, Oslo International School (Bærum)
Carsten Riddervold, Ullern videregående skole (Oslo)
Marcus Lind Midtun, Vestby videregående skole (Vestby)
Håvard Lien Juvik, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Jon Lange Grøtan, Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal)
Brage Evjen, Porsgrunn videregående skole (Porsgrunn)
Magnus Andreas Abusland Bruvoll, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Sivert Olai Sørøy Johansen, Privatistkontoret i Nordland (Bodø)
Sriram Ramesh, Oslo International School (Bærum)

644.-plass (42)

Anonym, Gautesete skole (Stavanger)
Aksel Zijp-Stene, Kristelig gymnasium AS (Oslo)
Kasper Mikalsen Bjørnstad, Kongsbakken videregående skole (Tromsø)
Elise Lerdahl Danielsen, Hvam videregående skole (Nes)
Mia Elise Remen Næss, Rauma videregående skole (Rauma)
Mikkel Hallingstad, Vestby videregående skole (Vestby)
Lamisa Rabbani, International School Of Stavanger (Stavanger)
Eugenie Tomter, Askim videregående skole (Indre Østfold)
Eiril Helland, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Lucas Skram Olivares, Stabekk videregående skole (Bærum)
Vinjar Lyng Ulriksen, Kristen videregående skole Nordland (Nesna)
Albert Narverud, St Hallvard videregående skole (Lier)
Aurora Nordseth Fredriksen, Olav Duun videregående skole (Namsos)
Oddmund Horpestad, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Sigvart Haneferd-Halset, Randaberg videregående skole (Randaberg)
Oscar Albert Höglund, Tvedestrand videregående skole (Tvedestrand)
Allen Cornell, Røyken videregående skole (Asker)
Anonym, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Emilie Briseid, Stabekk videregående skole (Bærum)
Gulbrand Tiger Aastad Ekeborg, Holmestrand videregående skole (Holmestrand)
Robert Brenner Marthins, Horten videregående skole (Horten)
Kristian Østby Brandser, Hvam videregående skole (Nes)
Adam Løndal Skotte, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Anonym, Sørumsand videregående skole (Lillestrøm)
David Klein Minervini, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Ola Nordløkken, Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal)
Philip Lehmann Romøren, Wang videregående Skole/ Wang Toppidrett (Oslo)
Arne Høyland Ollestad, Akademiet Sandnes (Sandnes)
Jonas Smedsrud Høidalen, Drammen videregående skole (Drammen)
Jørand Runningen, Drammen videregående skole (Drammen)
Arne Bergan, Kongsberg videregående skole (Kongsberg)
Arthur Brunborg, Blindern videregående skole (Oslo)
Matias Wheeler Næss, Blindern videregående skole (Oslo)
Oliver Eek-Jensen, Arendal videregående skole (Arendal)
Burak Duman, Drammen videregående skole (Drammen)
Maya Rostoft, Nydalen videregående skole (Oslo)
Johannes Dalland, 00 ikke valgt

681.-plass (41)

Anonym, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Emil Windegaard, 00 ikke valgt
Håkon Jofred Brekke Håland, Bergen private gymnas AS (Bergen)
Ruben Mulelid, Danielsen videregående skole (Bergen)
Fredrik Robertsen, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Theodor Mikal Vogt, Nadderud videregående skole (Bærum)
Anonym, Danielsen videregående skole (Bergen)
Adam Karol Stachewicz, Kvadraturen videregående skole (Kristiansand)
Kavin Thas, Rosenvilde videregående skole (Bærum)
Sander Oppen, Drammen videregående skole (Drammen)
Sondre Boman, St Hallvard videregående skole (Lier)
Sigrid Ringen Nordvik, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Jonathan Leander Haugen, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Ludvig Bjørnevik-Tho, Strinda videregående skole (Trondheim)
Magnus Bjerkli, Kyrksæterøra videregående skole (Heim)
Karl Ivar Helgason Lavergren, Akademiet Drammen AS (Drammen)
David Paulen, Volda vidaregåande skule (Volda)
Alexander Nottveit, Lørenskog videregående skole (Lørenskog)
Anonym, Arna vidaregåande skule (Bergen)
Anonym, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Andreas Sandernes, Lørenskog videregående skole (Lørenskog)
Mathias Breimyr Brovig, Lillesand videregående skole (Lillesand)
Thomas Djønne Haugli, Trøndelag nettskole (Trondheim)
Prasheetha Bairwa, International School Of Stavanger (Stavanger)
Magnus Svendsen, Glemmen videregående skole (Fredrikstad)
Alma Luna Alnes, Oslo katedralskole (Oslo)
Johan Rise Mathisen, Guri Kunna videregående skole (Frøya)
Anonym, Oslo International School (Bærum)
Brage Døsvik Hansen, Fosen videregående skole (Ørland)
Romeo Henriksen, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Synnøve Bjellvåg Braathen, Dønski videregående skole (Bærum)
Ine Johansen, Norges Toppidrettsgymnas Bodø AS (Bodø)
Thomas Sandberget, Arendal videregående skole (Arendal)
Lise Goldhahn, Kvitsund gymnas (Kviteseid)
William Storåker, Sortland videregående skole (Sortland, Nordland)
Lukas Opdahl, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Anonym, Hvam videregående skole (Nes)
Anonym, Bodin videregående skole (Bodø)
Ylva Bugge Sætereng, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Anonym, Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)
Jonathan Ward Ådlandsvik, Valle Hovin videregående skole (Oslo)
Andreas Virkesdal Jonsterhaug, Amalie Skram videregående skole (Bergen)
Stig Enlid Løvø, Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal)
Ulrik Moflag, Kristen videregående skole Nordland (Nesna)
Elise Grytbak, Sandefjord videregående skole (Sandefjord)
Peder August Hasseleng, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Sigurd Flø Jensen, Bø vidaregåande skule (Midt-Telemark)
Sigurd Wahl Kallum, Nydalen videregående skole (Oslo)
Olav Bratland Solberg, Bø vidaregåande skule (Midt-Telemark)
Anonym, 00 ikke valgt
Trym Didriksen Tverbakk, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Taavi-Topias Henell, Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)
Edvin Brattlid-Roseng, Horten videregående skole (Horten)
Tora Skiri, Rauma videregående skole (Rauma)

735.-plass (40)

Torodd Solberg, Vestby videregående skole (Vestby)
Anonym, Heimdal videregående skole (Trondheim)
David Dinh, Kuben videregående skole (Oslo)
Aksel Løvholt, Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)
Niclas Brandal, Dønski videregående skole (Bærum)
Per Storm Johannessen, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Hans-Wilhelm Nedrelid Kjøstelsen, Glemmen videregående skole (Fredrikstad)
Viktor Erngard, Stabekk videregående skole (Bærum)
Amund Megaard, Dønski videregående skole (Bærum)
August Hauge Smevold, Tvedestrand videregående skole (Tvedestrand)
David Greni Pedersen, Vestby videregående skole (Vestby)
Edvard Sire, Glemmen videregående skole (Fredrikstad)
Markus André Johnsen, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Anchelina Guillen Olsen, Polarsirkelen videregående skole (Rana)
Maria Lønnberg, Lillesand videregående skole (Lillesand)
Valerie Smidt, Valler videregående skole (Bærum)
Anders Martin Eliassen, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Oscar Midtgaard Tegneby, Greåker videregående skole (Sarpsborg)
Robert Andrè Sørbrøden Miller, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Markus Tørmoen, Nes videregående skole (Nes)
Joel Victor Hardy, Ullern videregående skole (Oslo)
Per Håkon Spenningsby, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Eskil Heien, Røyken videregående skole (Asker)
Endre Buseth Hammerstad, Stabekk videregående skole (Bærum)
Jarand Bruheim Gurvin, Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)
Knut Brekke, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Lilian Fields, Lillesand videregående skole (Lillesand)
Ingrid Bertine Quarsten, Lillesand videregående skole (Lillesand)
Markus Dik, Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)
Tarald Bernstein, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Othelie Landa, Haugaland videregående skole (Haugesund)
Isak Jørgensen, Heimdal videregående skole (Trondheim)
Linnea Hansen Gederaas, Meråker videregående skole (Meråker)
Elias August Bergheim, Askøy videregående skole (Askøy)
Anonym, Hetland videregående skole (Stavanger)
Axel Nilsen Henriksen, Bodø videregående skole (Bodø)
Anonym, Nannestad videregående skole (Nannestad)
Heidi Elisabeth Barnato, Bergen katedralskole (Bergen)
Aditya Sharma, Oslo International School (Bærum)
Filip Skari, Bjertnes videregående skole (Nittedal)
Tonje Marie Bjørklund Hopen, 00 ikke valgt
Keira Fearn, Oslo International School (Bærum)
Anonym, Oslo International School (Bærum)
Hilde Annie Børresen, Norges Toppidrettsgymnas Bodø AS (Bodø)
Selma Baalerud, Asker videregående skole (Asker)
Anneli Lund Stokke, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)
Andreas Økland Otterlei, Metis videregående AS (Bergen)
Anton Tausvik, Olav Duun videregående skole (Namsos)
Joel Bjørke Harnes, Knarvik vidaregåande skule (Alver)
Zahra Ramazani, Heggen videregående skole (Harstad)
Sondre Grøtte, Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim)
Kristians Janis Matrevics, Haram vidaregåande skule (Ålesund)
Henrik Ousbey Haare, Kongsberg videregående skole (Kongsberg)
Magnus Gjerde, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Trond Jakob Grø Rein, Johan Bojer videregående skole (Indre Fosen)
Eirik Gautestad Norheim, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Elise Vik-Haugen, Levanger videregående skole (Levanger)
Nataniel Elpeleg-Kibickas, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Guttorm Lønseth Tornes, Hustadvika vidaregåande skole (Hustadvika)
Vegard Geicke, Drammen videregående skole (Drammen)
Brede Karlstad Vaeng, Senja videregående skole (Senja)
Brose Theodor Coleman Karlsen, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Martin Dingsør-Totland, Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)
Yu Han Wu, Thora Storm videregående skole (Trondheim)
Theo Leander Olsen Hånes, Hafstad videregående skule (Sunnfjord)
Ellen Pernille Olsen, Drammen videregående skole (Drammen)
Heidi Louise Xia Abrahamsen, Elvebakken videregående skole (Oslo)
Ørjan Broch, Vågen videregående skole (Sandnes)
Karl Petter Lühr Brevik, Ulstein vidaregåande skule (Ulstein)
Iben Sofie Fjørtoft Aak, Rauma videregående skole (Rauma)
Anne Marie Hjelmeland, Hafstad videregående skule (Sunnfjord)
Ruth-Malene Borgen, 00 ikke valgt
Anonym, Rauma videregående skole (Rauma)
Oline Gjøsund, Malvik videregående skole (Malvik)
Kaia Hågensli, Oppdal videregående skole (Oppdal)
David Sverre Oksavik Bratland, Vestborg Vgs (Stranda)
Yin Hang Chan, Drammen videregående skole (Drammen)
Vinh Peter Quang Ho, Drammen videregående skole (Drammen)
Magnus Andreas Danielsen, Danielsen videregående skole (Bergen)
Trym Reidar Lyng Fossen, Malvik videregående skole (Malvik)
Eirik Heggland, Arendal videregående skole (Arendal)
Ulrik Macsali Böhm, Tangen videregående skole (Kristiansand)
Ricky Duc Hieu Nguyen, Kuben videregående skole (Oslo)
Sigve Selmer Nergaard, Orkdal vidaregåande skole (Orkland)
Erling Poppe Oldervoll, Valler videregående skole (Bærum)
Ingrid Winnem Tvedt, Valdres vidaregåande skule (Nord-Aurdal)
Ruben Leask, Tryggheim vidaregåande skule (Hå)
Anika Maleknasri, St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)
Bård Edin Eikset Magnussen, Fosen videregående skole (Ørland)
Filip Nilsen, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Anonym, Wang Toppidrett Stavanger AS (Stavanger)
Vegard Hennig Eri, Holmestrand videregående skole (Holmestrand)
Anonym, Charlottenlund videregående skole (Trondheim)
Wyatt Riordan, 00 ikke valgt
Oscar Erik Matias Wanne Hoff, Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)
Knut Aadland, Arna vidaregåande skule (Bergen)
Anonym, Blindern videregående skole (Oslo)
Hannah Einmo-Hoff, Sandnessjøen videregående skole (Alstahaug)
Daniel Aleksander Jacobsen, Heggen videregående skole (Harstad)
Ingeborg Pethick, Akademiet Drammen AS (Drammen)
Aslaug Iversland, Akademiet Drammen AS (Drammen)
Bamo Kalik Hamid, Sandefjord videregående skole (Sandefjord)
Mathilde Krogh, Ørnes skole (Meløy)
Marit Elfrida Enge Ellingsen, Edvard Munch videregående skole (Oslo)
Kristoffer Furunes, Ole Vig videregående skole (Stjørdal)

Skolene

00 ikke valgt

Axel Dobloug 77
Alisa Zehui He 70
Mohamed Ibrahim 68
Håvard Nordeide 65
Vegard Ingemann Hansen 65
Trond-Einar Larsen Kalås 60
Anonym 60
Amund Hjortdahl 60
Adam Joel Bregård 59
Artin Naseri 59
Alexander Lyle 55
Magnus Nyvoll 55
Ingeborg Aars 55
Clara Stuchtey 53
Lukas Risvaag 48
Trygve Larssønn Søvik 46
Håvard Tobiassen Pedersen 45
Oleander Tengesdal 44
Bilaal Abdullahi Bile Gure 44
Johannes Dalland 42
Emil Windegaard 41
Anonym 41
Tonje Marie Bjørklund Hopen 40
Ruth-Malene Borgen 40
Wyatt Riordan 40

Abildsø skole (Oslo)

Emil Dammerud Stokvold 50

Akademiet Drammen AS (Drammen)

Jordan Popov Simonsen 45
Karl Ivar Helgason Lavergren 41
Ingeborg Pethick 40
Aslaug Iversland 40

Akademiet Sandnes (Sandnes)

Arne Høyland Ollestad 42

Akademiet Vgs Ålesund AS (Ålesund)

Sindre Otterlei Navelsaker 65
Håvard Otterlei Navelsaker 47

Amalie Skram videregående skole (Bergen)

Oliver Rokne Dahle 65
Sondre Varga 45
Torje Leiva Perstølen 45
Frederik Alexander Ådlandsvik 44
Håvard Lien Juvik 43
Romeo Henriksen 41
Andreas Virkesdal Jonsterhaug 41

Arendal videregående skole (Arendal)

Kassandra Frøynes Gielink 60
Hoang Phuong Nhi Nguyen 55
Albertine Ellefsen Tveit 50
Nora Olea Brechan Lieng 47
Emma Maria Liduina van der Zant 47
Ada Løvlie 47
Anonym 46
Benjamin Jones 45
Anna Elisabeth Lindland 43
Oliver Eek-Jensen 42
Thomas Sandberget 41
Eirik Heggland 40

Arna vidaregåande skule (Bergen)

Anonym 41
Knut Aadland 40

Asak skole (Lillestrøm)

Casper Evensen 75

Asker videregående skole (Asker)

William Skauen 83
Edvard Forstrøm Fyksen 68
Selma Baalerud 40

Askim videregående skole (Indre Østfold)

Eugenie Tomter 42

Askøy videregående skole (Askøy)

Erik Svenskberg 63
Magnus Farestveit 45
Elias August Bergheim 40

Bergeland videregående skole (Stavanger)

Isak Hennum Fauskanger 60
Kristian Magnus Lande 55

Bergen katedralskole (Bergen)

Adrian Dobbe Flemmen 68
Jørgen Galdal 61
Olivia Nilsson Sætveit 59
Anonym 47
Marija Varinac 44
Heidi Elisabeth Barnato 40

Bergen private gymnas AS (Bergen)

Markus Løkke 46
Håkon Jofred Brekke Håland 41

Birralee International School Trondheim AS (Trondheim)

Maryam Idowu 59

Biss Gausel (Stavanger)

Toma Sydnes 48

Bjertnes videregående skole (Nittedal)

Emil Jenius Gaustad 75
Erik Didriksen 70
Sebastian Erland Freiherr Treusch Von Buttlar Brandenfels 60
Tobias Pedersen 58
William Christopher Villyn Garlie 55
Tan Nhat Nguyen 55
Melina Rahimi 54
Ola Skaar 51
Elise Sjønnesen Nyhus 50
Herman Sørensen Gromsrud 48
Trym Fjøsne-Hexeberg 47
Adele Victoria Horgen 47
Tuva Wallstad Stenersen 47
Ida Sofie Frøyland 46
Amanda Eigner-Avseth 46
Roald Emsell Larsen 45
Jørgen Halstenstad Sundquist 44
Jonatan Haarklou Holter 43
Adam Løndal Skotte 42
Lukas Opdahl 41
Ylva Bugge Sætereng 41
Peder August Hasseleng 41
Robert Andrè Sørbrøden Miller 40
Per Håkon Spenningsby 40
Filip Skari 40

Blindern videregående skole (Oslo)

Oliver Ruden 95
Maxim Scherbakov 90
James Jia 86
Beatrice Kvammen 62
Jaesung Shin 61
Om Saxena 52
Thea Vang Kristensen 52
Ulrik Garmark Anker 51
Anton Karl Wendel 50
Ricardo Sonda Guiraudeli 46
Emile Paul Bilton Guérin 45
Sayantan Dey 44
Arthur Brunborg 42
Matias Wheeler Næss 42
Anonym 40

Bodin videregående skole (Bodø)

Isak Stephansen 65
Håkon Martin Meløysund 50
Anonym 48
Håkon Kartveit Mikalsen 48
Eirik Fengsrud Brinchmann 43
Anonym 41

Bodø videregående skole (Bodø)

Elisabeth Skogøy 44
Axel Nilsen Henriksen 40

Brønnøysund videregående skole (Brønnøy)

Magnus Inge Holmøy 66
Ingeborg Anette Jøraholmen 55

Byåsen videregående skole (Trondheim)

Steinar Andreas Nedland 54
Isak Wist Våge 51
Brage Solem 50
Bjor Eide 49
Vetle Olavsson Færevik 47

Bø vidaregåande skule (Midt-Telemark)

Erlend Lunde 46
Sigurd Flø Jensen 41
Olav Bratland Solberg 41

Bømlo vidaregåande skule (Bømlo)

Vemund Hus 78

Charlottenlund videregående skole (Trondheim)

Johan Homstad 56
Hans Martin Kulberg Midtbø 52
David Hallingstad 51
Max Heieraas 50
Emma Nygård 47
Niklas Rannem Grønnesby 45
Anonym 41
Tarald Bernstein 40
Anonym 40

Dahlske videregående skole (Grimstad)

Jo Ølberg 51
Olga Konstantinovna Bravikova 51
Håvard Heggdal Bruborg 48

Danielsen videregående skole (Bergen)

Lukas Johan Liseth 68
David Nesje 61
Live Marie Liseth 50
Peter August Stava 49
Leo Jung 44
Ruben Mulelid 41
Anonym 41
Magnus Andreas Danielsen 40

Drammen videregående skole (Drammen)

Ragnhild Vassbø Skalstad 62
Derian Abdulrahman 53
Sigurd Dalen 50
Synne Klouman Grundt 49
Hedda Kjeldsen 49
Martin Arnljot Robstad 47
Sverre Strand 47
Scott Langum du Plessis 46
Markus Dahlby Bøhler 45
Nora Olsen 45
Jonas Smedsrud Høidalen 42
Jørand Runningen 42
Burak Duman 42
Sander Oppen 41
Vegard Geicke 40
Ellen Pernille Olsen 40
Yin Hang Chan 40
Vinh Peter Quang Ho 40

Dønski videregående skole (Bærum)

Anton August Molle 60
Adam Nils Giæver 45
Synnøve Bjellvåg Braathen 41
Niclas Brandal 40
Amund Megaard 40

Edvard Munch videregående skole (Oslo)

Marit Elfrida Enge Ellingsen 40

Eiker videregående skole (Øvre Eiker)

Andreas Nærø Holmsen 65

Elvebakken videregående skole (Oslo)

Mina Johanne Heier 82
Camilla Alberg 73
Shailesh Shadadcharan 71
Gaute Uglenes Bergan 71
Elias Richard Næss 63
Øystein Berntzen 61
Martin Ansteensen 54
Einar Olaf Blydt Aarnæs 53
Henrik Mæland Haakenaasen 50
Yudhishtiran Vajeeston 48
Samuel Didrik Erdahl Kaspersen 46
Julie Syvertsen Paulsrud 45
Markus André Johnsen 40
Anders Martin Eliassen 40
Knut Brekke 40
Heidi Louise Xia Abrahamsen 40

Fagerlia - Ålesund videregående skole (Ålesund)

Lorenz Ask 61
Eirik Vikebakk Norheim 56
Knut Hermann Stenvaag 53
Mats Rimereit 53
Andreas Skrede Hausken 53
Luna Kretschmer 43
Magnus Andreas Abusland Bruvoll 43
Markus Dik 40

Firda vidaregåande skule (Gloppen)

Andrea Mellingen Lothe 52
Martin Ness 50
Vegard Hovstad 45

Fosen videregående skole (Ørland)

Brage Døsvik Hansen 41
Bård Edin Eikset Magnussen 40

Foss videregående skole (Oslo)

Astrid Mysterud 76
Lars Aadnesen 74
Julie Bergh Sveen 74
Børge Rekstad 65

Frogn videregående skole (Frogn)

Carl Emil Skjervold Olsson 49
Mia Isabel Bernardo 49

Gauldal videregående skole (Midtre Gauldal)

Esten Bakken 67
Arnstein Esphaug Moen 50
Justas Simutis 45
Jon Lange Grøtan 43
Ola Nordløkken 42
Stig Enlid Løvø 41

Gausdal videregående skole (Gausdal)

David Persson 73

Gautesete skole (Stavanger)

Anonym 42

Gjøvik videregående skole (Gjøvik)

Sigmund Aleksander Fossumstuen 70
Anja Carmen Andrea (utv.) Zeier 44

Glemmen videregående skole (Fredrikstad)

Alexander Alfred Hunn 50
Linus Telle 50
Isak Johnsen Norenberg 47
Ulrik Bruu Ottesen 45
Magnus Svendsen 41
Hans-Wilhelm Nedrelid Kjøstelsen 40
Edvard Sire 40

Gol vidaregåande skule (Gol)

Jostein Stølen 54
Sindre Ulsaker 48

Greveskogen videregående skole (Tønsberg)

Casper Bakke Nilsen 61
Marc Edgel Abante Nazareno 47
Emanuel Rønningsland 45

Greåker videregående skole (Sarpsborg)

Trygve Flo Engebretsen 50
Thomas Kallasten Pedersen 50
Antoni Sznitko 49
Andreas Fuskeland Kro 48
Anonym 45
Johannes Skivdal 44
Jacob Welch 44
David Hoel 43
Anonym 42
Fredrik Robertsen 41
Oscar Midtgaard Tegneby 40

Guri Kunna videregående skole (Frøya)

Jakob Ørndahl 45
Johan Rise Mathisen 41

Hadeland videregående skole (Gran)

Torstein Barvik Molstad 65
Egil Rolstad 52
Nils Jørund Lieberg Stieng 49
Jacob Immanuel Knudsen 47

Hafstad videregående skule (Sunnfjord)

Andrzej Mielnik 56
Hubert Wyderski 49
Øyvind Sægrov 46
Steffen Sjøvold-Igelkjøn 44
Theo Leander Olsen Hånes 40
Anne Marie Hjelmeland 40

Hamar katedralskole (Hamar)

Fredrik Østlie Pettersen 53

Hans Nielsen Hauge videregående skole (Fredrikstad)

Niklas Snefuglli Hansen 45
Georg Freng Bjurhult 44

Haram vidaregåande skule (Ålesund)

Kristians Janis Matrevics 40

Haugaland videregående skole (Haugesund)

Anonym 43
Othelie Landa 40

Haugesund Toppidrettsgymnas AS (Haugesund)

Øystein Martinsen 56
Torbjørn Solvang Kringeland 44
Sindre Langelandsvik 44

Heggen videregående skole (Harstad)

Julian Johan Strand-Mikalsen 44
Zahra Ramazani 40
Daniel Aleksander Jacobsen 40

Heimdal videregående skole (Trondheim)

Hallvard Flatberg 71
Erik Hans Edward Haddon 57
Mads Hoff 55
Anonym 52
Erlend Aune 43
Anonym 40
Isak Jørgensen 40

Hetland videregående skole (Stavanger)

Konrad Hogstad Johannessen 60
Jakob Sørhus 53
Gia Hy Nguyen 43
Anonym 40

Holmestrand videregående skole (Holmestrand)

Lars-Jacob Hundstad 52
Aleksander René Lundvold 50
Kevins Daukonts 48
Kenneth Operio Guran 45
Gulbrand Tiger Aastad Ekeborg 42
Vegard Hennig Eri 40

Horten videregående skole (Horten)

Andreas Lindseth Pettersen 90
Hallvard Igland Berg 66
Sondre Juvik 59
Peder Aasmundtveit Hoff 57
Noah Nonboe Andersen 55
Maren Paulsen 51
Mari Sandtrø 49
Anders Bjørum 49
Aleksandra Madzelewska 48
Marthe Xinmei Tangen 44
Robert Brenner Marthins 42
Edvin Brattlid-Roseng 41

Hurrød skole (Fredrikstad)

Simon Kristoffer Gellein Berg 45

Hustadvika vidaregåande skole (Hustadvika)

Guttorm Lønseth Tornes 40

Hvam videregående skole (Nes)

Anonym 56
Christine Bekkevar Notø 53
Sofie Sand 49
Gustav Nordlund 47
Tuva Messundstad Sand 45
Elise Lerdahl Danielsen 42
Kristian Østby Brandser 42
Anonym 41

International School Of Bergen (Bergen)

Marcus Bratseth 44

International School Of Stavanger (Stavanger)

Omar Hassane 58
Benjamin Morrow 55
Anonym 55
Garran McKinley 55
Sofia Volkova 50
Natalia Welz 50
Rishikanth Chandramohan 49
Heerad Malekloo 48
Anonym 48
Markus Hess 46
Elisabeth Tipton 46
Lamisa Rabbani 42
Prasheetha Bairwa 41

Jessheim videregående skole (Ullensaker)

Pakalon Nirmalan 70
Frederik Standal-Moen 58
Kristoffer Vollebæk 50
Oliver Kristiansen 48
Kristoffer Herdal Thune 45

Johan Bojer videregående skole (Indre Fosen)

Brian Nikolai Garnes 45
Trond Jakob Grø Rein 40

Kirkeparken videregående skole (Moss)

Inyeob Kim 56

Knarvik vidaregåande skule (Alver)

Joel Bjørke Harnes 40

Kongsbakken videregående skole (Tromsø)

Sindre Holbek Sørbye 62
Yuliya Zabelina 59
Sofie Larsen Øverli 54
Elly Brun Kjelstrup 53
Birk Gulljord 47
Solveig Stenberg 44
Kasper Mikalsen Bjørnstad 42

Kongsberg videregående skole (Kongsberg)

Carl Abrahamsen 69
Marco Mosqueira Forbord 64
Anine Løkken 56
Jacob Abrahamsen 46
Arne Bergan 42
Henrik Ousbey Haare 40

Kongsskogen videregående skole (Oslo, Oslo)

Marcus Alnæs Andreassen 47

Kristelig gymnasium AS (Oslo)

Sindre Sydnes 73
Isak Anda 50
Kristian Kråkenes 45
Aksel Zijp-Stene 42

Kristen videregående skole Nordland (Nesna)

Vinjar Lyng Ulriksen 42
Ulrik Moflag 41

Kristen videregående skole Trøndelag (Trondheim)

Emil Slupphaug Sandanger 66
Ottar Aakerøy Moe 57
Sondre Schønning Bakken 54
Brage Bye Solheim 52
Hedda Christine Bellsli Reinskou 50
Peder Reitbakken 46
Sondre Grøtte 40

Kristiansand Katedralskole Gimle

Jakob Ugland Damsgaard 52

Kristiansand katedralskole Gimle (Kristiansand)

Ingeborg Johannessen 47
Brain Yuzhou Xiang 46
Guy Berger Nzitunga 45
Ane Sofie Lien Jørgensen 45
Tobias Wayne Hopkins 45
Darja Kotelnikova 44
Anonym 41

Kuben videregående skole (Oslo)

Sander Ranbø 51
Kåre Peter Krohn Gjessing 46
Ola Martinus Hauge 46
Oscar Anderson 45
Anonym 43
David Dinh 40
Ricky Duc Hieu Nguyen 40

Kvadraturen videregående skole (Kristiansand)

David Johnsen 52
Sigurd Tonheim 45
Olaf Damsgaard 45
Adam Karol Stachewicz 41

Kvitsund gymnas (Kviteseid)

David Bratland Holt 75
Mathias Andersen 55
Jon Toralv Huse 52
Iver Stuestøl 50
Sindre Groven 46
Andreas Gundersen 45
Lise Goldhahn 41

Kyrksæterøra videregående skole (Heim)

Magnus Bjerkli 41

Lambertseter videregående skole (Oslo)

Jakob Brunvatne Olafsen 56

Langhaugen videregående skole (Bergen)

Olav Kvalbein 72

Levanger videregående skole (Levanger)

Martin Sundal Aspås 68
Elise Vik-Haugen 40

Lillehammer videregående skole (Lillehammer)

Sindre Grøv Svensen 64
Petrine Kollstad 60
Åsmund Angard Wefling 53
Oliver Horten 48
Tobias Sommerfelt Stenberg 46

Lillesand videregående skole (Lillesand)

Christian Mjåland 51
Petter Rosenberg Røstad 43
Mathias Breimyr Brovig 41
Maria Lønnberg 40
Lilian Fields 40
Ingrid Bertine Quarsten 40

Lillestrøm videregående skole (Lillestrøm)

Martin Derås 70
Pariya Malekloo 60
Anh-Thu Nora Tran 55
Sigve Runde Barlaug 50
Ingrid Marie Løiten Dalhus 47
Filip Nilsen 40
Oscar Erik Matias Wanne Hoff 40

Lycee Francais Rene Cassin (Oslo)

Marius Genton 68
Dina Postic 43

Lycee Francais Rene Cassin Doslo (Oslo)

Gaëlle Dequaire 56

Lørenskog videregående skole (Lørenskog)

Edvard Ogints 69
Alexander Nottveit 41
Andreas Sandernes 41

Malvik videregående skole (Malvik)

Brage Gyllan Romulslie 56
Terje Engan Myrstad 48
Ida Helene Landrø 48
Elias Iversen Hoseth 48
Adrian Salomonsen Grønnerød 45
Sigrid Vist 45
Oline Gjøsund 40
Trym Reidar Lyng Fossen 40

Mandal videregående skole (Lindesnes)

Erlend Johnsen 50

Marienlyst skole (Oslo)

Luka Kavelashvili 56

Mellom-Nes skole (Asker)

Jon Ross Hansen Richards 44

Meløy videregående skole (Meløy)

Solvor Kolvik Valøy 45

Meråker videregående skole (Meråker)

Peter Mortensen Holien 48
Karl Petter Antonsen 44
Linnea Hansen Gederaas 40

Metis videregående AS (Bergen)

Peter Færøy Klivnoy 62
Anonym 61
Hanne Bjørkmann 51
Herman Svellingen 51
Ask Christensen Breivik 47
Daniel Haugen 44
Andreas Økland Otterlei 40

Molde videregående skole (Molde)

Torgil Medhus Hjelvik 46

Nadderud videregående skole (Bærum)

Sindre Esmann Milvang 74
Erlend Holth Skogan 65
Carl-Erik Folmo Nygaard 64
Karoline Ravlo-Losvik 52
Sahar Fallah 51
Marcus Hauge Cheyne 50
Martin Leivestad Ekker 45
Ammar Anoun 45
Theodor Mikal Vogt 41

Nannestad videregående skole (Nannestad)

Zakaria Chabchoub 55
Thomas Dewson 55
Dorthe Marie Enebakk 50
Daniel Meyer Mohammadi 46
Ellen Jane Sullivan 45
David Aasen Johansen 45
Anders Jahr Nannestad 44
Sondre Johan Karlsen 44
Helene Staff 43
Trym Didriksen Tverbakk 41
Per Storm Johannessen 40
Anonym 40

Nes videregående skole (Nes)

Markus Tørmoen 40

Nesbru videregående skole (Asker)

Xiangtian Shi 50

Nord-Østerdal videregående skole (Tynset)

Ole Einar Dalen 80
Snorre Haugen 47

Nordahl Grieg videregående skole (Bergen)

Eivind Hamre 62
Marius Oanæs Andersen 56
Anonym 55
Henrik Nordvik 51
Anonym 46

Norges Realfagsgymnas Bærum AS (Bærum)

Oscar Alexander Estensen 78
Olav Grøstad 67
Falk Elvedal Bruskeland 59
Tien Tran 55
Vincent Vågeskar 54
Trym Vegard Sæle Marton 47
Olav Malthe-Sørenssen 44
Aksel Løvholt 40

Norges Realfagsgymnas ungdomsskole Bærum AS (Bærum)

Lovise Foss Linnestad 63

Norges Toppidrettsgymnas Bergen AS (Bergen)

Jens Fredrik Jersin Sylvester-Jensen 45
Anonym 41
Magnus Gjerde 40
Eirik Gautestad Norheim 40
Nataniel Elpeleg-Kibickas 40
Martin Dingsør-Totland 40

Norges Toppidrettsgymnas Bodø AS (Bodø)

Ine Johansen 41
Hilde Annie Børresen 40

Notodden videregående skole (Notodden)

Karl Anker Slettum 57

Nydalen videregående skole (Oslo)

Noah Hessen Bjerke 95
Erik Daniel Harnæs 85
Adrian Øien 78
Edvard Skei Tønset 76
Felix Stenberg Kværndal 67
Nottov Nergården Jortveit 65
Axel Aalde 65
Peder Ingmar Dahl 61
Tomas Gjedrem Faltinsen 60
Noah Sebastian Lid Uribarri 56
Samuel Hessen Bjerke 51
Daniel Azagra Næss 47
Sverre Vestre Sedberg 45
Emil Ingvar Rostoft Kristjansson 45
Eirik Vie Strisland 45
Maya Rostoft 42
Sigurd Wahl Kallum 41

Nøtterøy videregående skole (Færder)

Hallvard Hareide 72
Erik Nord Søvik 55
Anna Almquist 52

Olav Duun videregående skole (Namsos)

Anonym 52
Aurora Nordseth Fredriksen 42
Anton Tausvik 40

Ole Vig videregående skole (Stjørdal)

Ömer Hanifi Yüzgec 55
Anonym 55
Peder Søreng Hindseth 50
Erik Einarsve 46
Sander Helgesen 45
Are Svensson 45
Julie Bratland Holberg 44
Eiril Helland 42
Sigrid Ringen Nordvik 41
Jonathan Leander Haugen 41
Anneli Lund Stokke 40
Kristoffer Furunes 40

Oppdal videregående skole (Oppdal)

Sander Horvli 56
Hallvard Killingberg 53
Daniel Vognild Jeganathan 44
Kaia Hågensli 40

Orkdal vidaregåande skole (Orkland)

Kacper Pawlowski 57
Ingunn Skoglund 55
Magnus Bonvik 43
Sigve Selmer Nergaard 40

Oslo Handelsgymnasium (Oslo)

Johan Nikolai Skjensvold 65
Fredrik Bergmann Røren 52
Victor Garmann 50
Maria Vaagland 45

Oslo International School (Bærum)

Nripendra Bhati 90
Zejia He 86
Pratibha Thakur 80
Eugen Nesbakken 71
Subramanian Ramasubramanian 63
Jiayin Song 59
Noelle Tornquist 56
Peter Sohn 55
Andrew Wang 49
Doudou Gao 48
Julie Kvande 45
William Nuth 44
Noel Hedin 43
Ayesha Eriksrud 43
Sriram Ramesh 43
Anonym 41
Aditya Sharma 40
Keira Fearn 40
Anonym 40

Oslo katedralskole (Oslo)

Jesper Olav Engan 90
Edvard Walde Heimdal 85
Sebastian Bjones Søreide 77
Emil Skilleås 64
Andreas Tolstrup Christensen 62
Christian Bredalen Boyce 57
Gil Tobias Rozental-Eide 57
Vetle Tobias Lannem 55
Emil Guntvedt 55
Henrik Haupberg 54
Ishildur Ulva Ådnedottir 51
Helena Hertzberg Bugge 50
Sigmund Runason Nergaard 50
Kristian Norum Meløysund 47
Alma Luna Alnes 41

Oslo private gymnasium AS (Oslo)

Zala Vidmar 53
Andrea Traasdahl Strømstad 51
Nicolai Øen Ljungmann 49
Anonym 46
Albertine Gjøs 45
Ulf Gehrken 45
Stanislovas Mockus 43

Persbråten videregående skole (Oslo)

Alexander Grøndal Tryggestad 60

Polarsirkelen videregående skole (Rana)

Steinunn Vala Gunnarsdottir 43
Anchelina Guillen Olsen 40

Porsgrunn videregående skole (Porsgrunn)

Oliver Briskeby-Stubban 55
Mansor Abubakarov 48
Jaran Romnes 48
Brage Evjen 43

Privatistkontoret i Nordland (Bodø)

Sivert Olai Sørøy Johansen 43

Randaberg videregående skole (Randaberg)

Sigvart Haneferd-Halset 42

Rauma videregående skole (Rauma)

Lucas Mork Malones 50
Veslemøy Synnøve Gjelsvik 46
Mia Elise Remen Næss 42
Tora Skiri 41
Iben Sofie Fjørtoft Aak 40
Anonym 40

Re videregående skole (Tønsberg)

Nikolai Haugen 65

Ringerike videregående skole (Ringerike)

Reidar Kollstrøm 54

Ringsaker videregående skole (Ringsaker)

Oskar Sagstuen Nysæther 63
Emil Aleksander Røhr 46
Tai Quach Le 43

Roald Amundsen videregående skole (Nordre Follo)

Mia Sofie Johansen Nygård 53
Adrian Haabpiht Solberg 43

Rosenvilde videregående skole (Bærum)

Silje Aagaard 46
Mathias Hatlevik Trana 45
Kavin Thas 41

Rud videregående skole (Bærum)

Marie Sjømoen 45

Rygge ungdomsskole (Moss)

Ingeborg Oline Ytrehorn 43

Røyken videregående skole (Asker)

Sirna D. Borena 55
Allen Cornell 42
Eskil Heien 40

Saltdal videregående skole (Saltdal)

Helene Sofie Skogstad Diset 52

Sandefjord videregående skole (Sandefjord)

Andreas Notøy 95
Anders Skaret Johansen 71
Kassander Holmgreen Auve 63
Haakon Lehmann Faye-Lund 50
Elise Grytbak 41
Bamo Kalik Hamid 40

Sandnes videregående skole (Sandnes)

David S. Eikeland 95
Anonym 62
Johannes Kjosavik 53
Simen Eilevstjønn 47
Magnus Gjerlaugsen 45

Sandnessjøen videregående skole (Alstahaug)

Frederik Egelund Edvardsen 58
Simen Jægtvik Aas 58
Eskil Salamonsen 50
Hannah Einmo-Hoff 40

Sandsli videregående skole (Bergen)

Trym Bjelland Kvitnes 62
Gard Eltvik Grønnerød 56
Jens Tjomsland 52
Kristian Magnus Vik Constable 44

Sandvika videregående skole (Bærum)

Simen Våge 70

Senja videregående skole (Senja)

Elias Veines-Jensen 60
Elias Einarsen 55
Sebastiao Galvao Teles Santos Pereira 55
Chrisander Emil Reinholtsen-Hanssen 52
Isak Pettersen 46
Edvard Uteng 45
Madicken Olufsen 45
Brede Karlstad Vaeng 40

Setesdal vidaregåande skule (Evje og Hornnes, Agder)

Talita Fiedler 54

Sjøvegan videregående skole (Salangen)

Emil Johan Anker 46
Ali Reza Hussaini Kazemi 43

Skedsmo videregående skole (Lillestrøm)

Jonas Elvedal Hole 57

Skeisvang videregående skole (Haugesund)

Helene Log Staveland 45

Ski videregående skole (Nordre Follo)

Jacob Grimsrud 52

Skien videregående skole (Skien)

Dina Syverud-Lindland 65
Tjark Valerius Boldt 52
Anne Beitdokken 50
Jørgen Kverndalen Frisch 44

Skjåk barne- og ungdomsskule (Skjåk)

Rubi Marie Øiberg 65

Sogndal vidaregåande skule (Sogndal)

Oskar Flatabø Kleiven 60
Truls Kristian Dyngen 57
Vegard Søren Holen Eimhjellen 53
Bjørnar Holm-Marøy 49
Torbjørn Julusmoen Hågård 45
Viljar Vikøren Vikestad 44
Julius Højlund Rosager 44
Taavi-Topias Henell 41
Jarand Bruheim Gurvin 40

Sortland videregående skole (Sortland, Nordland)

William Storåker 41

St Hallvard videregående skole (Lier)

Tautvydas Juozaitis 45
Jonas Samdahl 45
Albert Narverud 42
Sondre Boman 41

St. Olav videregående skole (Sarpsborg, Viken)

Andreas Thoresen 51

St. Olav videregående skole (Stavanger, Rogaland)

Sverre Hestholm 61
André Hegre 60
Tyra Elaine Espedal 59
Lars Manneråk 53
Steinar Clausen 53
Henrik Høgberg Adamsson 53
Matthew Hveding Shanks 51
Arne Torje Øie 50
Anders Salvesen Kalve 50
Harry Linrui Xu 48
Emma Enggård Kirial 45
Frans Mo Foldnes 45
Kirill Antonovich Shchipanov 44
Arne Gilje 44
Anika Maleknasri 40

Stabekk videregående skole (Bærum)

Alexander Ramm Østgaard 61
Gustav Hjørnevik 59
Eira Dybesland Ramberg 49
Julie Arctander 48
Edvard August Os 47
Simon Qin Flønes 44
Lucas Skram Olivares 42
Emilie Briseid 42
Viktor Erngard 40
Endre Buseth Hammerstad 40

Stavanger katedralskole (Stavanger)

Viljen Apalset Vassbø 59
Sivert Hovland Iversen 56
Victor Berge Johansen 55
Rebecca Bryne 51
Per Robert Urdahl 48
Håvard Hansteen Nakling 45

Steinkjer videregående skole (Steinkjer)

Ingrid Kilvær Nilssen 49

Stiftelsen Asker International School (Asker)

Tin Delac 52
Laura Du 48

Stord vidaregåande skule (Stord)

Ivan Krutikov 67
Torgeir Keun Lysen 65

Strinda videregående skole (Trondheim)

Paul Henrik Morud 83
Jon Fredrik Utne Holt 60
Maxim Sergeevich Gorodkov 50
Sigurd Breivik 49
Sebastian Riibe Berthelsen 48
Sebastian Albrechtsen 45
Ludvig Bjørnevik-Tho 41

Sørumsand videregående skole (Lillestrøm)

Oliver Elias Reichmann 51
Hedvig Grimstad Sunde 47
Gvidas Balsys 43
Anonym 42

Tangen videregående skole (Kristiansand)

Vetle Breiteig Berg 55
Benjamin Øverli 45
Ulrik Macsali Böhm 40

Thor Heyerdahl videregående skole (Larvik)

Nils Fredrik Gudem 74
Patrick Fredriksen Thorkildsen 65
Anonym 45

Thora Storm videregående skole (Trondheim)

Johan Hjelseth Storstad 73
Petter Haave 55
Victoria Emilie Johannessen 52
Erlend Tryti Lindseth 49
Daniel Aksel Ramsberg 49
Silje Moe 47
Larry Yang Cheng 45
David Klein Minervini 42
Brose Theodor Coleman Karlsen 40
Yu Han Wu 40

Trondheim katedralskole (Trondheim)

Vladislavas Malajevas 72
Ruiyi Li 55
Xinrui Han 50
Daniel Henriksen 50
Are Vinnu Furre Jørstad 49
Stian Vikanes 45

Tryggheim vidaregåande skule (Hå)

Lyder Braut 67
Olav Frøvik 65
Leif Magnus Gauksås 60
Oskar Feed Jakobsen 56
Helene Gravås 48
Simon Auklend 47
Anonym 44
Anonym 43
Oddmund Horpestad 42
Ruben Leask 40

Trøndelag nettskole (Trondheim)

Kristian Iver Berget 60
Rasmus Heggvik Aune 46
Thomas Djønne Haugli 41

Tvedestrand videregående skole (Tvedestrand)

Anonym 51
Solveig Aas Brynhildsen 50
Ayla Grunnsvoll Hansen 46
Oscar Albert Höglund 42
August Hauge Smevold 40

Ullern videregående skole (Oslo)

Jonas Henrik Brunvold Bjærke 69
Alexander Bu Mørland 68
Eirik Foss Haugen 66
Adam Tvedt-Østreng 65
Peder Henriksen Dingsør 56
Paul Johan Slungaard 54
Magnus Skogseth Larsen 54
Anonym 50
Olav Elliot Opdal 50
Laurits Hallquist Husby 48
Erik Sandvik 48
Herman Christoffer Husebø 46
May Dagny Kollandsrud Hutchings 45
Anonym 45
Martin Thormodsrud 45
Nicolai Lauritz Folvik 44
Anonym 43
Carsten Riddervold 43
Joel Victor Hardy 40

Ulstein vidaregåande skule (Ulstein)

Martha Giil Vågeskar 61
Emilie Flote 44
Karl Petter Lühr Brevik 40

UWC East Africa

Ella Louise Neal 46

UWCRCN (UWC Red Cross Nordic)

Yuino Nabuchi 80
Emil Ryd 77
Anonym 61
Vihaan Khandelwal 59
Pedro Pontes García 49
Hayden So 47
Ben Rothschild 45

Valdres vidaregåande skule (Nord-Aurdal)

Ingrid Winnem Tvedt 40

Valle Hovin videregående skole (Oslo)

Vegard Holsæther 60
Jonathan Ward Ådlandsvik 41

Valler videregående skole (Bærum)

Karen Birgitta Hanssen 73
Anders Byklum-Ronæss 73
Emil Sørgaard Djupvik 65
Åsmund Mjøs 58
Amanda Ellefsen 52
Arne Thoresen Os 49
Elias Kvalsvik Lauritzen 47
Elise Prahl-Larsen 44
Valerie Smidt 40
Erling Poppe Oldervoll 40

Vardafjell videregående skole (Haugesund)

Teodor Log Bjørvik 65
Emil Kristiansen Karlsen 55
Oliver Hovden 44

Veitvet skole (Oslo)

Reza Nabi 44

Vest-Lofoten videregående skole (Vestvågøy)

Isak Pedersen 49

Vestborg Vgs (Stranda)

Samuel Andreas Fiskerstrand 44
David Sverre Oksavik Bratland 40

Vestby videregående skole (Vestby)

Adrian Skålevåg 68
Oscar Horn Roostami 56
Lucas Harvey Skyrudshaugen Toyer 56
Magnus Horgen Laksholm 55
Mats Lunde 50
Brage Nordbø 48
Eirik Alvheim 47
Malene Kolderup 47
Jørgen Western Lileng 47
Mari Eldegard Heie 45
Alexander Blika 45
Sokrates Vik 43
Marcus Lind Midtun 43
Mikkel Hallingstad 42
Torodd Solberg 40
David Greni Pedersen 40

Volda vidaregåande skule (Volda)

Marius Haaberg Ersvåg 63
Mali Erdal El'Mourabit 57
Jaran Løvoll 49
Hans Mork Topphol 47
Håvard Sætre 47
David Paulen 41

Vågen videregående skole (Sandnes)

Ørjan Broch 40

Vågsbygd videregående skole (Kristiansand)

Yousra Darki 45

Wang Toppidrett Stavanger AS (Stavanger)

Lars Matre 43
Anonym 40

Wang toppidrett Tønsberg

Herman Halvorsen Berggreen 48

Wang Ung Oslo AS (Oslo)

Mia Eikeland 44

Wang videregående Skole/ Wang Toppidrett (Oslo)

Mikkel Krohn Sjursen 45
Maren Milla Tobiasson Reinemo 45
Philip Lehmann Romøren 42

Ølen vidaregåande skule (Vindafjord)

Bård Kristoffer Velde 47

Ørnes skole (Meløy)

Mathilde Krogh 40

Østerås skole (Bærum)

Magnus Flydal Jenstad 77
Erlend Sommerhein 50

Øvrebyen videregående skole (Kongsvinger)

Aurora Sørli Grande 51
Martine Alexandra Hassel Baardseth 50

Åfjord videregående skole (Åfjord)

Anniken Skansen Kristiansen 48

Ås videregående skole (Ås)

Emil Hallingstad 59
Margrethe Asora Nygaard Brand 51
Anonym 50
Svein-Ivar Roarson Ånesland 49
Herman Moe Wæhre 48
Nicolas Bjørn Rasse Burud 48